Slovenija
21723 ogledov

Fantu, ki je prepričal dekle, da si odreže roko, denarna pomoč države

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 16:43 17.april 2019.

    Revež, a ni sposoben delati? Nekateri pa znajo.

  • borut08 16:50 17.april 2019.

    Ker je zunanji policijski sodelavec oz.spicelj ga policija se do sedaj ni dokazala umora.Ko sem sam grdo pogledu lopova prisesanga na drzavne jasli sicer sina vplivneza iz F21 me je takoj prisla terorizirat policija in prejel sem placilni nalog(PP.Lasko)ko pa ...prikaži več sem sam zelel podati ovadbo na PU.Celje jo pa niso hoteli sprejeti in mi onemogociti in sele po pritozbi na MNZ.so jo morali ceprav so vztrajno hoteli kriminalce zascititi in nobenemu policistu se ni nic zgodilo.

  • marsal 18:26 17.april 2019.

    on se predstavi : sem lep, pameten in komunikativen , poln pozitivne energije !

  • Avatar Zarsianna
    Zarsianna 01:40 18.april 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • Aro 09:44 18.april 2019.

    Ali še kdo dvomi ali se sprašuje, zakaj je bila CSD jem, centrom za socialno delo odvzeta opravilna sposobnost??? In odločanje dano sodiščem? Tele gospe iz CSDjev pa imajo, zaenkrat še samo svetovalno vlogo?? Že nekaj deset let, CSDji niso ...prikaži večo sposobni odločati o ničemer! Niti kurje farme jim ne bi zaupal. Tu bo potrebna res celovita reforma ministrstva in zaposlenih. Nič jim ne laufa niti ne štima. Groza, ki odloča o usodah predvsem ranjljivih in ubogih ljudi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.