Slovenija
23 ogledov

GGM: „Sem osvoboditelj!“

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Veteran 19:40 24.januar 2014.

    Mišić ima srečo Popoviča, kateri si obeta izplen iz Luke Koper, saj Rižanski vodovod in Komunalo je že dobro finančno upustošil in sedaj potrebuje še investicije v Luki, kar mu za enkrat uspeva s pomočjo Mišiča. Najbolj je žalostno, da ...prikaži veča nadzorniki, ki zastopajo zaposlene so se pogodili z Mišićem iz osebnih interesov in delavci bodo spet ostali praznih rok in polnih obljub.

  • širhakl 20:24 24.januar 2014.

    100let.Kdor visoko leta..........V Kopru je veliko vogalov in nikoli ne veš za katerim te čaka......."sreča",he,he.Saj mu ne privoščim,ampak takile tiči si sami jamo kopljejo.

  • Avatar Zala
    Zala 21:51 24.januar 2014.

    Grobo rečeno, a to, da bodo delavci ostali na suhem je verjetno potrebno. Dokler v Sloveniji večina misli samo na svojo ri-t, so potrebne take učne ure.Popovič je očitno Koprčanov všeč, zakaj jim ne bi bil še Mišič. Naj ju imajo.

  • Lavdan 22:07 24.januar 2014.

    Isti kot Janković. Naj se oglasijo vsi, ki jih je s svojimi mahinacijami pokopal. Pesjan brez vesti, ki so mu lopovski zakoni pomagali do premoženja.

  • mph 22:55 24.januar 2014.

    Mi gre na kozlanje bistveno bolj ob takih "poštenjakih" ala Lukšič, Erjavec in še cela ergela drugih, ki jim gre Mišič tako vztrajno na živce. Zaenkrat ima moj glas in upam, da se bo izkazalo, da komu vse je seske ...prikaži več Luke Koper odtrgal od ust.

  • dragec 08:19 25.januar 2014.

    Tudi tale kozojebec je zrel za pregled v Ormožu

  • deloholik 08:59 25.januar 2014.

    Prišel je do premoženja verjetno na ne pošten način.

  • crvit 11:15 25.januar 2014.

    Tale človek je duševni bolnik nujno mora na zdravljenje

  • dd 11:59 25.januar 2014.

    Ma kaj je prihranil, saj še sploh poslovnega načrta ni naredil. fuj

  • proletarec 13:03 25.januar 2014.

    napihnejeni kozjejeb bizantinski, dobra Zemlja, da te nosi. V spodobni državi bi kidal drek.

  • olaf 13:35 25.januar 2014.

    proletarec, za ta opis, kapo dol. Si mi polepšal dan.

  • rompi 14:35 25.januar 2014.

    koga je treba poklicati, da pride, mu nadene prisilni jopič in ga pelje v Idrijo?

  • ac-dc 20:02 07.februar 2014.

    Do konca življenja priskrbljen? Ja res, nikoli ne veš, kaj te čaka za vogalom.Alko osvobaja, Mišić pa konzumira..

  • olaf 19:20 24.januar 2014.

    S tem tipom je še slabše, kot sem mislil. Tip je zrel za hospitalizacijo in nikakor za Luko Koper.

  • Franc Sadek 19:37 24.januar 2014.

    Za Idrijo!!

  • slajan 19:28 24.januar 2014.

    Mešetar z nepremičninami, pomorščak, Jankovičev privrženec - odlične reference za predsednika uprave luke Koper!!!! Čestitke Popoviču!

  • Veteran 11:14 26.januar 2014.

    Mišič mogoče si res moralno priskbljen vendar materialno boš priskrbljen za sto let samo, če te vtaknejo v zapor, kar se bo slej ali prej zgodilo.

  • stars45 09:43 27.januar 2014.

    Mišič....kako vas ni sram, da širni Sloveniji lažete, skupaj s Staretom in vašimi pristaši!!!??Ali res mislite, da boste s temi pismi ljudi pretentali...tistih, ki vaju poznajo, že ne, nikoli...!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.