Slovenija
8814 ogledov

Gasilci razočarani nad Zavarovalnico Sava

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 14:09 20.december 2017.

    Leta nazaj me je tako hotela osmoditi zav. Tilia - hotela - ni uspela. Nikoli več pri njih - sedaj je to zav. Sava. Pa tudi druge zavarovalnice niso nič boljše. Ko je treba plačevati premijo so vsi slatki, ko ...prikaži večo pa je treba izplačati malo višjo odškodnino pa najdejo tisoč izgovorov. Treba jih je tožiti in iztožiti.

    • 1a2b3c 09:04 23.december 2017.

      zavarovalnica je mafija lopovi.. čim te prisilijo v nekaj je korupcija. npr. kot so obvezna zavarovanja

  • Avatar Džoser
    Džoser 15:43 20.december 2017.

    Zapomnite si,ko bo gorela zavarovalnica,da se vam ne bo mudilo! Tudi po daljši poti se pride na cilj

  • Pohujšanje 14:02 20.december 2017.

    Gasilci, ko bo gorela zavarovalnica Sava, bodite toliko previdni, da boste gasili 5km stran od nje. Mogoče se bo še ta prasec Marko Jazbec spražil. Vlada postavlja take prasce za vodenje zavarovalnice. Že Adrio tehniko je zajebal, sedaj bo pa ...prikaži več še v zavarovalnici sral. Upam, da bo tega prasca kmalu našla noga.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 14:54 20.december 2017.

    pa itak vse zavarovalnice so navadni goljufi, z nobeno nočem nič

    • Avatar yugoslavija
      yugoslavija 16:39 20.december 2017.

      Sva že dva,

    • Boštjan Bratina 23:31 20.december 2017.

      a nisi ti juga včeraj tulil, da je to zavarovalnica Triglav? Tolk o tvoji kredibilnosti.

    • Avatar yugoslavija
      yugoslavija 01:28 21.december 2017.

      Yess Sirr!vztrajam na izjavi!!Ker ostali vidijo kar dela triglav in da mu uspeva,ga unikatno posnemajo.sledijo članki,da ostale zavarovalnice NISO NIČ BOLJŠE

  • Skipi 17:28 20.december 2017.

    Klasika vseh zavarovalnic "Vi samo podpišite, ne rabite nič spraševat ste zavarovani za vse". Ko pa do nečesa pride pa samo izgovor, izgovor, izgovor....

  • evelux 17:38 20.december 2017.

    Hvala bogu nimam več nič pri sava zavarovalnici zavarovano .... ko je to bila mariborska zavarovalnica ja sedaj ko je sava pa drugje ....

  • satir 13:39 20.december 2017.

    Toplo priporočam morebitnim razmišljajočim kje bi se zavarovali: Ja pri zavarovalnici sava, saj je "VROČA" !!

  • Harrison 08:02 21.december 2017.

    No zav. Maribor oz. sedaj Sava je znana po tem, da vedno komplicira na polno. Tudi dampirajo s premijami proti ostalim zavarovalnicam. Posledično zato ne izplačujejo oz. niso korektni pri ocenjevanju škod. Metati vse zav. v en koš ni pošteno, ...prikaži več ker vemo, da so nekatere, kljub nekaj večji premiji dosti bolj korektne. Me pa nekaj drugega zanima, kako so lahko gasilci prišli na intervencijo, brez zaščitne opreme.

    • Harrison 08:07 21.december 2017.

      ... nekje sem prebral, da so se 10 m stran od požara oblačili v svoje zaščitne obleke. Ne vem če to drži, ampak tako je pisalo. Zdi se mi čudno, da bi tako postopali profesionalci. Ko pa poslušam oškodovanca, ki ...prikaži več pravi, da je bil opečen po celi glavi, pa mi je resnično čudno, ker z čelado na glavi ne bi bil. Pa kapa dol vsem gasilcem, tudi poškodovanim !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.