Slovenija
563 ogledov

Franc Rode na razkošnih 400 kvadratih, papež jih ima 50

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:47 06.november 2015.

    Da ga ni sram? Rode kdo bi tebe razumel? Kako si lahko obenem in verski predstavnik in materialist. Mene bi bilo sram. Ampak ti si pa tako zelo neobčutljiv da ti niti tok ni jasn da to kar delaš ni ok.

  • toni69 12:02 06.november 2015.

    Kaj pa bi pričakovali od Rodeta drugega? Naj napišejo še koliko porabi za služabnice, ki mu pucajo, kuhajo, ....Pridigat skromnost in pol živet tako! Gnjusno do skrajnosti.

  • nina 12:11 06.november 2015.

    Če ima pa družino,sin pa tudi........

  • popokatopetl 12:43 06.november 2015.

    Njegova gnada je vendar skromna, goričanskemu dvorcu se je odpovedal... najbrž je obupal nad njim potem ko mu že da druge ploščice v kopalnici niso bile všeč ;)

  • Janez_53 14:35 06.november 2015.

    Ni mi jasno, kako lahko tak človek pridiga o božji dobroti, skromnosti in poštenosti! Le kje ima moralo?

  • dimnikar 15:08 06.november 2015.

    In katoliki veselo dalje, jih to nič ne zmoti? Kako to racionalizirajo?

  • blueone 18:03 06.november 2015.

    Ja ti REVEŽ ti, a ti jaz še moje stanovanje posodim?

  • Presvetli 15:51 06.november 2015.

    Zidar kupil Rodetu,ima se može se! Sicer pa,kdo je papež proti našemu Rodetu

  • Presvetli 15:52 06.november 2015.

    Ima,Ima!Vendar,ko drugim pridiga! Tapravi slovenec,ker kar za druge velja za pridigača pač ne!

  • Presvetli 15:55 06.november 2015.

    Na tej sliki zgoraj tako milo gleda,da bi še jaz prodal stanovanje in mu dal.Ker se mi je tako zasmilil šmrc ,šmrc

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:04 06.november 2015.

    Aleš Primc je tako glasen z svojim velespevnim sloganom "Za otroke gre", ko tako rad poudarja krščanske vrednote. Njegov molk pri napakah cerkve pa v bistvu kriči: "Za Rodeta gre" (v bistvu Rodete ker je takih prisklednikov ki misljo sam ...prikaži več na svojo ritko še veliko več)

  • dragec 16:26 06.november 2015.

    Kaj se čudite, saj, to je šestč-ćanska družina

  • francl12 16:56 06.november 2015.

    Cerkev je sestavljena iz lažnivcev, goljufov, pedofilov, pedrov, lezbač in drugih iztirjenih osebkov. Dragi starši zamislite se KOMU pošiljate svoje otroke k verouku??? V CERKVI ŽE DOLGO NI VEČ BOGA, SAJ JE MORAL ZARADI TEH IZTIRJENCEV CERKEV ZAPUSTITI. Bog je ...prikaži več v naravi, v vsakem živem in neživem bitju v vesolju! Zato vam pravim - obrnite se k naravi in živeli boste polno življenje z bogom! Cerkvi in tem iztirjencem pa se ne približajte več!!

  • maresem 19:40 06.november 2015.

    Ne morem gledati to odvratno, pokvarjeno in požrešno faco....

  • maresem 19:42 06.november 2015.

    Ja,... papež je zakon, ta Rode je pa ena navadna napuhla in egoistična podlasica.

  • Lavdan 20:18 06.november 2015.

    Živi na 400m2, v Goričanah ga čaka cel grad a na koncu ga čakata dva kot vse nas.

  • titty 21:37 06.november 2015.

    Hahaha! Pusti njegovo družino? Pol je res da ima sina, najbrž je fant od fare! Hahaha. Pravzaprav ni smešno, bogi otrok s takim očetom!

  • dimnikar 21:54 06.november 2015.

    Če veš (vsaj upam da veš, joj menda no?), da so si Boga izmislili v tej Cerkvi, in če veš, da so vsi pokvarjeni, zakaj potem še vedno verjameš v to njihovo izmišljotino? Če pa ne verjameš v njihovega Boga, ...prikaži več potem pa - od kje ti ideja, da je Bog? V resnici, če dobro pomisliš - je tvoja vera brez podlage.

  • jezero 07:37 07.november 2015.

    Če je bog, ima za Rodeta rezervirane sobane med hudiči v peklu. A on, prepričani smo, v boga ne verjame. On verjame v nebesa na zemlji in s tujim denarjem.

  • bingo11 12:33 06.november 2015.

    Cekev je itak najbolj pokvarjena ustanova na svet!!! Rode za pokvarjenost skrbi s polno paro!!! Sramota za Cerkev in slovenski narod!!! Pa Svetnik bi menda bil rad!?! FUJ!!! BLJAK!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.