Slovenija
13881 ogledov

Tukaj so se ankete najbolj zmotile

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:27 19.november 2018.

    še ena o jankovicu. da vidimo koliko časa bo komentar zdržal. ne moti me, če ima ZJ ljubice. To je njegova moralna odgovornost. lep aslika drugače. ;) Žena trpi ali soglaša. proglem farmacevtke je v tem, da ZJ z vsemi ...prikaži več tako posluje. Ali si v mojem taboru ali pa ne boš delal ne v LJ ne v Sloveniji več. To pa je že mafijsko delovanje. zato sem zgrožen, da Slovenceljni podpirajo takšno obnašanje. Tudi pablo escobar je ogromno naredil za svojo vas. Na dolgi rok nas bo tak nacin pokopal.

    • miki1234 18:15 19.november 2018.

      kmalu bo tudi tvoj komentar izbrisan... žurnalovci namreč očitno ne dovoljujejo svobodnega izražanja ali kritik na račun - očitno njihovih šefov? tudi meni je nepojmljivo da zmagujejo sami taki, proti katerim so bile podane ovadbe - kangler, popovič, jankovič ...

    • firbec 18:22 19.november 2018.

      jakec prav rad bi videl koliko slovencev ga je volilo ,po moje same balije ,pa srbijanci

    • maresem 07:37 20.november 2018.

      Tudi dementni slovenceljni so ga volili, taki z IQ grahaste kure.

  • miki1234 18:16 19.november 2018.

    demokracija je farsa... po rezultatih bi rekel, da so volitve prirejene... nemogoče, da je v sloveniji toliko bolnikov z demenco odšlo na volišča...

  • Janez_53 21:10 19.november 2018.

    Te ankete so približno tako natančne, kot če bi rezultate napovedala Carmen Ježovita.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:12 19.november 2018.

    Rezultat ni čuden saj Ljubljana ni več slovenska Je glavno mesto v katerem teško slišiš slovensko besedo!! Počasi a sigurno bo cela Slovenija takšna!! In to zahvaljujoč vladajoči eliti,ki jim ni mar za Slovence in slovenstvo!! Prelahko smo prišli do ...prikaži več države in je žal ne znamo ceniti!! Slovenci smo bili navajeni hlapčevanja zato nas politika zopet sili v HLAPČEVSTVO!!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 14:26 19.november 2018.

    glede na izjavo murgeljskega vrtnega palčka, da je ta narod preveč butast, da bi odločal o tem kdo bo na oblasti bi bilo smotrno preveriti vse voline postopke in rezultate državne voline komisije. Volilni rezultati v Lj. in Mb. vzbujajo ...prikaži večbujajo en velik sum o poštenih volitvah.

  • Avatar Sandralita
    Sandralita 23:58 19.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • harris 18:06 19.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprečje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to počne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. obiščite >><>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.