Slovenija
31916 ogledov

Fafangel besen: Sit sem tega, da se nas nabija

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JZekspert 12:58 11.marec 2021.

    Fafangel besen: ''Sit sem tega, da se nas nabija???'' Tole se res ne bo dobro končalo, žal mi je, da sem prepričan, da ne bo dobro... ne za pozerje s kodrčki in modnimi rdečimi maskami, ne za kup masti in ...prikaži več žolce, ne za patološke lažnivce, ki se že vse leto naslajajo nad zatiranjem ljudi - od mladih do nebogljenih starih... Lepi so zaslužki, kaj - tu vam je vsa razlaga zadnjega leta, ki ste jo ves čas iskali: https://www.zurnal24.si/slovenija/tako-visoke-place-so-dobili-v-ukc-ljubljana-363221

  • Toni 13:14 11.marec 2021.

    Zdaj razumem. Nič ni preprosto, razen: vladat, skrbet za svoj žep (krast), ustrahovat, žalit, zmerjat ljudi in neupravičeno zapirat šole, lokale, trgovine, uvest policijsko uro, .... Sposobna oz. najsposobnejša vlada, ni kaj. Za Slovenijo gre?? Do kdaj??

  • jakec1575 14:03 11.marec 2021.

    Jajo isce krivce okoli sebe in umetno podaljsuje policijsko uro. Hosj bo moral kazensko odgovarjati na sodiscu po tej vladi. upam, da gre v cuzo vsaj za 5 let. pezde.

  • la 14:08 11.marec 2021.

    recite NE testiranju in epidemije je konec,niti iz fotelja vam ni treba it,lenuharji ki nočete delat pa v službo in mir dajte ,ko vam prav paše biti doma v karanteni

  • NeAnonimni 11:58 11.marec 2021.

    Tudi Fafangel ni nič boljši, saj nabija, ko je rekel, da je luč na koncu tunela cepivo..

  • joze127 12:12 11.marec 2021.

    Gospodič želi pametovati, da bi pa kaj delal pa ne bi. Če delaš si odgovoren. FAFANGEL ali ste res toliko nadčlovek da mislite, da vam naveden proizvodni delavec, ki dela s črtno kodo mora verjeti da zdravniki in medicinske sestre ...prikaži več potrebujete 48 ur z vnos podatkov o cepljenih. BUC! BUC! BUC! ne bodite živčni delajte strokovno in ne solite pameti kar povprek.

    • brencl47 12:41 11.marec 2021.

      Saj nam že preveč pamet soli vsestranski strokovnjak Janeztwitko!

    • peter3 13:07 11.marec 2021.

      Verjamem, da je problem, ce imas prevec brenclnov v glavi.

  • Detel5ica 14:58 11.marec 2021.

    Meni se ta Fafangel že od začetka zdi precej "naduvan". Med vrsticami je povedal,da bi radi večje plače ( ni jim dovolj med 20.-29.000,00 EUR na mesec)

    • vzev 18:12 11.marec 2021.

      Ta je vsaj eden izmed "strokovnjakov", ki si upa povedati kaj je res. Ker drugi večinoma piskajo tako kot vlada reče.

  • bi_ba 12:10 11.marec 2021.

    Navadna maškara. Kater normalen moški pa nosi rdečo masko?

  • Ender3 15:23 11.marec 2021.

    G.Fafangel govori o vzrokih in posledicah. Realno je, da je epid. stroka podhranjena in, da v tej situaciji niso kos situaciji na terenu. Je pa dejstvo, da bi z prerazporeditvijo in dekretom mnoge bele ovratnike, iz praznih ambulant preusmerili tja ...prikaži več kjer so prepotrebni. Kar velja za ostalo med,osebje, naj velja tudi za zdravnike. Naj upravičijo svoj status in prekomerne plače.

    • antivakcinar 17:05 11.marec 2021.

      Od kej pa tebi tak podatek, da je stroka podhranjena? A si prespal zadnja pol leta?

    • Šakal. 17:38 11.marec 2021.

      Res je podhranjena ja. Še nikoli s takimi mega dobički, kot zadnje leto.

    • Ender3 18:03 11.marec 2021.

      antivakcinar, bil sem del te stroke, ki jo sedaj iz upokoja upravičeno kritiziram. Ne ne rabim zimskega spanje, morda pa ga boš ti kmalu potreboval !

    • Ender3 18:09 11.marec 2021.

      Šakal, med.stroka je dejansko podhranjene tako kadrovsko, kot prostorsko. To zdravnikom ustreza, da si bašejo žepe, za ostale delavce pa so dovolj droptinice za izkoriščanje.

  • Solton 19:44 11.marec 2021.

    dej Fafangela, preden se delaš pametnega, pojdi najprej k frizerju pol se pa še obrij, da boš vsaj podoben človeku in ne pripadniku Al Kaide....sprašujem se ker idiot je dal temu neurejenemu klovnu službo?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:52 11.marec 2021.

    Kaj je Fafangel res misli, da ga bo kdo poslušal. Čudi me, da ga imajo v strokovni ekipi. Janez in herr Flick itak vedno vse naredita po svoje. Ljudje moji Madžarska in Poljska se bosta k nam še učiti hodili, ...prikaži več če bo šlo tako naprej.

  • Albatroz 06:29 12.marec 2021.

    Vsak dest letnik ve kaj potrebuje za kruh to narediti pa bi bila težava, tako so naša politika svetovalna skupina in vsi ostali priskledniki. Po svoje kopirajo iz drugih držav in prikazujejo v namenu kot njim najbolj odgovarja, pod pogoji ...prikaži več za največ moči nad množico. V ozadju pa je svetovno zastavljen interes ki ga vsak po svoje pozna. Saj vsi vemo koliko jih je umrlo zaradi in koliko z covid19 boleznijo

  • leonardo 13:59 11.marec 2021.

    Fafangel je že v redu dec samo, če bo kaj dolgo nabijal, ga bo JJ nabil na kol!

  • munja 13:02 11.marec 2021.

    Nič od tega, kar imamo zdaj ne bi bilo, če bi ljudje spoštovali ukrepe. Zamislite se posebej tisti, ki še zdaj ne verjamete, da virus obstaja - ubogi ste na umu, resnično!!!

    • NeAnonimni 13:12 11.marec 2021.

      lol.. gripa obstaja.. je zelo razširjena.. obstajajo različni sevi.. sedaj je pa že drugo leto ni.. bogi so na umu tisti, ki verjamejo da gripa ne obstaja več

    • NeAnonimni 13:14 11.marec 2021.

      Najbolj bogi (resnično) so pa tisti, ki so jim prestavili ali odpovedali zdravljenje drugih bolezni.. covid bolnik pomeni denar za bolnice.. ogromen zaslužek..

    • Avatar pantani
      pantani 13:16 11.marec 2021.

      Munja,tebe je več kot očitno strela zadela,da pišeš neumnosti po spletu!!! Zapri se v klet!!!

    • vzev 18:11 11.marec 2021.

      Munja, takih, ki mislijo da virus ne obstaja je malo. Veliko nas je pa takih, ki se zavedamo, da je velika večina ukrepov totalno idiotskih in nimajo nobene zveze z epidemijo temveč so izključno politični in namenjeni kaznovanju. Tako pač ...prikaži več je ko epidemijo vodi politika, ne pa strokovnjaki.

    • rd2dmk2 19:22 11.marec 2021.

      kovid ni nič drugačen od ptičje gripe, samo da takrat niso bili "posvečeni" pripravljeni na akcijo, sedaj pa so. nismo pa mi , narod, ki se ne znamo povezat niti v okviru ene države, kaj šele globalno, da bi nastopili ...prikaži več proti pripravljeni akciji kapitala. tukaj se kregamo z levi in desnimi, z belimi in rdečimi in še s čim, vmes pa nas lepo cmarijo, kot žabe v loncu, saj veste kako, počasi..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.