Šport
33 ogledov

G. Dragić: "Če bi lahko zavrtel čas nazaj ..."

Komentarjev 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • markus 17:46 11.september 2014.

    Nimam nič proti Dragiču. Saj je dober igralec, vendar daleč od top igralca. Zaenkrat še daleč. V ključnih trenutkih tekme z Litvo Slovenija ni imela igralca, ki bi prevzel odgovornost nase in zadel koš. Lahko me spljuvate, vendar če bi ...prikaži več se jaz celo življenje ukvarjal s košarko, s sedmim mestom nikakor ne bi mogel biti zadovoljen. Njegov efekt na SP pa je bil praktično ničen. Bil je sicer najboljši strelec, a hkrati tudi izgubil ogromno žog in vnašal nervozo v naše vrste že med tekmami v predtekmovanju. Baje se tudi z Zdovcem oba Dragiča ne razumeta najboljše. Mi rabimo igralca tipa Parker, ali pa takšnega, kot je bil tisti mladi Francoz včeraj proti Špancem, ko je hladnokrvno zadeval, ko je bilo najbolj potrebno. Saj se trudita oba Dragiča, to jima ne morem očitati, vendar v tej želji po tem, da se izkažeta, prepogosto pregorita. Vsaj v reprezentančni vrsti. V klubu služi starejši Dragič milijone in verjamem, da se mu roka takrat ne sme tolikokrat zatresti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.