Svet
12 ogledov

Francozi se bojijo napada s kemičnim orožjem

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • razerznak 19:49 21.november 2015.

    multikulti , ja hvala levica pa merkel

  • 108 20:24 21.november 2015.

    nemska prasica

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:38 21.november 2015.

    Pa da vidmo če znajo naši sam ograjo postavlat al se bojo spomnli tud pr ns zavarovat vodne vire.

  • 108 20:57 21.november 2015.

    Merkelova

  • matermila 06:03 22.november 2015.

    Slovenščina ti pa ne gre najbolje.

  • nostradamus 08:42 22.november 2015.

    google mu je slabo prevedel - morda je celo kak od onih ki se gredo neko sveto vojno in zganjajo terorizem po evropi

  • 108 14:27 22.november 2015.

    Europe should to defend Slovenia, not France. The French people defend themselves. When the Balkans will fall, then fall the whole of Europe. By the way, I don't care about the rest of Europe, coz they are traitors. They want ...prikaži več to finish the Schengen Area at this moment! When they idiots invite barbarians to Europe. Another time they leave the countries in their opinion are not importants. They will close their borders, and what's the next? What's the next with the migrants? So me and my friends are ready for join to Slovenian Army. Many of us fought in Afghanistan and Irak, so we have an experience. By the way http://www.slovenskavojska.si/en/public-affairs/news/news-single/nov/compact-eagle-flies-to-poland/Is it ok?

  • 108 20:23 21.november 2015.

    Evropa bi morala braniti Slovenije, ne Francije. Če je Balkan padec v prihodnosti, to bo vojna v Evropa. Mimogrede, mi ni mar za ostalo Evropo, coz so izdajalci. Želijo, da konča v schengensko območje v tem trenutku! Ko so idioti ...prikaži večti povabi barbari v Evropo. Spet drugič, ko zapustijo države v njihovem mnenju niso pomembna. Ti bo zaprl svoje meje, in kaj je naslednji? Kaj je naslednji s priseljenci? Torej, jaz in moji prijatelji so pripravljeni za pridružijo na Slovensko vojsko. Mnogi od nas so se borili v Afganistanu in Iraku, tako da imamo izkušnjo. Mimogrede http://www.slovenskavojska.si/en/public-affairs/news/news-single/nov/compact-eagle-flies-to-poland/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.