Avto
64 ogledov

Ford bo prodajal naročniška razmerja in vozil otroke v vrtec

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 18:38 05.marec 2017.

    Se strinjam. Bi rad videl statistike izpred 15leti, ko še ni bilo radarjev na vsakem vogalu. Sem vozil po AC 190kmh pa sem bil med počasnejšimi. Se ne spomnim, a menim da je bilo nesreč manj - je pa res ...prikaži več da je bilo tudi avtov in prometa manj.

  • vzev 08:23 05.marec 2017.

    Škoda, kam gre razvoj avtomobilov. Očitno se počasi ne bo dalo več kupiti novega avta, in bomo pač vozili 20 let stare avte. Vsekakor bolje, kot pa da bo avto neprestano pošiljal neke podatke o sebe, imel motor na elektriko ...prikaži več in kaj je najhuje avtonomno vožnjo.

  • muffin 11:42 05.marec 2017.

    Kateri voznik pa si želi, da bi ga avto sam vozil? Ogromno nas je takih, ki v vožnji UŽIVAMO. Tisti, ki jim vožnja ni užitek, uporabljajo avtobus. Bom pač kupoval stara vozila, nikakor pa ne mislim užitka vožnje prepustiti računalniku.

  • Tin 12:58 05.marec 2017.

    Zaradi množice pomagal imajo vozniki vedno manj znanja kar je po mojem osebnem prepričanju povzročitelj večine nesreč,tudi tiste z najhujšimi izidi.Prehitra vožnja+precenjanje sposobnosti+ premalo znanja+zanašanje na pomagala=nesreča

  • zdrej 20:06 05.marec 2017.

    Jaz sem pa pred 15 leti vozil okrog 130 pa sem bil v povprečju. Tu nekaj ne štima. Torej si moral biti vase zagledan frajer in važič, če si se vozil 190 in bil med počasnejšimi. Namreč edino tako si ...prikaži več razlagam to, da si dojemal, da si med počasnejšimi.

  • zdrej 20:08 05.marec 2017.

    Kaj je pa narobe z avtonomno vožnjo, če bo ta pošlihtana? Pošlihtana avtonomna vožnja je korak k večji varnosti, saj se stroj ne utrudi, ga ne skrbi in ima boljše reflekse in hitreje preračunava. Zato pa letalstvo stroje že 30 ...prikaži več0 let uporabljajo pri letenju.

  • Avatar Syn
    Syn 06:38 06.marec 2017.

    Ne razumem kak lahko uživaš pri mestni vožnji. To je ja morilsko, ne rečem na dolge razdalje, tam še gre. Ampak po mestu bi pa sigurno bil vesel če se ne bi rabil ubadat s polpismenimi vozniki in bi to ...prikaži več prepustil avtomobilu samemu.

  • muffin 08:39 06.marec 2017.

    Ne živimo vsi v Ljubljani ali se tja vozimo na delo. Tam je mogoče res problem s to mestno vožnjo, v ostalih mestih pa težko govorimo o tej težavi, ker so enostavno premajhna. Bi pa verjetno tudi razmišljal tako kot ...prikaži več ti, če bi živel v kakem Londonu...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.