Slovenija
51606 ogledov

Celotna dolina brez goriva, zdaj so ga menda le dostavili na eno črpalko

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crniovcar 11:44 20.junij 2022.

    V Torek ob 1h bo nafte dovolj

  • jakec1575 10:43 20.junij 2022.

    Naš petrol v Ljubljani polno obratuje. Mol in OMV pa sta madzarska. Politicno nagajanje novi vladi??

    • oneh 11:01 20.junij 2022.

      Na Koroškem ni OMV in MOL-a pa ni dizla niti za reševalna vozila in gasilce. Politično nagajanje nove vlade Korošcem?

    • Ender3 12:36 20.junij 2022.

      oneh sedaj niste sami, tudi naftni trgovci so stopili proti vladi.

    • Kiha_Mordiš 13:46 20.junij 2022.

      Kakšno tele jakec. Kaj vse si boš še zmislil..

    • oneh 13:49 20.junij 2022.

      Boli me organ, če bi naftni trgovci stopili proti vladi. Tako pa šalabajzerska vlada, katera je spremembe cen najavila teden dni v naprej skupaj z naftnimi trgovci, katerim vodstvo itak nastavlja vlada združeno zajebavajo narod.

    • Ender3 18:11 20.junij 2022.

      oneh mešaš hruške in jabuke in misliš da ješ zelenjavo. Adijo pamet

    • smoljo 20:07 20.junij 2022.

      Oneh,pr pizdi ,ki te ti živiš na Koroškem da ni mol in omw pumpe ....a ti jaz povem kje je .Dravigrad in Otiški vrh ....iz tega sledi da nimaš pojma ,ki je Koroška ,by the way ...v Radljah je še ...prikaži več Ina ,za povrh in v Mežici 24/7 Merkatorjeva ...tk da ne se lagat ...pa še pred Dovža je ena Dermol ,če se ne motim v imenu ...

  • Bojan Lavrencic 14:12 20.junij 2022.

    In jutri se bo gorivo cudezno znaslo na vseh crpalka

  • mihatirs 14:42 20.junij 2022.

    fuknte baklo pa da vidmo če bo šlo kej v luft? ČE ja, potem bencin/nafta je :D

  • Avatar Leon
    Leon 07:12 21.junij 2022.

    Črpalkarji lahko počno kar želijo saj prodajo vso gorivo ,ki ga nabavijo . Zraven dodajo še nekaj vode in denarja kot maka .

    • Avatar Leon
      Leon 07:13 21.junij 2022.

      Črpalkarji nabavljajo po sistemu Just in time .

  • sam1 13:23 20.junij 2022.

    Petrol je najprej "uničil" dobre prevozniške firme z oddajo prevozov vsem,ki so bili pripravljeni voziti pod vsako razumno ceno (se tudi ve zakaj),potem so pa tako poostrili nadzor nad vsako cisterno posebej in tudi ob vsakem sumu odtujevanja goriva prekinjali ...prikaži več pogodbe,pa še astronomske kazni so posamezniki plačevali v Petrolovo blagajno (baje še zmeraj) in počasi se razen redkih posameznikov vozni park Petrola krči in danes jim noče več nihče izvajati prevozov....

  • Gandi123 13:41 20.junij 2022.

    Bivša Ablast se preko "Vizjakovega" Petrola in Mađarsko Orbanovega Mola norčuje iz nove oblasti, predvsem pa iz nas, uporabnikov naftnih derivatov!

    • oneh 13:52 20.junij 2022.

      Trenuten zaplet je povzročila izključno šalabajzerska vlada s predčasno napovedjo dviga cen. In to kljub temu, da imajo za ministra dolgoletnega sodelavca Petrola. In kljub temu, da so ednino dva naša predsednika in Orban za sodelovanje z Rusi. Ves ostali ...prikaži več svet pa podpira Ukrajino. Tak da- če si funkcionalno pismen malce spremljaj medije. Se še kaj omenja Madžarsko in Orbana v njih ali so že največji kolegi?

    • Boštjan Bratina 16:59 20.junij 2022.

      Aja, če bi pa čez noč, tako kot so delali janšisti, pol bi šele pizdakal. Dej oneh a ti dam kremco, ker vidim da te ful peče.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:50 20.junij 2022.

    Tole vse skupaj smrdi po nategu, ki ga slovenski naftarji (OMW, Petrol,...) izvajajao nad lastnim ljudstvom v imenu dobička. Za torek je napovedana podražitev goriva in prepričana sem, da se bo čudežno pojavijo na vseh črpalkah.

  • Avatar Leon
    Leon 07:09 21.junij 2022.

    Zofiji Kukovič je zmanjkalo goriva ! Ne ga srat.

  • stromar 14:58 20.junij 2022.

    Letno naredim 50t km z BEV, v 4 letih 200t km, pa še ni nikjer zmanjkalo štroma, niti kolon za polniti, pa še zastonj je in v vsem veliko boljši

  • rd2dmk2 17:55 20.junij 2022.

    dragi moji ferari je tud 200 jurjev pa se kdo kaj priduša ? pač kupte cliota al pa še tegane. a vam je treba tankat ? sem prebral en lep aforizem v nedeljcu. gre nekako takole : buksel se z ...prikaži večz SUVpripelje do fitnes centra da tam goni sobno kolo. zdej pa mal pomislite kolk isto počnete vsak dan. še hujš ste tisti, ki date kolo na streho avta, pa kolo peljete na 100km izlet, zato da se potem sami vsedete na kolo za par km. torej mate še dost, preveč, lahk bi kar dal svoj TRR da se mal razbremenite.

  • stromar 14:56 20.junij 2022.

    Eni bi imeli regulacijo in da država, mislim mi vsi, plačujemo na 100 milijonov mesečno za vaš smrdljivi fosilc, res pametno. Bom še jaz dal državi račune, da plača vsaj nekaj, ker mi je predrago

  • sokol7 14:59 20.junij 2022.

    Pravkar sem peljal mimo črpalk in videl plesati ljudi. Plešejo povsod, živela svoboda.

    • Ender3 18:16 20.junij 2022.

      sokol7 vaš ples je omejen v 2draturu kleti, pazite na prste, da se ne pohodite

  • Plavi-mil 13:53 20.junij 2022.

    400.000 trolov, kateri so volili "svobodo" danes plešejo, pojejo in upajo na bencinskih črpalkah.

    • Ender3 18:14 20.junij 2022.

      Plavi_mil podcenjuješ številke in sebe. In koliko je bilo vaših, kupljenih glasov, da ste izgubili volitve.

  • Luksi 11:36 20.junij 2022.

    Ptič se je izkazal za še hujšega, kot fašist. Sem mislil, da bo bolje, ampak samo gleda, kje vse nas bo udaril, po mojem je to šele začetek... pa tudi trgovci z gorivom špekulirajo, jutri bodo to isto gorivo prodali ...prikaži več dražje in ustvarili več dobička. Gnečo zaradi dopustov imamo vsako leto, pa ni nikoli zmanjkalo goriva, tako da to pač ne pije vode. Ptič pa te špekulacije dopušča na račun ljudstva.

    • tlacan 12:26 20.junij 2022.

      Luksi; Pa je po tvoje prič postavil predsednika uprave Petrola ali je ta še in preteklih časov, ko je državo vodil . . .

    • oneh 12:38 20.junij 2022.

      Predsednica uprave Petrola je nastopila mandat 11.2.2020, za dobo 5 let. Vlado je takrat vodil Šarec. Golob ima v vladi in okrog sebe iste ljudi, kateri so vodilo vlado v preteklih časih. Če jim je uprava Petrola takrat bila blizu, ...prikaži veču, zakaj jim danes nebi?

    • Ender3 12:41 20.junij 2022.

      tlačan, bogokletno je sploh omenjati...ker model sploh ni za ničesar kriv. Krivci so tisti, ki so mu odrekli podporo kljub temu, da je bil tako neuspešen. Zdravemu težko razumeti !

    • Luksi 12:47 20.junij 2022.

      Samo opisujem stanje. Ptič je odpravil regulacijo, ki jo je uvedel fašist in tako dvignil cene goriv. Prav tako dopušča špekulacije, s katerimi bodo trgovci z gorivi ( vključno z madžarskim MOL, ki se go povezuje s fašistom) služili na naš račun...

    • aleks1201 12:59 20.junij 2022.

      Luksi, kaj so tvoji predniki bili tudi morilci, in ti si ponosni naslednik komunistov, a maš tudi ti vgravirano peterokrako fašistično zvezdo na čelu ?

    • Bojan Lavrencic 14:15 20.junij 2022.

      Luksi za vse to se kar zahvali drugemu tucu in sicer gologlavemu jastrebu. Vse to sedaj placujemo njefove izlete v Ukrajino. Po zaslugi njega in njemu podobnih Ursul bomo kmalu placevali po 5€ liter. Ja Zelenski ima pac visok honorar ...prikaži več za svojo "igro" in Ukrajina potrebuje se veliko miljard...ki jih bomo mi placali iz svojega zepa.

    • Luksi 14:34 20.junij 2022.

      He, he, a zdaj bo naslednja 4 leta fašist vsega kriv. Dejstvo je, da je ptič predčasno prekinil regulacijo cen, drugače bi do avgusta tankali ceneje... kaj vse še sledi bo pa pokazal čas. Pa ne zagovarjam fašista, v bistvu ...prikaži več se nenehno delam norca iz vseh, ampak zagrizeni levaki pa vedno znorite, če ptiča omenim...

    • oneh 14:51 20.junij 2022.

      Če vam je kaj všeč, je za to zaslužen Golob. Če vam kaj ni všeč pa je to zaradi grehov Janševe vlade. Levaki pa v orgazmični delirij!

    • stromar 14:55 20.junij 2022.

      Eni bi imeli regulacijo in da država, mislim mi vsi, plačujemo na 100 milijonov mesečno za vaš smrdljivi fosilc, res pametno. Bom še jaz dal državi račune, da plača vsaj nekaj, ker mi je predrago

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.