Slovenija
7653 ogledov

Financial Time omenja Slovenijo kot šibek člen

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • partizanka 21:31 30.oktober 2017.

    zato jih mi tudi razumemo. Mi smo sanjali, oni sanjajo.

    • Avatar Leon
      Leon 14:55 01.november 2017.

      Tudi svinje sanjajo o koruzi...............potem pa pod nož !

  • Igor Đukanović 08:20 31.oktober 2017.

    Pa kaj če Katalonija nima velikih zaveznikov? Jih bo še dobila.

  • Ivo 22:17 30.oktober 2017.

    Sanjali smo in dosanjali...

  • mirror 00:10 31.oktober 2017.

    Pahor naj najprej uredi, da se bosta pri nas doma cedila mleko in med, potem pa naj soli pamet drugim državam. Njegovo mnenje ni mnenje vseh državljanov. Če imaš sam doma razmetano stanovanje, ne moreš učiti druge, kako naj ga pospravijo.

  • petosa47 20:14 31.oktober 2017.

    mirror - Pahor ni nikjer povedal in napisal, da je to mnenje uradne slovenije in slovencev, tako, da to kar si ti napisal je ena velika luknja v vodi, razmisli pa tudi o pospravljanju lastnega podstrešja, ker, če nebi mi ...prikaži veči razmišljali tako kot sedaj Katalonci bi bili še sedaj v Jugi. Drugače pa to kar je povedal ima popolnoma prav. Leon - Mislim, da si se zmotil. To kar si napisal je značilno za Janšo.

  • rogixl 07:35 31.oktober 2017.

    Za Pahorja velja: "Če nimaš kaj povedat, bodi raje tiho".

  • Avatar Leon
    Leon 17:57 31.oktober 2017.

    " Številna slovenska srca bijejo za katalonski narod."...... Pahor je ponovno dokazal ,da je dvoličnež ,manipulant , demagog in oseba z narcisoidno težavo ! Žal tega vsi Slovenci niso spoznali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.