Pod streho /pod-streho/nepremicnine
34296 ogledov

FURS nad lastnike, ki oddajajo na črno: Iskali jih bodo tudi na terenu!

Komentarjev 78
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ico8 07:26 23.februar 2023.

    Inspektorji pa na terenu??? Pa ne no, cisto zares!??

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 07:47 23.februar 2023.

      Pozbil si,da je po ukinitvi carinske službe kup carinikov v FURS-u! Ljudi zadost in tut nadzor verjetno bo na terenu?

    • Avatar NX11
      NX11 13:37 23.februar 2023.

      Ka si ti za nek ostareli idiot z debilnim avatarjen bobnar?

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 15:11 23.februar 2023.

      NX5,5x2, tvoja ocena je na nivoju vaškega posebneža, ki že meji na socialnega pojebka, kar ne moreš skrit!

  • Avatar pantani
    pantani 09:25 23.februar 2023.

    Ok,ampak potem se lahko pričakuje dvig najemnin!!!

  • Avatar Leon
    Leon 07:54 23.februar 2023.

    Poznate zgodbe iz Ptuja kjer so se posamezniki prijavili brez vednosti lastnikov na njihove naslove ? Menda zakonodaja to dopušča pravijo na UE !

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:04 23.februar 2023.

      Leon res je. Tudi meni se je zgodilo. Nekega dne se pojavi na vratih policija in želi govoriti z nekom, ki ga jaz ne poznam. Policist mi ne verjame saj ima podatek da je prijavljen na mojem naslovu. Cela kolobocija ...prikaži več kako potem tega človeka odjaviti na UE.

    • robi2107 09:34 23.februar 2023.

      Sprožiti moraš postopek ugotavljanja prebivališča. Lahko tudi po mailu.

    • robi2107 09:42 23.februar 2023.

      Leon, za kaj takega mora imeti ta posameznik nek dokaz, da na tem naslovu prebiva. To je lahko najemna pogodba ali tudi samo soglasje najemodajalca. Ta posameznik bi lahko to listino tudi ponaredil, vendar s tem tvega ovadbo po 251/1 ...prikaži več KZ-1 in do dve leti čuze.

    • Avatar Leon
      Leon 09:52 23.februar 2023.

      robi2107....https://mariborinfo.com/novica/kronika/prijava-prebivalisca-brez-lastnika-nepremicnine-s-ponarejenim-podpisom-upravna-enota

    • robi2107 10:03 23.februar 2023.

      Ja, saj razumem. Tako, kot sem ti napisal. In ja, UE pač naredi prijavo na podlagi listine. Ali je pristna ali ne, ne preverja. Za kaj takega bi morala kontaktirati najemodajalca, poslati mu priporočeno po pošti poziv, da se strinja ...prikaži več s prijavo. Rok za dvig priporočene pošiljke po ZUP je 15 dni, potem ima navadno še 15 dni časa, da odgovori. Po drugi strani mora najemnik v 8 dneh prijaviti prebivališče. Ne gre. Bi bilo treba komplet spremeniti sistem prijave, ali pa zahtevati overjeno listino.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:06 23.februar 2023.

      Moja izkušnja je izpred 8 let. Pol leta sem jih na UE prepričeval da te osebe ne poznam in ni bil nikoli pri nas. Kasneje so zakon spremenili tako da brez soglasja lastnika ni možen vpis prebivališča. Je pa iz ...prikaži več prejšnjega obdobja verjetno še veliko takšnih primerov za katere lastniki verjetno sploh ne vedo, če ne preverijo na UE kdo vse je prijavljen na naslovu.

    • robi2107 10:10 23.februar 2023.

      Anion, (pisno) soglasje je zgolj poenostavitev, ki nadomešča pogodbo za namen prijave prebivališča. Tudi tega se seveda da ponarediti. Zlorabe bi lahko preprečili edino tako, da bi najemnika prijavil najemodajalec sam, ali pa da bi UE od najemnika zahtevala overjeno ...prikaži več listino (pogodbo ali soglasje).

    • robi2107 10:30 23.februar 2023.

      P.S. Soglasje ni nujno, če ima najemnik pogodbo. Ali se najemodajalec s prijavo strinja ali ne je irelevantno, ker najemnik MORA prijaviti prebivališče, sicer je v prekršku. Lastnik, solastnik ali stanodajalec, ki posamezniku dovoli bivati na naslovu, ne sme omejevati ...prikaži več posameznikove prijavne obveznosti (7/6 ZPPreb-1).

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:43 23.februar 2023.

      Še enkrat povem. Niti nisem vedel da je prijavljen na mojem naslovu. Kako naj bi torej koga prijavil??? Nikoli nisem oddajal lastne hiše v najem. V glavnem , rešil sem se ga. Zdaj pa vsaj enkrat letno preverim stanje prijav ...prikaži več za moj naslov na UE. Previdnost je mati modrosti. Ker javni upravi ne zaupam.

    • matermila 11:37 23.februar 2023.

      Drži, ampak zadevo se da rešit v petih minutah, če bi bilo komu do tega. Vsem upravnim enotam pošljejo mail, da se brez lastnika, nikakor ne moreš prijavit na naslov. Stvar je rešena v momentu.

    • robi2107 11:41 23.februar 2023.

      Ja, saj razumem. Vse ostalo sem pa že napisal. UE ne obvešča nikogar, da je nekdo prijavil prebivališče v njegovi (ali najeti, če gre za podnajem) nepremičnini, pa če jo ta dejansko oddaja ali ne oz. če dovoli nekomu prebivanje ...prikaži več v njej ali ne. Za resničnost podatkov ob prijavi prebivališča odgovarja tisti, ki se prijavlja (7/3 in 13/3ZPPreb-1). O preverjanju resničnosti prijave prebivališča govori V. poglavje ZPPreb-1, členi 22 do 24. Do tega pride, kadar UE dvomi o resničnosti prijave ali ko ...

    • robi2107 11:42 23.februar 2023.

      ...stanodajalec, lastnik oziroma solastnik ne dovoli prijave stalnega prebivališča (tega namreč ne sme omejevati).

    • robi2107 11:43 23.februar 2023.

      Matermila, še zdaleč ni tako enostavno, kot si ti predstavljaš. Seveda se to da rešiti, vendar je treba sprožiti postopek ugotavljanja prebivališča. To pa lahko traja tudi pol leta ali več. Vem, kaj govorim. Lahko pa preveriš tudi sam v ...prikaži več ZPPreb-1. Ni dolg in ni kompliciran. Zakon, namreč.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:46 23.februar 2023.

      Robi očitno si želi seznanjen z zakonodajo. Žal se vsi ne ukvarjamo vsakodnevno z zakonodajo. Navajam Za resničnost podatkov ob prijavi prebivališča odgovarja tisti, ki se prijavlja . Kako ga naj bi jaz nasel, če ga še policija ni našla? ...prikaži več Barabe izkoriščajo luknje v zakonih.

    • robi2107 12:00 23.februar 2023.

      Te čisto razumem. In pravilno povzemaš odgovornost za resničnost podatkov. V takšnem primeru, kot je tvoj, narediš troje: 1. sprožiš na UE postopek ugotavljanja prebivališča (lahko tudi po mailu), 2. na policijo podaš zoper tega, ki se je lažno prijavil ...prikaži več na tvojem naslovu, ovadbo zaradi ponarejanja listin po 251/1 KZ-1 (s tem tvegaš, da se ti tista budala maščuje) in 3. upaš na zdrav razum rubežnikov, ki trkajo na tvoja vrata iščoč lažnega stanovalca, ki ima neplačane obveznosti do celega sveta..

    • robi2107 12:02 23.februar 2023.

      .. (če nabašeš na Hojsa iz Kamnika, zna biti jeba, sicer so pa kar razumni). V osnovi ne bi smel biti problem, če bi mu predložil dokaz, da si sprožil postopek ugotavljanja prebivališča ali podal prijavo na policijo.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:06 23.februar 2023.

      Zadevo sem po dolgem času uredil . Ampak omenil sem primer, ker verjamem da nisem edini.

    • robi2107 12:10 23.februar 2023.

      Nisi. Kot dokazuje tudi zgodba na povezavi v Leonovem komentarju. Rešitve, kako to preprečiti, sem že nakazal v zgornjih komentarjih.

    • Avatar NX11
      NX11 13:40 23.februar 2023.

      Lepo, da ste skipaj ugotovili, da so javni uslužbenci popolni idioti, čeprav jih je vsak dan več in so ocenjeni s povprečno oceno 4,99. Leon, pa ne da si začel brat desne portale🤣

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:35 23.februar 2023.

    ampak, kazen je pa smešna... nekdo ki oddaja stanovanje za 500/mesec, kaj je njemu 250 ???

  • robi2107 07:25 23.februar 2023.

    Ena od metod, ki jih imajo dacarji, je, da križajo podatke o prebivališču s podatki o prijavljenih prihodkih. Mora pa za kaj takega stanovalec imeti prijavljen naslov.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:01 23.februar 2023.

    Ti bi pa rad v živo videl. Da inšpektor dvigne rit s stola in gre iz tople pisarne na teren.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:55 23.februar 2023.

    FURS bo danes raziskal oddajanje nepremičnin na črno, ker vedo, da je takšnih najemodajalcev že bore malo. To bi morali že narediti najkasneje pred 15 leti! Danes naj se raje poglobijo v najemne pogodbe same, saj te verjetno kar v ...prikaži več 50% izkazujejo v najboljšem primeru le polovico dejanske višine najemnine, ki jo plača najemnik. Torej 50% mimo, 50% pa preko pogodbe! Verjetno resnične podatke FURSU posredujejo le najemodajalci z najemniki, ki imajo pravico do subvencionirane najemnine!?

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:29 23.februar 2023.

    Saj to počno že od ustanovitve naprej, koliko uspešno je to pa naj prikažejo s številkami kazni in plačili davkov. Celotno glano mesto se napaj z oddajanjem na črno... Od študentskih sob naprej...

  • lojs 10:00 23.februar 2023.

    edina možnost je preverjanje naslova bivališča in lastništvo le tega ... ampak stanovalci so lahko prijavljeni začasno kjerkoli , ... tole se mi zdi brcanje v temo, razen če bodo aktiviral ovaduhe povezane s policijo, tudi to obstaja ... mislim ...prikaži več na teren greš nekam na nek naslov najbrž al pa do prvega kafiča, pa šefu poročaš, da vse štima, sploh kavica ali kaj podobnega

  • matermila 11:40 23.februar 2023.

    Je Golobov prijatelj iz Solkana prijavil novega stanovalca? Pa še njegova priležnica baje večkrat tam prespi, čeprav ne vem zakaj.

  • Decko 11:11 23.februar 2023.

    Pes ki laja ne grize. Samo neumni bodo priznali. V stanovanju je lahko kdorkoli , ta naša banana republika ne zna drugo kot grozit. Spomnite se korona ukrepe? Poslanci ki oddajajo državna stanovanja na črno ne bo nobeden gledal a ne?

  • jakec42 19:19 23.februar 2023.

    Naj iščejo tudi neprijavljene osebe v blokih,to lahko hitro ugotovijo!!

  • Avatar NickMason
    NickMason 11:56 23.februar 2023.

    Preprosto odgovoriš ,da nič ne dobiš,pač imaš družino,ki deliš stroške.Samo družina ki not živi te lahko zajebe ,drugi fovš sosedi se pa lahko pod nosom obrišejo.

  • Avatar Leon
    Leon 07:57 23.februar 2023.

    Kaj pa nova nagradna igra Fiesa ; POGLEJ K SOSEDU IN ZADENI .....recimo počitnice ?

    • Avatar Leon
      Leon 07:58 23.februar 2023.

      Pravilno glasi FURS

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:05 23.februar 2023.

      To bi zažgalo. Slovenci smo itak nagnjeni k temu da soseda prijavimo, zakaj bi šlo sosedu bolje kot meni🤗

    • robi2107 09:33 23.februar 2023.

      "Poglej in se zadeni," smo se včasih zajebavali.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:13 23.februar 2023.

    Končno! Mi v bloku imam 3 sigurno, ki nimajo prijavljene oddaje stanovanja.

    • Avatar pantani
      pantani 12:15 23.februar 2023.

      Ja in?!!! Posledično je nižja najemnina!!! A ti bi se vohuna špilala?!!!

    • LudvikK. 15:38 23.februar 2023.

      Pa se ti zavedaš, da bodo lastniki na koncu višje obdavčenje najemnin prevalili na najemojemalce? Boš takrat tudi rekla 'končno'?

    • robi2107 20:21 23.februar 2023.

      Ludvik, najemnine so take, kakršne so, plačal davek ali ne. Ne moreš ti naviti višje najemnine od tržne zato, ker plačaš davek, nekdo drug ga pa ne. Ker sicer ne boš oddal. Ne bo torej razlika v višini najemnine, ampak ...prikaži več v tem, koliko bo komu ostalo v žepu.

    • LudvikK. 23:14 23.februar 2023.

      Seveda se motiš. Inflacija je vse podražila za 20%, ti in tile na oblasti pa mislite, da se bodo najemodajalci zadovoljili z manj, ker bo ta vlada več vzela? Živite v fantazijskem svetu.

    • robi2107 23:46 23.februar 2023.

      Ničesar ne razumeš in vse si pomešal. Najemodajalec je price taker, lahko se le sprijazni s tržno najemnino, kakršna je. Seveda so šle najemnine zaradi inflacije gor, ker ta zadeva vse. Glede ostalega si pa še enkrat preberi prejšnji odgovor ...prikaži več in malo razmisli, pa boš morda razumel, kaj sem povedal. Vsekakor nič v zvezi s politiko. Ne levo, ne desno.

    • LudvikK. 00:59 24.februar 2023.

      Če davki ne vplivajo na končno ceno, pa dvignimo ddv na 50%. Sej cena milke je kakršna je, samo drugače si bodo razdelili. Kakšne neumnosti.

    • robi2107 01:18 24.februar 2023.

      Če nekdo nečesa ne razume še ne pomeni, da je tisto neumno. Lahko je obratno. Bom še bolj jasen: posamezni najemodajalec bo lahko zvišal najemnino samo toliko, kot mu bo to dovolil trg. Ja? Ne more pa posamezni najemodajale zato, ...prikaži več ker plačuje davek, mnogi drugi pa ga utajijo, naviti višjo najemnino, da bi mu po plačilu davka v žepu ostalo enako kot tistemu, ki davek utaji. Ja? Razumeš zdaj, kaj ti govorim?

    • LudvikK. 07:27 24.februar 2023.

      Ti sploh ne veš kaj pišeš. Kolker vem je davek na oddajanje od 1.1.24 višji. Ja? In trdim, da se bo višji davek delno ali pa v celoti prenesel na najemnine. Sam sem dvignil najemnino za 10% in me boli ...prikaži več kaj trg dovoli. Razumeš zdaj, kaj ti govorim?

    • robi2107 07:40 24.februar 2023.

      Bodi prepričan, da vem. Hočeš reči da si zato, ker je Jajo spustil davčno stopnjo, znižal najemnino? Stavim, da nisi. Tako, kot je ni noben. Če si zdaj najemnino dvignil in si dražji od konkurence, boš pač imel prazno. Simple ...prikaži veče as that. Logika ni nič drugačna kot pri branjevkah na tržnici. Kupec ne bo dal za tvojo solato več kot za tisto na sosednjem štantu zato, ker imaš ti višje stroške od soseda, ampak jo bo kupil na sosednjem štantu, kjer je cenejša.

    • robi2107 07:54 24.februar 2023.

      P.S. Pravilno veš, da je davek višji. Prej je bila efektivna davčna stopnja 13.5, zdaj je 22.5 %. Sam bi glede najemnine ravnal takole: pogledal bi, kakšne so najemnine na bolhi, marketplaceu in na nepremičnine.net, kaj se za ta denar ...prikaži več dobi, kaj ponujam jaz in potem določil svojo najemnino. Nekje v rangu tržne cene, prilagojeno stanju prostora, ki ga oddajam. Če je boljši, bi navil nekoliko več, če je slabši, bi nekoliko znižal. Tako to gre.

    • robi2107 07:58 24.februar 2023.

      Še to: ne vem, kako si imel v pogodbah urejeno do sedaj, ko je bila inflacija dokaj nizka. Za v bodoče bi jaz osebno določil letno indeksacijo za obstoječega najemnika. Za novega najemnika pa itak na novo postaviš ceno.

    • LudvikK. 08:04 24.februar 2023.

      Ne, ko je Janez spustil davek, sem ga šele začel plačevat. Pred tem ga je Šariči dvignil na perverznih 27%. Levičarji enostavno ne razumete, da ne morete kar tako dvigovat davke in pričakovat, da jih bomo mirno plačevali. Kje sploh ...prikaži več imate mejo? S poštenimi davki se pobere več kot s previsokimi. Raje razmislite kako več ustvarit, ne pa, da imate tako lakoto po tujem. S kako pravico mesec zahteva, da bo z našim denarjem gradil stanovanja za migrante?

    • robi2107 08:15 24.februar 2023.

      Pa kaj mešaš politiko zraven??? A se res ne znaš normalno pogovarjat o bistvu? In tole označevanje "vi levičarji". Res ne gre brez tega? Kdo ima lakoto po tujem? Jaz? Kje pa to vidiš v mojem pisanju?

    • robi2107 08:18 24.februar 2023.

      P.S. Predno je jajo znižal davek, je ta znašal 23.375% efektivno (27.5% od 85% osnove).

    • LudvikK. 09:51 24.februar 2023.

      Ti mešaš politiko zraven z izrazi v stilu 'jajo'. Dokler boš imel samo za desne take izraze, ne pričakuj, da ne bom omenjal levo-desno. Sam si se označil za levičarja s takim komentiranjem. Pa kolker berem tvoje komentarje, si precej skrajni levičar.

    • robi2107 09:56 24.februar 2023.

      Pa kaj ma veze, če rečem "jajo". Obešaš se na popolnoma nebistvene stvari. To več kot očitno kaže, da nimaš pametnejših argumentov.

    • robi2107 09:59 24.februar 2023.

      P.S. Kot bi jaz tebi očital, da si skrajni desničar, ko napišeš "Šarči". Infantilno.

    • robi2107 10:00 24.februar 2023.

      Pardon, "Šariči"

    • LudvikK. 10:06 24.februar 2023.

      S Šariči sem ti dal kontra. Če sprašuješ kaj imajo vezo izrazi jajo, čelavi, puklasti, gargamel, janshari, kalimero, dr. prištinski, se nimava več kaj menit. Tisti, ki nismo ekstremisti, vas imamo poln kufer.

    • robi2107 10:11 24.februar 2023.

      Dal si kontra 🤣🤣🤣 Uh, to si me prizadel 😭😭😭 14 dni ne bom spal zaradi tega. Uporabljam zgolj jajota. In še vedno se obešaš na neumnosti, ker nimaš vsebinskih argumentov. Ja taki ste, skrajni desničarji. In zato vas imamo ...prikaži več tisti, ki nismo ekstremisti, poln kufer. Ker se z vami ne da normalno komunicirat.

    • LudvikK. 11:39 24.februar 2023.

      Pravih desničarjev v tej državi sploh ni, ste samo neka čudna mešanica med skrajnimi levičarji in skrajnimi desničarji, sami sebe pa imenujete leva sredina. Ti si lep primer takega manipulatorja. Trdiš, da si normalen, ko pa te kdo zbode, pa ...prikaži več pokažeš pravi obraz. Pred kratkim si celo omenjal povojne poboje in grozil s ponovitvijo. In ti si nornalen?

    • robi2107 12:17 24.februar 2023.

      Ne morem pomagati, če ne prebavljam idiotov. Boš ti zase rekel, da si normalen? Samo poglej, o čem se moram jaz tukaj pregovarjati s tabo. V pomanjkanju vsebinskih argumentov ad rem si prešel v stupidno politiziranje. Samo poglej se, kakšne ...prikaži več klatiš. Je tebi to normalno? Meni ni, zato zaključujem. Over & out.

    • LudvikK. 13:44 24.februar 2023.

      Ti si prvi začel žaliti in omenjati levo-desno. Nadaljeval si z izrazom 'jajo'. Levičarski kreteni že leta uporabljate polno nekih žaljivk za eno samo osebo v tej državi. Kar tekmujte med sabo kdo si bo zmislil bolj grd izraz. Ne ...prikaži več branim janeza ampak poln k. imam tega vašega sranja, ko pa imate v svojih vrstah 1000x večje barabe. Dokazal si, da si gnoj. Škoda, sem videl potencial v tebi, čeprav minimalnega.

    • robi2107 13:46 24.februar 2023.

      Mama ti je kreten. In ti si njen potomec. Adijo.

    • robi2107 13:48 24.februar 2023.

      S čim sem te žalil, bebec. Z jajotom? Pizda, si kretenčina. Samo dokazal si, da si isti kurac, kot večina desničarskih idiotov.

    • LudvikK. 14:30 24.februar 2023.

      Razjezil si me z izjavo 'Ničesar ne razumeš in vse si pomešal'. In 'malo razmisli, pa boš morda razumel'. Razpizdi me, ko nekdo, ki nima pojma piše take stavke. Potem pa v povezavi z znižanjem davkov uporabiš izraz 'jajo', kot ...prikaži več da je znižanje davkov kaj slabega. V bistvu so normalni davki nekaj bogokletnega za vas levičarje. Po moje delaš v JS. Edino tako si lahko razlagam, češ, naj njim vzamejo, da bom imel js lepo plačo. In točno to delajo vse leve vlade.

    • robi2107 15:04 24.februar 2023.

      In ti si pred tem napisal, da živim v fantazijskem svetu. In očitno še vedno ne razumeš poante. Zato še enkrat pravim, da si preberi, kar sem napisal in razmisli, pa boš videl, da to drži. Toliko ad rem. Glede ...prikaži več žalitev pa: jaz pač jajotu rečem jajo. Ni to samo v zvezi z davki, ampak na splošno. Odkrito povem, da ga na maram in imam zato svoje razloge. Nisem pa žalil tebe. In tudi prav nič nisem prizadet, če Šarca ali koga drugega od politikov imenuješ, kakor ti ustreza. Briga me. Ne vem, kje si..

    • robi2107 15:10 24.februar 2023.

      .. ti prebral, da sem jaz proti nižjim davkom. Kaj ti misliš, da jih jaz ne plačujem. Bodi brez skrbi, da jih, in to ne majhne. Za razliko od tebe (po vsej verjetnosti) pa ne morem uveljavljati olajšav, ki jih ...prikaži več ti najverjetneje uveljavljaš. Mislim, da sem ti s tem povedal kar precej in če boš malo razmislil, boš ugotovil, da si s svojim modrovanjem o tem, kako jaz delam v JS, hudo brcnil v temo. Dalje pa ne bi razlagal svojih poslov. Bodi pa prepričan, da jaz zelo dobro poznam tvoj posel. Kako..

    • robi2107 15:11 24.februar 2023.

      .. in zakaj, ugotovi sam.

    • LudvikK. 20:58 24.februar 2023.

      Ne, ne drži. Ne strinjam se s tem, da najemnine so kakršne so in da je razlika samo v tem koliko bo komu ostalo. Če ne bi golob dvignil davka, tudi js ne bi dvignil najemnine. In nimam niti ene ...prikaži več same davčne olajšave. In kaki so razlogi, da si žaljiv do samo ene osebe, čeprav je hujših osebkov kolikor hočeš? Recimo UKZ. Ta baba ne bi smela obstajat. Kvari povprečje čliveške rase. Privatnik sigurno nisi. Če bi bil, ne bi uporabljal takih izrazov. V poslu ni levih in desnih. Pri kešu smo vsi židi.

    • robi2107 21:11 24.februar 2023.

      Vsak ima svoje averzije. Poleg tega jajota gledam že 30 let, ukz pa komaj eno. Da o škodi, ki jo ne naredil on ali ona, sploh je govorim. Glede najemnin pa pač ne bova prišla skupaj.

    • LudvikK. 21:47 24.februar 2023.

      Kako škodo natančno? Sama ušesa so me.

    • robi2107 22:39 24.februar 2023.

      Lahko bi našteval cel dan. Pa bom povedal samo eno: s tem, ko je iz desnice naredil trop pobebavljencev, je onemogočil, da bi jo lahko volili tudi normalni ljudje, če bi ga levica preveč lomila in bi jo hoteli kaznovati. ...prikaži več Zato je desnica oblast dobila samo po pomoti ali s prevaro. Dejansko je uničil možnost demokratične izbire. Proti takim "zaslugam" so "zločini" ukz fumis vaginalis.

    • LudvikK. 23:18 24.februar 2023.

      Js Janezu zamerim samo debilne tvite, vse ostalo je medijski konstrukt, vi bedaki pa nasedate. Raje trpite pod psihopatskimi levimi vladami kot da bi uživali v gospodarski rasti in nižjih davkih. Rtv in proplus sta ga pričakala na nož, ko ...prikaži več je sestavljal vlado, potem ko se je šarec vsral. Sicer pa kdo pravi, da mora on vodit vlado? Nsi še ni dobil priložnosti.

    • robi2107 23:22 24.februar 2023.

      Mama ti je bedak, In ti isto. Ne jebem te več, ker ne znaš normalno komunicirat. Kaj kurac sprašuješ, če potem nisi zadovoljen z odgovorom. Pa ne da se mi o tem s tabo pregovarjati. Zaključujem.

    • LudvikK. 23:56 24.februar 2023.

      Že od prvega stika s tabo vem, da si levičarski skrajnež. Si pač nasedel tako kot vsi tvoje sorte. Dosti slabši si od enderja in podobnih bedakov tu gor. Oni se vsaj ne pretvarjajo, ti si pa hinavec s slabimi ...prikaži veči živci. Preberi si svoj komentar nad mano, pa se vprašaj kdo ne zna normalno komunicirat. Delaš se pametnega in poštenega, pretvarjaš se celo, da nisi lev ali desen. Naj ti povem, da ti ne uspeva. Vsi te bodo takoj prebrali. Bumbar.

    • robi2107 07:50 25.februar 2023.

      Veš kaj ludvik, ti si en idiot in sploh ne berem več tvojih nebuloz, ker je to zguba cajta. Pa piši kar hočeš. Kurc te gleda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.