Slovenija
20532 ogledov

Fajonova tudi po 1. januarju ne izključuje nadzora na meji s Hrvaško

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:07 14.november 2022.

    To se mi sploh ne zdi slaba ideja. Verjetno je tak tudi befel EU. Kar se pa mene osebno tiče, mi pa dol visi, ker že leta ne hodim k sosedom na dopust. Pač nočem biti drugorazredni gost, ne glede ...prikaži veče na količino denarja, ki ga pustim na na dopustu.

    • Avatar R_D
      R_D 18:23 14.november 2022.

      Boga reva, nihče te noče. V mehiki ne, pri nas ne, celo kroati ne.

    • Ender3 18:41 14.november 2022.

      R_D bogi revež, če moraš komentirati mnenja drugih. Če svojih nimaš, se ne spotikaj ob druge.

    • Avatar R_D
      R_D 19:00 14.november 2022.

      In zakaj potem ti kreten pisariš pod vsak moj komentar?

    • drecos123 20:49 14.november 2022.

      vsi podkomentarji ste malo bleasvi ke v glavo

  • Kmodri 21:03 14.november 2022.

    Jaz bi postavil kitajski zid, brez rezine žice!

  • drecos123 20:50 14.november 2022.

    super na zaprejo to mejo z temi vsraneti umazanimi

  • Avatar luckyss
    luckyss 05:52 15.november 2022.

    Ja, politika je kurba...Lahko bi vstop v Schengen pogojevali s spoštovanjem pravil, kar pa je pri Hrvatih misija nemogoče, pa še izpadli bi kot neki izsiljevalci...Bolje je tako, da smo jih velikodušno pustili v Schengen, potem pa jim bomo zaprli ...prikaži več meje...Podobno počnejo to Avstrijci z nami in Nemci z Avstrijci..

    • robi2107 07:18 15.november 2022.

      Kot da je izsiljevanje neka posebnost. ITA je izsiljevala nas (Oglejski sporazum), DE Češko (Beneševi dekreti), AT Češko (Temerin), GR Makedonijo, BG isto... Počakaj, da se bo pridruževala Srbija. Ustaši bodo imeli prave izsiljevalske orgije.

    • robi2107 07:20 15.november 2022.

      P.S. Za zaprtje znotrajšengenske meje veljajo neka pravila. Kršitelje je možno tožiti na sodišču EU.

    • Avatar luckyss
      luckyss 07:36 15.november 2022.

      Gre za identičen nadzor meje kot ga izvaja Avstrija nad nami in Nemčija nad Avstrijci...

    • robi2107 07:39 15.november 2022.

      Ja, saj. Tu veljajo pravila (razlogi, časovna omejitev....). EK (pa morda druga članica tudi) lahko kršiteljico toži zaradi nespoštovanja prava EU. Ne pozabi, da mi nismo ne DE in ne AT. Quod licet Iovi, non licet bovi

    • robi2107 07:52 15.november 2022.

      Še to: ni misija nemogoče ustase prisilit, če rabijo naše soglasje. Jih je pa nemogoče v kaj prisilit, če nas ne rabijo. Zahvaljujoč idiotom, ki vodijo oz. so vodili to državo, bo SLO ostala praktično brez morja. Komunisti so nam ...prikaži več ga priborili, idioti so ga zajebali. Luko KP si bomo pa lahko zataknili za klobuk. Zapomni si moje besede. Tudi tisto o izsilbevanju SR in BIH, ko bodo vstopale v EU.

    • Avatar luckyss
      luckyss 07:54 15.november 2022.

      Bomo videli....je reku "taslep"...;)

    • zdrej 09:45 15.november 2022.

      Lucky, pa ti veš, da lahko v Avstrijo vstopaš brez kake koli kontrole? To se je dalo med najostrešimi zaprtji. Seveda dokumente moraš imeti pri sebi. Zakaj potem ti pišeš, da je meja z Avstrijo zaprta/nadzorovana. Mislim, da je prav, ...prikaži več, da država vsaj malo poskrbi za neki red. Ograja ima potencial pomagati k temu. Ampak leva politična opcija še ni jemala taktik varovanja.

  • mirror 19:42 14.november 2022.

    Levičarji ste podrli ograjo in tudi SV že prej niste nalašč spustili na mejo. Opustili ste tudi mejno kontrolo. Vsa množica ilegalnih migrantov se zaradi odstranjene ograje premika iz Balkana proti Sloveniji. Hrvati bodo zase poskrbeli, da bodo migranti čimprej ...prikaži več in s čim manjšimi stroški odšli iz njihove države. Mi jih pa jih bomo sprejeli odprtih rok, saj bodo verjetno zaradi poostren kontrole Italije in Avstrije ostali pri nas. Bobnarjevi je treba dati medaljo za zasluge.

  • lojs 18:03 14.november 2022.

    A se je že kdo veselil?

  • lojs 19:35 14.november 2022.

    "če bo potrebno, bo nadzor na meji" ... le kaj bi se lahko zgodilo, da nadzor ne bi bil več potreben? a bo mogoče teh prišlekov zmanjkalo ali se bodo naveličal romat v "obljubljeno deželo" ... ali pa obstaja še ...prikaži več kakšen neznan razlog, da si rečemo "bomo videli"?

  • Friderik1950 07:38 15.november 2022.

    Slovenija se je zaradi političnih neumnosti pokazala kot popolnoma nesposobna varovati svojo in tudi šengensko mejo. Rezilno žico bi lahko že zdavnaj na sedaj že znanih odsekih nadomestila s panelnimi ograjami in poslala na mejo tudi vojsko čemur levavica vztrajno ...prikaži večno nasprotuje. Jasno, da je tudi ograja premalo, potrebuješ še patrolne trojke s pesom, skratka graničarski sistem. Verjamem, da bodo varovanje Eu Hrvati vzeli resno, ker v primeru nacionalnih interesov oni ne poslušajo Watovcev.

  • lojs 18:40 14.november 2022.

    po novem bodo (mogoče) velik problem ti neregistrirani migranti, ki bodo taval oz. se zadrževali po državi ... narašča število prosilcev za azil, narašča število tihotapcev folka, no o tistih , ki niso "ujeti" pa sploh ni podatkov ... a ...prikaži več se sploh komu to zdi problem, država je itak vzela upokojencem in namenila za migracijo okoli 80 milijonov ... super!

  • robi2107 04:31 15.november 2022.

    Veleizdajalce, ki so in ki bodo glasovali za to, da NDH pride v šengen, je treba postaviti pred zid. Zahebali so (bodo) še zadnjo možnost, da ustaše prisilimo v spištovanje idličbe AS. In potem čao Piranski zaliv in izhod na ...prikaži več odprto morje. Če to ni veleizdaja, ne vem, kaj je.

  • Grof 07:33 15.november 2022.

    Slovenski butalci vešče opravljajo svoje poslanstvo, na nek način morajo povečat rodnost, a ne, se mi sanja, da nas bo po dveh mandatih kar 4.000 000 revežev

  • h4ck3r 09:02 15.november 2022.

    Če kaj je to ena največjih nevarnosti za koalicijo...v kolikor se odprejo meje in pride do navala ilegalnih migrantov preko hrvaške, tej vladi tudi novinarji s svojim molkom ne bodo mogli pomagati, saj ljudje niso slepi in govoriti tudi znajo. ...prikaži več Poleg tega jim družabna omrežja tokrat ne bodo v korist. Tako da ja, po potrebi je mišljeno, v kolikor bo potrebno podporo spet dvigniti.

  • Ender3 18:49 14.november 2022.

    Kaj Grims tega še ni slišal, da bi na interpelaciji komentiral ?. Toliko ima opraviti z migranti, da je že ob sicer, slab glas. Psihiatrična pomoč bi mu najbolj ustrezala.

    • Avatar R_D
      R_D 19:01 14.november 2022.

      Tebi tudi. In možganski kirurg ti tudi ne bi škodil.

  • Avatar R_D
    R_D 18:18 14.november 2022.

    Bobnarjeva 9.11.2022: varnost na območjih ob meji, na katerih je policija odstranila rezilno žico, ostala enako visoka kot pred tem, policija pa zaradi nezakonitih migracij ne opaža povečanja števila kaznivih dejanj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.