Slovenija
22453 ogledov

Galetov nekdanji šef Anton Zakrajšek si je našel novo službo

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MS
    MS 13:35 13.oktober 2020.

    Pač znana IJJ metoda! Najprej diskreditacija potem likvidacija! Tokrat nad Galetom! Pričakovano! A sveto pismo pravi: "Kdor z mečem ubija, od meča umira"

    • kapibara 14:27 13.oktober 2020.

      Krambergerja so likvidirali po nenapisanem zakonu : To je najprej diskvalifikacija in potem likvidacija, če je potrebno tudi fizična. - Milan Kučan, izrečeno na poslanskem večeru Boruta Pahorja v Novi Gorici, 23. februar 1994

    • boogin1 14:31 13.oktober 2020.

      IVAN GALE-bodoči predsednik ima vse kompetence, ker je: Vlagal krive ovadbe in nezakonito snemal. Za plačo in med delovnim časom organiziral proteste in se jih udeleževal. Med bolniško nastopal na RTV, lagal, prejemal podkupnine in dopustvoval na Braču. Podpisoval škodljive ...prikaži več pogodbe in kradel kot sraka.

    • Taja 15:35 13.oktober 2020.

      Boogin1 je na Breznikovih kolumbijskih "bananah"

    • Avatar MS
      MS 15:41 13.oktober 2020.

      Kapibaram Kučan, je to res izrekel na poslanskem večeru Boruta Pahorja v Novi Gorici, 23. februar 1994 A Kučan je s temi besedami mislil Janšo. Opisoval je način, na katerega bi Janša obračunal z njim in napovedal, da ga bo ...prikaži veča bo Janša sprva skušal diskvalificirati, potem pa likvidirati, celo fizično.

    • Avatar MS
      MS 15:42 13.oktober 2020.

      Kapibara, danes vemo, da je slovenski politični vrh nekaj dni pred tem razpravljal celo o možnosti državnega udara. Dejanja, ki so nazadnje pripeljala do afere Depala vas, so bila usmerjena prav v poskus diskvalifikacije Milana Kučana. Toda ironično, Janša je ...prikaži več kasneje tudi to izjavo potvoril, češ da je Kučan v govoru povedal, kakšno metodo ima sam.

  • Avatar Leon
    Leon 13:54 13.oktober 2020.

    Lahko mi vzamejo vse ,razen mojega prepričanja v pravo stvar ! Spoznal sem kaj je bilo vodilo partizanov in to je neprecenljivo .

    • Ender3 14:14 13.oktober 2020.

      Spoštovani, pod to izjavo, se tudi jaz podpišem 👍👌✌

    • Jambor 17:29 13.oktober 2020.

      Leon, a niso pravi partizani umrli pred letom 1945-46-47?

  • LetherHossen 11:59 13.oktober 2020.

    Sem se oddahnil za g. Zakrajška, sem bil prav v skrbeh za njega ...

  • darja32 14:10 13.oktober 2020.

    MAVS,večjega smrdljivca od tebe težko najdeš! Pokvarjen si isto,kot ljudje,ki so ga odslovili! Upam,da čim preje izgubiš službo!!!

    • boogin1 14:32 13.oktober 2020.

      Malo vas jebejo dokazi-jih ni oz. je idiot-lenuh Gale tisti, ki je podpisoval milijonske dokumente in oškodoval davkoplačevalce. Namesto da bi delal, je organiziral/udeleževal protestov, na bolniški skupaj s komunajzarskimi strakami: LMŠ, SD, SAB in LEVICA koval zlagani konstrukt in ...prikaži več nezakonito snemal. Ko bi moral končno prične v službi delati, je bilo to za Galeta preveč, sedaj bom moral v službi še delati ? Jaz sem vendar komunist, za mano stojijo ponosne naslednice zločinske zveze komunistov

    • darja32 14:36 13.oktober 2020.

      Zaradi takih,kot si ti,smo v tej situaciji. Pojma nimaš,kaj govoriš! Si bil pri maši?

    • Taja 15:38 13.oktober 2020.

      Boogin1 in Mavs sta na Breznikovih kolumbijskih "bananah"

  • jakec1575 22:25 13.oktober 2020.

    klet ne počiva. akterji zgledajo približno tako kot putrasti debelinko žan, ki glumi državnega sekretarja.

  • McClain 14:44 13.oktober 2020.

    Ma za take sposobne kadre pa ja ni panike za službo. Stepli se bodo Akrapoivič, Pipistrel, NASA, Institut Jožef Štefan...

  • bogdan76 09:07 13.oktober 2020.

    Škoda daje propadel STASI,Galeta bi čakala lepa karijera.

    • popokatopetl 09:24 13.oktober 2020.

      Ti maš izgleda lepo kariero v kleti Trstenjakove ;)

    • MAVS 12:13 13.oktober 2020.

      Kje imaš pa ti svoj štacion, v šupku galetove zadnjice?

  • ferdo2 19:33 13.oktober 2020.

    Zadnji čas,da je takšen izmeček ostal brez službe.Glede na to koliko je pokradu upam,da ga čaka zapor.

  • MAVS 12:10 13.oktober 2020.

    Upam, da so vsi delodajalci v RS spoznali kakšno pokvarjeno govno je ta GOLE in , da se ga bodo že na kilometre izogibali, kajti imeti takšnega smrdljivca v svojem kolektivu, je tako, kot bi imel gnilo glivo ali pa ...prikaži veča rdečega slizastega polža med sočno solato.

  • Laznivi 12:47 13.oktober 2020.

    Gale je z sposobnotmi in z osebnostjo zelo tezko zaposljiv oziroma popolnoma nezaposljiv ,ga bo kaksno levicarsko gnezdo ze pobralo.

    • Avatar Leon
      Leon 13:51 13.oktober 2020.

      Kaj pa osebno zadovoljstvo ! To edino šteje danes .

    • Taja 15:37 13.oktober 2020.

      Laznivi je na Breznikovih kolumbijskih "bananah"

  • boogin1 14:30 13.oktober 2020.

    IVAN GALE-bodoči predsednik ima vse kompetence, ker je: Vlagal krive ovadbe in nezakonito snemal. Za plačo in med delovnim časom organiziral proteste in se jih udeleževal. Med bolniško nastopal na RTV, lagal, prejemal podkupnine in dopustvoval na Braču. Podpisoval škodljive ...prikaži več pogodbe in kradel kot sraka.

  • Vrtnica 12:54 13.oktober 2020.

    Saj mu bodo najdli službo, čiščenje čevljev, recimo vodjam opozicje.

  • gregor51 10:42 13.oktober 2020.

    odlična novica

  • bogdan76 09:34 13.oktober 2020.

    popokatopeti,,asi tut ti nut padu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.