Magazin /magazin/film-glasba-tv
145 ogledov

Evrovizija: "Lahko bi nas samo še izločili"

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Borut 21:53 20.maj 2013.

    Dragi strokovnjaki, kje pa vi živite? Ali ste res toliko slepi, da ne vidite, da Evrovizija nima s petjem nobene zveze? Po nepotrebnem zapravljate denar.

  • mph 20:02 20.maj 2013.

    Khm, zdaj sem šel šele gledat in poslušat prvič, včeraj sem začel malo gledat nekje na pol. Ta brezvezarija od ocenjevanja me že leta (ali desetletja) odbija, jaz tebi, ti meni, jaz tebi ne, ker ti meni ne, jaz tebi ...prikaži več ja, ker ti meni ja, jaz tebi ne, ker zgodovinsko nismo prijatelji, ... in bla bla bla .... skratka obup od obupa, problem so jasno ljudje. Ampak komad in nastop sploh nista tako napačna, kar sem jih uspel včeraj videt v morda polovici, bi jih pol od tega dal pod ta nastop. Evrovzija je beda od bede, ne nastopi, ne Eme, Hanne ali karkoli. Taka je pač narava te bede od oddaje. Morali bi pustiti ocenjevanje strokovnjakom in to ANONIMNO, da jih potem doma ne pojejo. Bi bilo vsaj bolje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.