Magazin /magazin/vip
28235 ogledov

Foto: Naš milijonar 35 let praznoval na jahti z ducatom lepotic!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 15:25 11.junij 2021.

    glejte, jest mu dam vse čestitke, sicer kripto valute so sodobna piramidna scena, ampak dokler en naš prazni žepe nemcem, amričanom in ostalim samo bravo. ni treba še enga, ki bi tako kot ostali oskubili in okradli sosede. tako pa ...prikaži več dokler bodo hoteli v bohinju lepo delali in delavci dobivali plače kot se gre, zarad mene lahko ima tudi 111 punc, tud z mojo vred, če ji bo to zapasal,samo da jo ne bo nazaj k men jagov, ko se jo bo naveličal.

  • Solton 23:06 11.junij 2021.

    vsak tele ma svoj vesele...

  • Slavko Krizman 11:23 11.junij 2021.

    11 putan pa en drek poln dnarja

    • jakec1575 14:54 11.junij 2021.

      Ni on to kockal. Garal je in uspel in zdaj podvaja premozenje z delnicami in vlaganji v dobre projekte. Vsako leto zasluzi dodatne desetine mio, da lahko vzdrzuje letali, jahto hiso, putane. Ne obsojam ga. Ni moj caj to. Naj uziva.

  • rob123 11:53 11.junij 2021.

    Sam malo bi popravil Slavkota, da bo bolj jasno: 11 putan in en drek, ki je pameten in trdo garal, da je ZASLUŽIL poln dnarja. Zdej bo kmal Levica taka podjetja prenesla v roke države. In bo naredila konec temu. ...prikaži veču. Hočemo Venezuelo tukaj in zdaj!

    • kapibara 13:31 11.junij 2021.

      Dob je, to je zagovor za "en drek"- zdaj pa še kaj povej za 11 putan..

    • izy 18:46 11.junij 2021.

      Tip nima vezije in kopira avstralca s sponzorušami, drugače je pa prazen. Ko bo ostal brez denerja, bo ostal sam, to vse je kupljeno, brez veze z eno besedo.

    • kapibara1 19:26 11.junij 2021.

      Da pa pr takmu dnarju postaneš" prazen"... JBG so še bedaki..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.