Slovenija
6582 ogledov

Evropske volitve: Rivalstvo tako na levem kot desnem polu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 07:34 19.december 2018.

    Čestitamo Peterletu, ki zna poskrbeti za svojo r..it. In nič drugega. Pojedel je že ogromno slovenskega kruha, ki ga ni plačal.

  • Rebecca_Elkington 17:45 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprosto tipkanje in dostop d0 internetaa ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> http://www.Internet43.Com

  • mirror 09:21 19.december 2018.

    Borba in prerivanje za dobro delovno mesto brez odgovornosti in bajno plačo.

  • dragec 10:56 19.december 2018.

    Domoljub Peterle - kosti bo pustil v Belgiji

  • maresem 08:33 19.december 2018.

    Upam, da vsaj škodljivo in umoboljno fajonko zbrcajo na gnojišče.

  • Avatar Mark035
    Mark035 15:36 19.december 2018.

    Edini, ki se je res boril v EU parlamentu, je bil britanski poslanec Nigel Farage, ki je 11 let opozarjal na korupcijo v EU, ampak so barabe rajši dopustile BREXIT, kot da bi omejili svojo korupcijo. Fajonova se v Bruslju ...prikaži več oglaša redkeje kot riba v akvariju in "ona" zastopa naše interese?

  • Tupamaros 09:50 19.december 2018.

    Kruhoborci leve provenience že sedaj, kot Soroševi plačanci, po njegovi direktivi delajo kaos in zgago. Gotgofi smo!

  • jakec1575 08:38 19.december 2018.

    Vse eu poslance placujemo slovenski davkoplacevalci. Fina sluzbica. je pa res, da nekateri res delajo. In skrbijo za interes Slovenije. Se borijo proti multi nacionalkam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.