Avto
39636 ogledov

VW golf in mercedes razred A - eden od njiju ni zmogel 300.000 kilometrov

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:43 08.avgust 2019.

    VW odpadno železo ob nakupu,kaj šele po parih letih?Vse je jasno ob zgornjem članku!

  • Snežinko 09:04 08.avgust 2019.

    Ne zagovarjam ne enega ne drugega, ampak soditi po ENEM samem avtu je nestokovno in zavajajoče. Moj dober kolega je imel merceseza A in v slabih 10 letih z njim same težave. Mislim, da ni bilo enega intervala med rednima ...prikaži veča servisoma da ne bi bil dodatno tam. Glede golfa 7 pa lahko potrdim, da je to samo g od dobrega starega golfa, nič več. V garanciji dvakrat menjava ketne, umrl kompresor klime, lambda sonda, trije radii zamenjani, pa še vedno občasno displej ne dela, Hvalabogu, da ni DSG...

    • mph 12:23 08.avgust 2019.

      Ja, včasih je morda tudi smola ali pa napaka, ki je nastala v tovarni. Npr. skoraj 15 let vozim Kia, nobenih težav, včasih delal po 50t na leto, zdaj pa bistveno manj, ... poznam en kup znancev ali prijateljev, ki ...prikaži več imajo Kia, nobenih problemov z ničemer, .... od enih znancev pa so imeli predprešnji model mislim, da že Rio pa non stop na servisu. Je pa to edini meni osebno znani primer, tudi po forumih same pohvale. Kar pa zadeva VW pa prav tako iz prve roke veliko slabih izkušenj, Golf, Passat,

    • Žurnalček 17:15 08.avgust 2019.

      Nissan Almera , brez kapljice olja na motorju , motor moram špricat z wd , da ne rjavi 300.000 brez dolivanja olja med menjavami. Ja sam avto ma ketno ne pa jermen ventilov !

    • Antonio 20:15 08.avgust 2019.

      Renault Laguna Grantour, l 2008... 2.0 DCI....imam 300 k km....nobenih težav razen rednega vzdrževanja....zavore, servis 25 - 30 k km....nič....moj mehanik ima BMW pa stalno nekaj....Nikoli ne kupim Zwagna...pa sem ga v preteklosti imel....Laguno imam od 95 k km dalje....zanesljiv ...prikaži več avto v piko....Pa kadar hočem pelje 215 km/h...res krasen avto...Usnje, steklena streha, bixenon….elektro sedeža oba..les….Intiale oprema... top avto za 40 k eur...

    • Antonio 20:18 08.avgust 2019.

      Več mojih strank imajo Passata….do 4 leta starosti...katastrofa od avta....mi povejo da stroškov je veliko....so zelo razočarani....stari passat ki ga imajo, pa sicer ima napak nekaj...ampak ni problema toliko...

  • Avatar vec
    vec 12:25 08.avgust 2019.

    folk se ne zaveda, da je vsa industrija po letu 2008 začela zaradi krize izdelovati obsolete produkte, prvo so to začeli z računalniki, laptopi so takrat držali dva meseca čez garancijo in fertik. Tako da danes NE izdelujejo več avtov ...prikaži večv kot so včasih (vsaj nižji in srednji razred ne) ko so samo z rednio menjavo olja in občasne menjave kakega končnika roke ipd. zdržali in dosti jih deluje še danes, te tanovi pa pri 38 odpove klima, HAHA,

    • AnzeSmolej 18:17 08.avgust 2019.

      Točno tako! Danes nam prodajajo avte in vso tehnikov kot potrošni material, ki si ga primoran zamenjati dan po preteku garancije! Sam tudi razmišljam, da bi zamenjal svoj avto letnik 2015 za nekaj starejšega, recimo 2004 ko še ni bilo ...prikaži več raznega sranja v avtih.

    • Avatar vec
      vec 20:12 08.avgust 2019.

      AnžeSmolej ja sej to tisti ki imajo šanso že počnejo, znanec ki živi v UK je kupil dva stara BMW 320 al podobne, ampak letnik nekje 85 recimo, bencin seveda.

    • Antonio 20:21 08.avgust 2019.

      Laguna 2.0 je super avto. Nissanovi motorji....jaz ima 300 k km, nobenega velikega servisa do zdaj.... je veriga...samo sprotno vzdrževanje...jo ne zamenjam...

    • Avatar vec
      vec 22:14 08.avgust 2019.

      JA lagune z dizel motorjem pa skor ne vidiš več na cesti, mislm na une s felerjem, enako citroeni in fordi ter clioti a.5 z delphi črpalko :)

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 14:28 06.avgust 2019.

    Brez komentarja.

  • lado47 12:38 10.avgust 2019.

    Sam vozim golf 7 že 170000km,pa sem imel problem samo z dvema senzorjema tlaka problem,drugače je golfek super.Dosti je tudi odvisno od šoferja.Znanec ima približno isti letnik,pa vendarle manj km,pa je naprimer zavorne obloge menjal že trikrat,jas pa dvakrat,pa imam ...prikaži več skoraj osemdeset tisoč več km od njega,tako,da je voznik tudi pomemben faktor.

  • Gandolf 10:57 08.avgust 2019.

    Golf obstaja samo zaradi slave v preteklosti.Zadnjih dvajset let pa katastrofa.Rang Yugota med današnjimi avtomobili.

  • maresem 18:20 09.avgust 2019.

    Samo še Yugo so večja jajca od Golfa, pa še to nisem prepričan. VW je eno navadno sranje že nekaj let.

  • fenix09 10:21 21.avgust 2019.

    Nekoč je nemški avto bil zanesljiv. Sedaj, ko je potrebno it v korak z tehnologijo, pa so nemški avti najbolj nezanesljivi. En sosed kupil novega Renault megana in drugi sosedje nova nemška vozila. Ta z Megano je samo enkrat imel ...prikaži večl doma nadomestno vozilo in vsi ostali sosedje so se mu posmehovali. Sedaj opažam, da ostali nemško vozeči sosedje imajo doma po večkrat nadomestna vozila. Sam pa vozim Renault Laguno bencin, prevoženih 350k km in še vedno deluje, kot mora.

  • pegica 16:15 10.avgust 2019.

    Letos smo kupili nov avto iz salona,pa je po parih metrih odpovedal..opel kao nemški kvaliteta..jajca od jajc..

  • primoz22 11:19 08.avgust 2019.

    ma kašn nemc,jest mam renault espace 2.0dci ,558.000km motor/turbina še original,nikol odprt..

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 09:23 09.avgust 2019.

    Evo, iz prve roke: Golfa imam, ker smo nekoč bili ful zadovoljni z golfi. Danes je to samo senca tiste nemške kvalitete. Menjalnik ni tako precizno narejen, kot so bili nekoč, avto bi lahko bil tišji. Izkušnje po treh letih, ...prikaži več 60 kkm: škriplje povsod v kabini, avtomatska ročna včasih sama spusti ob vžigu motorja, tipke za dvig oken včasih ne primejo za hiter premik, gretje sedežev včasih ne dela, tista blokada na vratih se je že dvakrat odšraufala, muziko na ključku mi včasih pobriše. Skratka: šit

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.