Slovenija
376 ogledov

Fužince presenetila glasna muslimanska molitev

Komentarjev 85
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sandi Miladić 17:16 07.september 2012.

    Ma jst vam samo tako povem usem umetnim vernikom po svetu! Kje in gdo je reku da je cerkev sploh prvotno bla in stala. nikjer, JASNO! Jezus in marija sta bla kje, KJE??? v hlevu in pika tko da ne ...prikaži več mi srat gor in dol okoli tega, če bi se mene uprašalo bi zjebu dol use te cjrkve kurčeve ne, in nebi blo nič od niča nikjer!!! tko VERNIKI pametni!!!! malo se dejte uprašat gdo komu posega v življenje z nabijanjem big banga pred bajto piz.. vam mat.... ker bom jst uvedu novo mladinsko vero in pole se bo nabijalo na subvufrje na jebene ojačevalce in bo, ne samo zvonelo in tulilo, TRESLO stene. Nemi samo o ozko glednosti blodit. Da se nebo nrdila kaka Ateistična stavba ne, tko lih by the way!!

  • saladin 19:22 08.september 2012.

    za vas ki zalite islam in neveste zgodovine islama kaj so muslimani ( bošnjaci )naredili za to vaso malo slovenijo je zelo žalostno ko so vas SLOVENČKE napadli AVSTROGARCI IN VAS HOTELI POBITI KOT PSETO SO SVOJO KRI PRELIVALI (BOŠNJACI ...prikaži večACI MUSLIMANI) POGLEJTE SI MAL ZGODOVINO KOLIKO JE BILO KRVI PRELITE IZ STRANI BOŠNJAKOV ZA TO SLOVENIJO in vi tako govorite o nas da vas ni sram in to neka demokracija, in se to zasledil sem da je nekdo omenjal anglijo hm se en odgovor na to koliko je pa musej v angliji a kaj pa na to pravite.slovenci ki ste zagriženi in rasisti da vam se to povem da je bila tudi prva MOŠEJA (đamija)ssnarejena z lastnimi rokami so jo naredil borci (BOŠNJACI) v LOGU POD MANGARTOM TAKO DA NE BOSTE GOVORILI, DA MI NEKI ZELIMO KAR NI BILO NIKOLI V SLOVENIJI .SAMO ZA VAS (SALADIN BOŽJI BOJEVNIK)

  • saladin 15:52 10.september 2012.

    (nagasaki )mislim da ti neves gdo so sploh bošnjaki to ime za bošnjake obstaja že iz leta 1915 a to da ste nas vi kot naprimer ti imenovali bosanci to je vaš problem .BOSNA JE BILA VEDNO OD BOŠNJAKOV IN ...prikaži večIN VEDNO BO OSTALA ZATO TUDI IME BOŠNJAKI. OMENJAL SI SHS O.K TO TI TUDI LAHKO RAZLOŽIM SLOVENCI SO IMELI SVOJO DOMOVINO TAKO TUDI HRVATI SRBI KJE SO PA ONI ?KR NEKI TO JE NAROD K JE VSILJEN V BOSNI .KER SO SE POSKRIVAL DA JIH TURKI NEBI NABILI NA KOLE DA JIH NEBI ŠE UNA MAJNŠINA KI JE PREBEŽALA IZ SRBIJE OZIROMA VOJVODINE POMUSLIMANILI.NAGASAKI GOVORIS O BOŠNJACIH KO DA MI NIMAMO NITI VERE NITI SVOJE DRŽAVE.ENO SARAJEVO Z PREBIVALCI POJE TO SLOVENIJO I TI NEKI BLEBETAŠ O NAS. ISLAM ( GOVORITE O TEJ VERI VSE NAJSLABŠE KER SE BOJITE KER SMO VSE POSOD IN NAS JE ZELO VELIKO IN NAJBOLJ ČISTA VERA ITD....) MUHAMED ALI ,TYSON....IN ŠTEVILNI ZNANI LJUDJE Z PRAVIM RAZLOGOM.(Allah hu Akbar Allah hu Akbar)

  • Emina Elkasović 15:05 12.september 2012.

    Super ti je država svaka čast diskriminacija na usakmu koraku loh si ponosn k si Slovenc ni kej ;). Js sm pa Bosanka in tud s ponosom rečem MUSLIMANKA :)

  • Alena 13:59 07.september 2012.

    prijetna molitev, pa nisem verna...raje tole, kot pa nabijanje zvonov pod mojim oknom v Mostah

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.