Slovenija
2765 ogledov

Glede Marjana Šarca velika pričakovanja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 09:23 13.september 2018.

    Kako naj hudiča komentiraš nekaj česar še ni. in še ni v pogonu. Praktično še ne deluje. Tako ali drugače so in bodo komentarji v medijih le špekulacije. Glede na sestavo DZ in vlade ne bo nekakšne razlike od preišnje ...prikaži več sestave, le več kompliciranja bo zaradi starih medsebojnih zamer.SMC, SD in DeSUS drži skupaj le histerija antijanša. Dajmošarec je le nuja.

    • tomaz 10:02 13.september 2018.

      Ja Tupamaras, saj veš kako j to...če nisi sposoben vlade sestavt, moraš pa že v naprej kritizirat tudi tisto, kar sploh še ni. Tud NSI sem včeraj gledal tiskovko...v vlado neb šla , pametovala pa na tri šihte...

    • Avatar praufo
      praufo 21:24 13.september 2018.

      kaj ti spet bluziš, če bi imeli večinski volilni sistem, bi bilo vse drugače in verjetno bi se znebili teh nesposobnih levičarjev, ki nas vlečejo v govno

  • mph 10:36 13.september 2018.

    Vsaj za tiste 3 ministre zaradi katerih je Levica zavrnila glasove, se povsem strinjam z njimi, ne verjamem, da bi bilo možno dobiti slabše, še posebaj Počivalšek in falot ... pardon, Fakin. :-)

  • Albatroz 12:02 13.september 2018.

    Tudi če jih nebi bilo nebi bilo kaj dosti drzgače samo kradli nebi toliko

  • borut08 20:47 14.september 2018.

    Nobenih pricakovanj saj kradlo se bo naprej na veliko ker tako pac dela nasa drzava,drugace smo pa policijska drzava,ki terorizira in ustrahuje drugace mislece in postene sciti pa lopove.Ko sem grdo pogledu lopova prisesanga na drzavne jasli so mi tokoj ...prikaži več dostavili poloznico,ko pa sem zelel podati ovadbo na PP.Celje jo pa niso hoteli sprejeti in so jo sele po pritozbi na MNZ.Diktatura!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.