Slovenija
14041 ogledov

Finančni minister povedal, komu bodo vzeli več in komu bodo denar dali

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 15:46 22.september 2022.

    Medtem, ko se je Ivek izposojal še, poceni denar, bo Golob samo jemal, kjer je to še mogoče pobirati. Kmalu še to ne bo mogoče, ostali bodo samo še zapitki, pretekle vlade..

    • mirror 15:56 22.september 2022.

      To so kar zapitki vaše vlade, ki je delila milijone nevladnikom za zasluge na volitvah. Zdaj mu je že zmanjkalo denarja. Zapravil je zelo hitro še vse tisto, kar je izposloval JJ v Bruslju. Sicer pa je Golob obljubljal nebesa ...prikaži več takoj po volitvah, pa se vam že po stotih dneh vse sesuva. Obljube je lahko deliti, težje jih je uresničiti.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 16:03 22.september 2022.

      mirror,a ti živiš na marsu ,ko tako s prstom kažeš -vam se .....

    • Avatar NX11
      NX11 17:39 22.september 2022.

      Rekordna rast in rekordno nizka brezposelnost sta 'zapitka' prejšnje vlade...

    • Zebra12 17:54 22.september 2022.

      NX11 - pozabil si na rekordno zadolžitev in talanje bombončkov, ki jih bodo plačevale še najmanj 3 generacije.. ampak, to za vas desničarje ni pomembno.. Da ne govorimo o nižanju davkov najbolj premožnim., kar je bilo že na meji dobrega okusa.

    • Avatar NX11
      NX11 18:16 22.september 2022.

      Zebra, vidim da si bebec, zato nima smisla, da ti razlagam o 'rekordni' zadolžitvah.

    • Zlate 17:55 23.september 2022.

      Ko bebec nekoga zmerja z bebcem ... Neprecenljivo. 😁 Sicer pa ... Zakaj je Ivan rabil talat bombončke, ko pa je bilo pod njegovo strahovlado vse tako oh in sploh? 🤦

    • Avatar NX11
      NX11 20:18 23.september 2022.

      O še enega idiota lahko ozmerjam. Kdo pa je rekel, da je bilo oh in sploh? Zdaj, ko je Svoboda, pa ne boš dobilo več nobenih bombončkov, samo še višje in nove davke, če sploh veš kaj to je 'zlate'. ...prikaži več Ti bo po novem letu jasno opica golobistična, če ti še zdaj ni. Hitro boš nehalo plesat 'zlate'.

    • Zlate 11:23 25.september 2022.

      NX11 - čemu taka agresivnost? Sicer vem, da je to tipično za vašo sorto, vseeno pa bi se lahko vsaj poskušal brzdati. Saj ni treba vedno nekoga napadati? In niso vedno drugi krivi. Konec koncev se z ljudmi lahko vsaj ...prikaži več strinjaš, da se pač ne strinjate, kajne? Ah, saj vem - misija nemogoče ...

  • luccifer 16:38 22.september 2022.

    Primite se za denarnico, zdaj gre zares...

  • Željko 21:05 22.september 2022.

    Kdo je pa meni kaj dal ko sem začel delat, bil mlad brez stanovanja ali hiše vse kar sem si lahko kupil je ena stara Astra. A zdej ko sem si z leti trdega dela naredil hišo in imam nek ...prikaži več dogodek zdaj naj pa jaz skrbim za nekatere brezdelneže FUJJ JANEZ KJE SI PRIDI ČIMPREJ NAZAJ

  • Naklonsky 08:31 23.september 2022.

    Še dobro, da ne dajejo upokojencem. Ti imajo itak vsega preveč, tudi denarja na bankah in nepremičnin! Živela svoboda!

  • Avatar R_D
    R_D 19:45 22.september 2022.

    Tisti na minimalcu plačujejo zelo malo prispevkov, tisti z visokimi plačami pa ogromno. Koristijo pa vsi isto zdravstvo, šolstvo itd. In ta bedak zdaj odkriva toplo vodo in prodaja nekaj kar je že ves čas v veljavi kot nekaj novega. ...prikaži več Očitno so mu še odstotki tuji. Ni čudno, da je zafural vse firme, v katerih se je pojavil.

  • marko345 17:03 22.september 2022.

    Bistveno je, da kdor ima več tudi več troši, torej plačuje več DDV, daje delo tudi tistim, ki hočejo delat. Kdor pa nima nič, ker noče delat naj gre pa na Himalajo, kjer je mrzlo- če kdo razume poanto.

    • kapibara1 17:14 22.september 2022.

      Daje več..! ŽAL daje za tiste ki nočejo delat- NVO..!!

    • marko345 17:39 22.september 2022.

      Ja saj to je poanta

    • Avatar NX11
      NX11 17:42 22.september 2022.

      "Davčne spremembe gredo v smer, da bodo tisti, ki imajo največ, v državno blagajno tudi največ prispevali" Kaj je s tem človekom narobe? Tak sistem imamo že ves čas. In zdaj levaki mislijo, da je pogruntal nekaj novega🤣

    • Zebra12 17:55 22.september 2022.

      NX11 - samo desničarji nižate davke najbolj premožnim, ker imajo reveži premalo, da preživijo.

    • Avatar NX11
      NX11 18:18 22.september 2022.

      Zebra, samo levičarji ste tako brezidejni in nesposobni, da ne znate drugje zaslužiti kot krasti ljudem preko davkov.

    • rd2dmk2 20:11 22.september 2022.

      tisti, ki ima več tudi več troši in kako ste rekli preko DDV prinese več davkov. ma me zanima vi pametni ekonomisti, kako pride DDV iz zanzibarja, monaka, floride, balija, maldivov, dubaja v slovensko davčno blagajno..e to me pa res ...prikaži več zanima..in katera kurba v avstriji ima v sloveniji odprto firmo. nobena, ima pa reklamni panu na Hrušici. p.s. vsi tisti, ki vaš tišči predebela denarnica, jest vas rade volje rešim problema..boste dost DDV nakazal FURS-u, ne šejkom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.