Slovenija
2562 ogledov

Gasilce pregnali iz njihovih družin

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 11:37 03.april 2018.

    Tega bedaka, ki je poklical, bi jaz mastno kaznovala, da mu take neumnosti ne bi prišle več na misel. To pa ni več prvoaprilska šala. Kreten!!

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:23 03.april 2018.

    Še en butast naslov

  • Albatroz 16:20 03.april 2018.

    vem da je plemenito pomagati drugim brez protiosluge, po drugi strani pa saj vejo da so prostovolci in to da obstajajo različni ljudje. nerabijo se zdaj jokati zato marikdo je cele praznike delal pa ne joka če niti videl ni družine.

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 17:51 03.april 2018.

    A lohka nehate take klice imamo čez vse leto ne samo 1 aprila. Pač kaj hočemo žal obstajajo tudi taki ljudje. Meni kot poklicnem gasilcu gredo še bolj na jetra ljudje ki se peljejo mimo prevrnjenega avta se ne ustavijo ...prikaži večjo in ne preverijo kaj je z ljudmi in pač pokličejo nas in mislijo da so naredili božje delo. Naredi so za en drek in nič drugega. Niti ne veš če je kdo not če so koliko jih je kakšne so poškodbe posledično pride na tako intervencijo reševalec brez zdravnika. Na koncu se izkaže da

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:38 03.april 2018.

    naj se vzeme kot nenapovedana vaja

    • leonardo 09:19 03.april 2018.

      A ja, kaj bi rekel, če bi bil ti gasilec. Veš kaj pa pravim jaz? Če ga najdejo naj vsaj eno leto sodeluje pri vsakem klicu ( ne prvega aprila) in v vsej opremi z obleko, čelado, in vsemi pripomočki ...prikaži več sodeluje, sicer naj ga zaprejo. Ne glede na uro klica.

    • zdrej 11:05 03.april 2018.

      Nekdo se nekdo trudi, da vaje niso takrat, ko so ljudje na obiskih/ med prazniki, ker je večina gasilerije v Sloveniji prostovoljne. In potem se najde eno budalo, ki se mu zdi smešno aktivirati kar nekaj enot. Da jih potegneš ...prikaži večeš vstran za praznik za prazen nič? Držim pesti, da dobi vsaj konkretno kazen ter seveda prikaz stroškov, ki so s tem nastali. Z minimalno plačo zelo težko plačaš stroške takega izvoza. Niso nežne cifre. Kaj pa bi bilo, če bi prišlo do kakšne nesreče?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.