Slovenija
35297 ogledov

Tudi v tem primeru boste dobili globo za parkiranje

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wax 08:24 21.december 2022.

    1x sem pisal mail na podobno temo na JP LPT pa seveda nisem dobil odgovora. Parkrat se mi je zgodilo, da sem pozabil nastavit dovolilnico na armaturko in seveda se ravno naslednje jutro prikrade mimo redar or whatever in seveda ...prikaži več napiše kazen. Zakaj lahko preveri plačano parkirnino za tiste, ki plačajo preko appa, ne pa za tiste, ki plačajo cca 90 € za tist bedn kartonček. Leta 2023 bomo. A ste res tako nesposobni da vam app ne more pokazat podatka za tiste, ki imajo dovolilnic... 1 podatek več?

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:40 21.december 2022.

      Obrni se na višjega ,za vse potrebuje redar nalog in da se le tega drži.Ne pozabljaj in ne delaj prekrškov pa boš imel mir.

    • blayo 09:15 21.december 2022.

      wax, a spodne gate si tut pozabiš kdaj obleči? Poleg tega obrni percepcijo pa boš rešen problemov... predstavljaj si, da je non-stop za tabo tvoj osebni redar, ki preverja ali upoštevaš odloke in zakone, ki veljajo brez prestanka, dokler njihova ...prikaži več veljavnost ni preklicana.

    • Boschtjan Zupanchich 10:11 21.december 2022.

      Paraziti so tako nesposobni, da drugega nočejo kot samo še nam krasti težko pridobljen denar !!! ! !!!

    • vzev 18:36 21.december 2022.

      Eni očitno ne razumete kar je wax napisal. Radar, če ne vidi dovolilnice tako ali tako vnese reg. številko in preveri če je plačano. Zakaj za vraga mu ne more prikazati, ali ima vozilo plačano dovolilnico ali ne.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 21:24 21.december 2022.

      vzev,zato ker ne sme ,ali pa tudi če noče,kaj zdaj ,vprašaj nadrejene od redarja pa se pol pizdakaj.Marsikaj ni logično.Jaz sem plačal ker sem parkiral na invalidski prostor,kjer je bilo drevesnih listov in se ni videlo ,pritožba ni pomagala nič.Bentenje ...prikaži veče tudi ni pomagalo.Zdaj vedno preverim kam bom parkiral oz. če lahko.

    • vzev 19:48 22.december 2022.

      Kaj ne sme? Če radar tako ali tako vnese registrsko število? Saj zato pa je tako neumno, da ne naredijo sistem, ki bi radarju, dal podatek, če je plačana dovolilnica ali ne.

    • blayo 11:45 24.december 2022.

      Ma ne, JPL se nekaj izgovarja zdaj, da kao ne morejo/smejo. Kako pa DARS lahko el. vinjete preverja? V današnji dobi tile parkirni listki in te naprintane dovolilnice niso potrebne.

    • vzev 12:09 24.december 2022.

      Seveda, da so listki še vedno potrebni. Marsikateri starejši voznik, še ni najbolj vešč uporabnik mobitela in bi nakup preko aplikacije predstavljal težavo. Za dovolilnice je pa res neumno, da so še vedno v tiskani obliki. Ker bi lahko bile ...prikaži več isto kot vinjete. Je pa še večja neumnost, da sistema nista povezana.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 12:16 24.december 2022.

      Listek je nujno potreben,ravno zaradi napak,da dokažeš a ne

    • vzev 12:57 24.december 2022.

      Zakaj? Jaz sam parkiranja ne plačujem več z listki, pa nikoli nisem imel težav. Saj imaš v aplikaciji zabeleženo, kdaj si plačal in je to to. Listki so potrebni samo za tisti, ki pa niso vešči uporabe mobitela.

    • vzev 12:58 24.december 2022.

      @blayo, ja to je še neumno, da se izgovarjajo, da ne morejo/smejo. Če pa lahko isto stvar delajo, ko gledajo če je kdo plačal parkirnino. Pri dovolilnicah je pa težava.

  • h4ck3r 09:13 21.december 2022.

    Torej zamrznjeno vetrobransko steklo na odprtem parkirišču je razlog za plačilo kazni? Ker pač je viden kartonček niso pa razvidni podatki? Ali pa pod drevesom, kjer pač nekako si drzne odpadati listje? Hjao kekci koga vi to volite...sicer pa ja, ...prikaži več treba do nekje zagotoviti denar za vse načrtovane projekte. In kdo drug ima denar kot prebivalci. :-) Pobiranje "davkov" na drugačen način. :-D

  • Boschtjan Zupanchich 10:13 21.december 2022.

    Vsi paraziti so žal tako leni in nesposobni, da drugega nočejo in ne znajo, kot samo še nam krasti naš težko pridobljen denar !!! ! !!!

  • Pepe007 08:42 21.december 2022.

    Lepote storitev informacijskega pooblaščenca v naši državi. Ne bo redar vohljal, če ima avto plačano dovolilnico. Podobno kot ne smemo kar tako vohljati, če je za lastno vozilo ali sosedovo vozilo kupljena e vinjeta.

  • evelux 09:55 21.december 2022.

    Lepo vas bzz bzz tako se polni korito..... vsi, ki pa ste glasni se pa itak napajate iz tega korita

  • roscha 16:27 21.december 2022.

    In? Plačaj in tišina. Ista koza je opankarja tudi volila. Najboljši del je, kdo odloča o pritožbi. Kadija tuži, kadija sudi. Res smo v težki P1ZDI. Ampak plešemo pa lahko. Ane?!

  • kmetek 08:53 21.december 2022.

    NJE MAFIJA NJE.

  • rd2dmk2 13:19 21.december 2022.

    pozabl ste napisat da je treba priložit zraven prevod v cirilici, pa arabski pisavi, kmalu še v kitajskem klinopisu, pa .. saj veste delvci pridejo od tu pa tam, in kje piše da morajo znat latinico.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.