Zdravje
2751 ogledov

Fafanglovo skupino bodo ukinili

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 06:41 24.februar 2023.

    To skupino bi MORALI ovaditi po službeni dolžnosti zaradi NAMERNEGA zavajanja državljanov, kar je povzročilo zdravstvene težave in nepotrebna zdravstvena tveganja ter poslabšanje zdravstvenih stanj ali smrt !! Poleg tega so predstavniki te skupine iz očitnih koruptivnih razlogov priporočali cepljenje ...prikaži večnje s cepivi, še ko DOKAZANO niso delovala pri Omicron variantah ..Kje ste organi pregona, ko vas narod potrebuje ?! Banda skorumpirana..

  • robi2107 07:32 24.februar 2023.

    In tako je šel grozoviti covid bavbav zaradi katerega so zjebali cel svet, v zgodovino. Dve leti smo vsak dan poslušali nabijanje "danes je s covidom umrlo..", vse posiljevanje s cepljenjem, lockdowni... danes virusa nihče več ne omenja. Vse to ...prikaži večo bi bilo isto tudi, če zaradi virusa sveta ne bi postavili na glavo. Sezonska gripa namreč pospravi več ljudi, pa zaradi nje ne ustavljajo sveta.

  • Pierre 14:57 24.februar 2023.

    Vso to bando: Beovićko, Logarco, Kacota idr. bi blo treba strpat na Ig in/ali Dob!!!!!!

  • rd2dmk2 19:48 25.februar 2023.

    danes sem iz obvestila na radju izvedel da je ta posvetovalna ekipa štela 100 članov. en gor ali dol. STO !!!!. orka moadona, pa kje sem jest bil pred 3 leti ? kako pa to da so mene zgrešil, ko ...prikaži več so delali to skupino, saj je skor vsak iz Slovenije tam notri bil. STO njih je bilo . in celo leto so delali kaj ? lovili tista enga omikrončka ? ej Loreedan, dej vzemi si par minut predaha in poglej okol če še kje obstaja pri nas kakšna podobna armada in jo takoj pošlji v PM. telim pa ..plače nazaj dat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.