Slovenija
3448 ogledov

Gantar prepričan, da se bo Janša strinjal

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 17:04 28.september 2020.

    Grobar javnega zdravstva.

  • Avatar praufo
    praufo 17:13 28.september 2020.

    pa kje so našli tega gantarja, ki je enkrat že odstopil s položaja ministra ... res sem vesel, da je podpora desusa tako padla in resnično upam, da jih nikoli več ne bo v parlament, še lepše bi pa bilo ...prikaži več , da gantar ne bi bil več minister , ker tako nesposobnega jeclavca kot je on, že dolgo ni bilo na politični sceni ... in tak človek naj bi bil zdravnik, lepo vas prosim, nesposoben , zato pa mamo takšno zdravstvo ... gospa pivec naj si pa najde drugo stranko, ker ne spada med te izsiljevalce

  • Friderik1950 18:43 28.september 2020.

    Ker DESUs na politični sceni zaradi nekaj kozarcev rujnega pač ne obstaja več, Janša ne rabi 'spoštovati' nikakršnih zahtev njihovih poslancev. Praktično jih ima v žaklju. Če bodo želeli z odhodom zrušiti vlado, pa sploh nikoli večne bodo poslanci.

    • Avatar praufo
      praufo 19:16 28.september 2020.

      imaš popolnoma prav, ta desus je leglo nekih izsiljevalcev v vsaki vladi, ne naredijo pa nič za upokojence ... samo en problem je, da si jajo tako strašno želi oblasti, sploh pa predsedovanja eu in zdej je tukaj vprašanje tveganja ... bomo videli

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 19:59 28.september 2020.

      Kakšno tveganje neki, ta človek je brez morale.

    • Avatar praufo
      praufo 20:20 28.september 2020.

      ja, res ni tveganja , sem šel še enkrat preverjat in naj bi še vedno imeli 46 glasov, teoretično, ker sns ni v koaliciji pa tud una dva mojstra za tujce sta nesigurna ... no , to sicer ni moj ...prikaži več problem, ampak zdi se mi pa logično, da bi moral za začetek odpikat tega škodljivega gantarja, potem naj pa desus sanja po svoje

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.