Slovenija
21268 ogledov

Gantar: "Zveni enostavno in v resnici tudi je!"

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 20:27 06.december 2020.

    Glede na ukrepe me zanima, ali je gantar naredil medicinski faks in dal Hipokratovo prisego, ali .... Takrat namreč še ni bilo šolanja na daljavo, pa človek pomisli...

    • Avatar MS
      MS 09:24 07.december 2020.

      @ovca ==> že včeraj sem do fundamenta sesul tvoje blejanje in dokazal tvoje laži! Skrila si se v svoj temni ovčjak in utihnila in to ti je bilo dosedaj edino pametno dejanje! Imela si priliko da ostaneš tiho, a jo ...prikaži več žal nisi izkoristila! Sedaj ko sem te z argumenti totalno sesul, ti je v tvojem nagonu po blejanju in naduti užaljenosti ostalo le to da žališ akademsko izobraženega človeka ki se trudi da vas covid-kretene poskuša prepričati in tako rešiti kar se rešiti da! Pa sem skeptik!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:59 07.december 2020.

      @MS,a tisto nakladanje @ovce o CE,TÜV,ABE... .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:09 07.december 2020.

      @ovca,pazi,če nimaš smrekice in lučk na njej...CE,lahko zgoriš vred s sobo... .

    • Avatar ovca
      ovca 10:26 07.december 2020.

      čeprav sem rekla, da ti ne napišem nič več MS, bom, da se malo izobraziš. 2 ali 3 država, ki je dokazala enako :) https://www.peticija.online/a/300109

    • Pikolo 10:43 07.december 2020.

      Ovca, bedakom se še nikoli ni dalo ničesar dopovedati.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:46 07.december 2020.

      CE @Pikolo,CEEEEEE... .

    • Avatar ovca
      ovca 11:50 07.december 2020.

      Vem pikolo, pa saj, ko dam kakšen link, ne mislim, da jih berejo trstenjakovci. Oni niti osnov ne razumejo. Tudi sama poiščem verodostojno literaturo, jo pa tudi rada preberem, ker jo dajo ljudje, ki imajo zdravo pamet. Nimam časa, da ...prikaži več bi našla sama vse. Imam pa kritično mišljenje. Z njim oblikujem svoje mnenje, ki se je, na različnih področjih, izkazalo za pravilno. In tega se bom vedno držala.

    • Avatar MS
      MS 12:00 07.december 2020.

      1) @ovca ==> Mnenje Portugalskega sodišča proti mnenju Zdravstvenih organizacij celega sveta! Hmmm? Ok, hipotetično recimo da testi res niso zanesljivi! Kaj pa obdukcije? Analiza kliničnih obdukcij umrlih bolnikov z boleznijo covid-19 v Nemčiji je pokazala, da je bila v ...prikaži večv primerih težje oblike koronavirusne bolezni 19 pri večini bolnikov prej omenjena bolezen dejanski vzrok smrti, poroča Deutsche Welle.

    • Avatar MS
      MS 12:02 07.december 2020.

      "Več kot tri četrtine obdukcij je pokazalo, da je bila bolezen covid-19 glavna ali edina bolezen, ki je privedla do smrti. Omenjeni ljudje niso umirali zaradi predhodnih bolezni ali od starosti," je povedal eden od najuglednejših nemških patologov Johannes Frieman: ...prikaži več https://siol.net/novice/svet/novo-odkritje-ne-umirajo-zaradi-drugih-bolezni-ampak-zaradi-koronavirusa-532895

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:35 07.december 2020.

      @ovca,poglej 🆕®.

    • Ender3 13:00 07.december 2020.

      Ovca imaš moj poklon👍✌, ne ukvarjaj se z prikletnimi gojenimi provokatorji, ki ščitijo svoje in Ivekovo enoumje.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:07 07.december 2020.

      @MS,poglej,ko je @ovca enkrat @Pikolo in obratno... .Pa kako sama sebi prepričljivo odgovori... .🙊😳😂😹

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:09 07.december 2020.

      GOSPOD IVAN JANEZ JANŠA je zate VELIKI GOSPOD in ne klovn in vaški posebnež tako kot si ti... .

    • alibaba40 15:32 07.december 2020.

      @ender3, po moje si se nažrl albert keksov in studenčnice.

  • štumbamfirer 19:08 06.december 2020.

    ukrepe ukiniti,čisto enostavno je,dokažite prvo da je covid res nevaren,testi so nezanesljivi ,čisto vsi ,cel svet že trobi o tem

    • anubis 19:53 06.december 2020.

      Ko berem take komentarje me je kr groza, sam sem namreč perbolel covid-19 in povem da to ni navadna gripa, to te trga po vseh mišicah, glavobol da nobena tableta ne prime in dihaš kot ribica, kratko plitvo dihanje, kot ...prikaži več bi skos lovil zrak. Pa zboleli so tudi moji drugi sorodniki, ki so imeli enake ali celo hujše simptome, znanec je zaradi tega tudi umru, pa je bil čist ok, nobenih drugih bolezni ni imel in tudi ni bil star.

    • anubis 19:54 06.december 2020.

      Vsi ti ki pišete take neumnosti bi morali doživet to kar smo mi, ki smo šli čez hujšo obliko in bi vedeli da ta bolezen ni kr nekja.

    • štumbamfirer 20:10 06.december 2020.

      sem lani prebolel virusno pljučnico z hujšimi posledicami kot si ti opisal pa ni bilo c od covida,zato ne pomeni da bo cel svet zaprt,prebolel si ti pač kar si ,testi so morda pokazali covid ,še do danes ni prav ...prikaži večv nobenemu pokazal laboratorijski test da je covid .Zaradi namišljenih covid testirancev ni treba sveta zaprt

    • štumbamfirer 20:13 06.december 2020.

      pa še to,v bolnici me niso imeli kam dat sem bil kar na hodniku dokler niso kakega domov poslali,tako da tudi o tem nakladanju kako so prepolne bolnice mi ni treba nakladat,isto je kot vsa leta nazaj

    • anubis 20:21 06.december 2020.

      Mogoče pa si ti tudi imel covid oziramo korona virus, ker družina korona virusov https://en.wikipedia.org/wiki/Coronavirus je velika in ni nujno da imaš lahko samo tega, v času grip HxNx so vedno še prisotni tudi drugi korona virusi ali krajše covidi, ...prikaži več tudi H1N1 ali navadna gipa je v letih po prvi svetovni vojni pustošila po svetu https://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_flu in tudi takrat so bili enaki ukrepi kot jih imamo sedaj dokler niso naredili cepiva.

    • Avatar ovca
      ovca 20:26 06.december 2020.

      Se vidi, da anubis NI NIKOLI prebolel gripe v hudi obliki. Tako, da ne pametuj.

    • anubis 20:26 06.december 2020.

      Pred tem je bila ruska gripa https://en.wikipedia.org/wiki/1889%E2%80%931890_pandemic ki je bila ali influenza ali covid, inađ je tudi naredila lepo pohod po svetu iz so jo zajezili s podobnimi ukrepi lot jih imamo sedaj. Da pa je vse tako dolgo zaprto ...prikaži več pa je zato ker eni ne spoštutete žiljenja drugih in ste sami egoisti, ki vam ni mar za druge, potem pa vsi trpimo zaradi tega.

    • anubis 20:27 06.december 2020.

      Jaz bi tudi rad da se vrnemo čim prej v normalo ampak s takim obnašanjem kot ga imajo nekateri sedaj ne gre, vsaj v naši državi ne, v drugih Evropskih pa očitno gre, recimo Češka, Francija,...

    • štumbamfirer 20:38 06.december 2020.

      anubis,veš kolikokrat so mi vzeli kri in pregledali ,ves popikan sem bil,ti pa sigurno nisi bil,ker vidim da sploh ne veš kako se zdravi te reči in ko si enkrat v bolnici ni več hec ,menda to menda ono ,bodi ...prikaži več doma če te je strah pa ne pametuj ,si pač podlegel pritiskom da verjameš

    • mina6 20:39 06.december 2020.

      ovca in stum, res sta kretena. Želim vama, da pojesta šmorn po vajinem receptu in brez obremenjevanha zdravstva in sociale!!!

    • štumbamfirer 07:50 07.december 2020.

      mina6 ,želim ti vse dobro,vsak daje kar ima v srcu

    • lulibuc 09:19 07.december 2020.

      Škoda kakršen koli komentar na to. Jebeš vse ostale bolezni, to so neomembe vredne. Kdor je preživel smrtnonosni covid, ta se je še enkrat rodil. Anubis, imaš jajca, da si se sploh pojavil na svetlobi in se izpostavil na tem ...prikaži več portalu ker okužba je možna tudi preko monitorja, miške, tastature. Da človek bruha, ko bere te idiotske članke.

  • Luksi 22:12 06.december 2020.

    Kako pa se obnašamo, virus točno ve, da v službenem času nas ne sme okužit i takrat ni nevaren, ampak, ko stopiš iz pisarne se pa to močno spremeni in bog ne daj, da spregovoriš besedo s kom na ulici...

  • anonime 08:47 07.december 2020.

    https://www.youtube.com/watch?v=cFlPrVuUjbQ&fbclid=IwAR3zqvGlpU19iq5TmHBR52pUmABAkIQy8Zs6-jfoZDsGpQKwtvIKe-l7GYc

  • lulibuc 09:15 07.december 2020.

    Marš govno pokvarjeno fašistično. Te nebuloze ti nabijaj s svojim nadrejenim firerjem in njegovimi blentavimi ovcami in ne z nami

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 09:38 07.december 2020.

    Imamo najstrožje kovid ukrepe z najmanj učinka. Zdaj ali so odlokodajalci tako neumni, da ne sprevidijo, da ni nobene razlike med bolj ali manj restriktivnimi kovid ukrepi ali pa so za svoje nategovanje naroda bogato poplačani ;)

  • Pikolo 10:12 07.december 2020.

    Če bi bilo tako enostavno, bi ti že gledal izza rešetk in ne sral in lagal po ministrstvu in vladi.

  • Pikolo 10:00 07.december 2020.

    https://www.peticija.online/a/300109

  • sam1 10:09 07.december 2020.

    A si Gantar in ostali "strokovnjaki" zavrtijo kakšen posnetek svojega "nagovora",ki je starejši od mesec dni ????

  • Ender3 13:06 07.december 2020.

    Gantar je zadnji, končni grobar slovenskega zdravstva. Iskrene čestitke in zahvala za trud, v imenu državljanov Slovenije.

  • Miran Kušar 12:31 07.december 2020.

    Imam občutek, da se je med ljudmi, ki do skrajnosti sovražijo Janšo, SDS in trenutno vlado, v svojih glavah razvilo psihopatsko morilsko prepričanje, da nikakor ne smejo spoštovali ukrepov, da bo čim več ljudi okuženih, saj bodo le tako lahko ...prikaži večko naprtili krivdo na to vlado in le tako jih bodo lahko vrgli iz izvršne veje oblasti.

    • Miran Kušar 12:34 07.december 2020.

      Na grozo in žalost so med takimi tudi vidni člani politike in novinarji, ki so politično skrajno levo usmerjeni.

    • Ender3 13:19 07.december 2020.

      Slep je, kdor se samo z levimi krivci ukvarja😌. Le koga in česa se bojijo, da morda končno izgubijo oblast in privilegije.

  • pieroulqui 05:11 07.december 2020.

    www︎.︎Devmar︆.︆net - odličen projekt za odrasle, ki želijo najti partnerja za sseks

  • anubis 20:32 06.december 2020.

    Tudi v drugih državah so mediji eni levi eni desni, eni... pa ukrepi vseeno delujejo.

    • maresem 09:25 07.december 2020.

      Kakšni ukrepi, teslo? A teror na nek povprečni umetni virus? Za to je treba svet, ekonomijo, svobodo, pravice,... spraviti na kolena, kajne? Ne seri budalo blentavo ker s tem žališ svobodne ljudi, ki ne nasedajo tem globalnem terorju.

  • alibaba40 19:11 06.december 2020.

    levičarski anarhisti s posebnimi potrebami in oboževalci zarot, se tega nikoli ne bodo držali. podobno so že v preteklosti po svetu in vedoč da so okuženi namerno prenašali aids, pod zastavo lgtb, demokracije in svobodnega duha.

    • Gandolf 19:40 06.december 2020.

      Ti in Gantar zagovarjata prepričanje ki v družbi ne učinkuje. Lahko pred ljudi postavite še bolj trde zahteve vendar se bo narod vedno bolj upiral. Potrebno bo poiskati boljse rešitve in v to vložiti malo več truda.

    • alibaba40 20:04 06.december 2020.

      ukrepi niso nič posebnega, podobno kot povsod po EU. pri nas je posebno samo razmišljanje ljudi in medijska svoboda....... do te mere svobodna, da je zanesljivo slabše kot v romuniji ali bolgariji. kdo pa ustvarja javno mnenje, a midva? ljudje ...prikaži več verjamejo kar preberejo in vidijo po tv, vsaj večina.

    • Ender3 13:12 07.december 2020.

      Odpusti jim gospod, Ivekovi iz kleti ne vedo, kaj se jim dogaja in kot papagaji govorijo o svojih frustracijah. Kot odgovor dobijo zgolj 😌😕👎👎🖕

    • alibaba40 13:36 07.december 2020.

      kje pa imaš pajdaše, da še nimaš +15 za te svoje skromne komentarje, a so na malici? če dobiš kaj plačano ok, če pa si naravno debiln, potem se mi smiliš. vi ekstremni levičarji ste znani po tem, da drugim ...prikaži več pripisujete svoja nagnjenja, sicer pa si poglej te +/- in bo celo tebi jasno kdo piše iz kleti. zdaj pa hitro klikat.

    • Ender3 14:00 07.december 2020.

      To ni zgolj enoumje, to je plačano diletantstvo po njegovi recepturi. Rezultati so dnevno vidni. Tisti, ki vedo kako tron-aktivizem deluje rabijo samo IP naslov, da vedo od kot prihajajo. Za prikrivanje tega pa rabijo malce več znanja in iskušenj. ...prikaži več Seno ni za goske in ovce. 🐑🐏🐐.

    • alibaba40 14:08 07.december 2020.

      vidim , da obvladaš ha,ha. preveč si se vživel v komentiranje in hujskanje. verjetno si tako tudi zamišljaš demokracijo, da vas bo na koncu komentiralo 20, dejansko 10 s podvojenimi profili in boste na koncu imeli vsi po 20 plusov. ...prikaži več uživaj, upam da ne delaš preko študenta za 5eur in sendvič, sicer pa se prav nasmejim, ko vidim da si klošarji pišete med seboj in se vzpodbujate.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.