Šport
5711 ogledov

Fak! Kolajna za Slovenijo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:41 15.februar 2018.

    Bravoooooooooooooo!

  • Janez_53 13:45 15.februar 2018.

    Čestitke, Jakov!!! S tem si zaprl gobce tistim nestrpnim možganskim maloposestnikom, ki so nasprotovali temu, da bi slovensko zastavo ob otvoritvi OI nosil Hrvat, čeprav si ravno toliko Hrvat kot Slovenec! Bravo, da ti je uspelo odmisliti zmedenost in posledično ...prikaži več slab rezultat na prejšnji tekmi.

    • mp5 14:54 15.februar 2018.

      Janez, aja dons pa čestitke? Tole je pa tvoja izjava od dveh dni nazaj: "Fak, ves čas sem bil na tvoji strani in navijal zate, danes pa si ga usral tako, da me je šokiralo. Dobro, da nisi med tekmo šel še na malico."

    • Janez_53 16:44 15.februar 2018.

      mp5, kaj pa si s tem pravzaprav mislil??? Ja, VES ČAS SEM NAVIJAL ZANJ! In če ga je usral, sem to tudi napisal! Tudi v današnjem komentarju sem na koncu napisal, da me veseli, da je lahko odmislil zmedenost in ...prikaži več slab rezultat! Zakaj hudiča bi moral nekoga hvaliti tudi takrat, ko si tega ne zasluži? In zakaj bi nekoga venomer grajal, tudi takrat, ko si tega ne zasluži?

    • mp5 09:01 16.februar 2018.

      Ne vem, če sva istih misli, jest sem tvoj post štekal kot "ves čas sem bil na tvoji strani". Govoril si v pretekliku. To je bil moj point, drugač pa če si tko ognjevit navijač ni nič narobe, samo srce ...prikaži več je treba met zdržljivo ;-) Na nove zmage!

  • Lovebites 14:04 15.februar 2018.

    Bravooooooo Jakov.Obcudujem tvojo plemenitost,taprav karakter,mentaliteto in pokoncno drzo.In ja,pokazal si jim,retardirancem.

  • tomislav 14:17 15.februar 2018.

    Kje ste zdej gobcači, da Jakov ni Slovenc in zato ne sme nositi zastave? Ziher tulte na vse kriple Jakov je naš, bravo Jakov ti si Slovenc in podobne parole. Lohk vas je sram, seronje. Bom vidu po minusih, kolk ...prikaži več vas je teh seratorjev. JAKOV JE CAR. Častitke za medaljo.

  • Lavdan 14:21 15.februar 2018.

    Čestitke, veliki Jaka.

  • res.no 14:41 15.februar 2018.

    POKLON CARJU! na najboljši možen način je zaprl usta vsem nesramnežem, ki so ga pred OI tako napadali. Jaz mu izrekam vse čestitke predvsem za Njegovo kolajno. še včeraj sem v enem pogovoru privat komentirala,da bi mu jo res privoščila, ...prikaži več, ker je tako srčen in pošten tekmovalec, delaven in zavzet. In tudi človek izjemnega dobrega karakterja. Tako da iskrene čestitke Jakov Fak za uspeh - tvoj oseben. Sama pa sem ponosna,da si ta tvoj osebni uspeh dosegel pod zastavo naše države.

    • res.no 14:42 15.februar 2018.

      ... dodam še nadaljevanje: Slovenci smo lahko samo ponosni,da oseba s takim karakterjem in tudi takšnim športnim talentom tekmuje za našo državo. Še enkrat vse čestitke!

  • Skipi 14:29 15.februar 2018.

    Čestitke Jakov, na konbu bo edini "Slovenec" z medaljo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:54 15.februar 2018.

    No zdej pa Fak lahko vsem pofuklnom slovenskim pokaže FAKIČA!!!

  • Tadej 15:49 15.februar 2018.

    Super! :)

  • Papaja Popi 16:00 15.februar 2018.

    FAK SLOVENIJA ! ! ! ! ! Upam, da so sedaj vsi tisti gobci, ki so ti preprečili nositi zastavo na otvoritvi, zaprti ! ! ! ! !

  • mižimaži 16:52 15.februar 2018.

    Kje pa so zdej vse tiste pichkice ki so v izboru zastavonoše pljuvali po NAŠEM Jakovu ??? Marš golazen...poskrijte se v svoje sive podganje luknje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.