Slovenija
4754 ogledov

Golob: "Če bo to pomenilo, da se moramo nekaterim politikom odpovedati, se jim bomo odpovedali."

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • daredevil 16:15 23.maj 2022.

    Pogovor z opozicijo je zguba časa, člani koruptivnega režima, zagovorniki 'amrikanizacije', ksenofobi se ne bodo premaknili niti za milimeter. Njihov cilj je že zdaj jasen, ovirati to vlado za vsako ceno, pa tudi če narod nima za štrom, hrano itd.

    • eminenca 17:29 23.maj 2022.

      prejšnjo vlado so začel pluvat že v prvih dneh po nastopu, od prvega dne so bili fašisti ... to je tipičen slovenski narod, ki bi se kregal in sovražil, čeprav nekateri tako opevajo slovenčke, to je govno od naroda

    • pravičnik77 18:10 23.maj 2022.

      eminenca ni res... jaz sem trdil, fa so nacisti... fašisti so le bleda senca nacistov. in dlje kot so bili na oblasti, bolj prav sem imel

    • eminenca 18:18 23.maj 2022.

      ti sploh nimaš pojam kaj je nacizem ... res je, dons folk tako brez kritične distance in nasploh pojma o tem kaj pomenijo ti diktatorki režimi, kar opletajo sem ter tja ... fašizem, to poslušamo vsak dan ... ja če ...prikaži več gre pa za komunizem , no to je pa u redu, to je pa naš NOB in to je pa sprejemljivo ... seveda spet brez kritične distance in najmanjšega pojma, koliko žrtev je prinesel ... to so precej resne zadeva, folk jih pa žal ne jemle resno, ker mu gre predobro

    • pravičnik77 18:21 23.maj 2022.

      pa kaj so te iz kleti spustil do računalnika, da se ne umiriš? bevskaš in bevskaš na vsakega, ki kaj napiše... dej ustvari si življenje... drugače pa zelo dobro vem kaj je bil nacizem (in kaj je danes) in njih ...prikaži večh sluge domobranske, žal predobro.

    • ucnaura 18:29 23.maj 2022.

      Večina ljudi je slabo izobraženih, in kaj je fašizem, komunizem, nacizem, jih ve zelo malo. To je za njih neka floskula. Trikrat jo na nacionalni TV izreče t. i.politik, ki deluje anarhistično in evo, eni mislijo, da so brihte, če ...prikaži več to potem ponavljajo kot papagaji. Sploh se jim še ni uspelo prebiti do krvave zgodbe komunizma, kaj šele Solženicina. Ampak, vejo pa vse, to pa ja.

    • eminenca 18:52 23.maj 2022.

      kdo bo meni govoril, da bevskam? en blefer? pa kaj tebe briga moje živlenje, uredi si svojega in se brigaj za svojega ... če bi ti mel kaj pojma o teh diktaturah, ne bi šel pred mesecem na volitve, to ...prikaži več ti povem za začetek ... je pa žalostno, da nekaterim tudi demokracija ne zadošča, ker bi radi živeli samo tako kot njim paše ... pa recimo še njihovim prisklednikom

    • pravičnik77 19:12 23.maj 2022.

      ups, nekomu sem stopil na "rep". haha ha

    • eminenca 19:22 23.maj 2022.

      ja, ups, na svojga si stopu, pazi na svoj rep, da ne boš preveč opletal z njim

  • Avatar luckyss
    luckyss 16:13 23.maj 2022.

    Veliko lažje bi bilo za vse, za novo vlado in za državljane, če ne bi ta banda poražena streljala polen iz vseh topov..Prihajajo težki časi zaradi gospodarske krize, ki si jo je nakopala EU zaradi glupih ukrepov proti samim sebi ...prikaži več in zaradi "razštelane" in pokradene države, ki je po dveh letih vladavine te bande takšna kot, da bi prihajala iz vojne...Sramota, da ti blebetači in lopovi ter njihovi volilci sploh upate še kar naprej nakladati, mater vam lopovsko, brezobrazno..

    • hudini 18:37 23.maj 2022.

      Ukinit demokracijo,pa naj bo samo ena stranka,al kako si ti to predstavljaš bedak

    • Avatar luckyss
      luckyss 18:49 23.maj 2022.

      Kreten domobranski...Ravno tvoj Janez poskuša ukiniti demokracijo in uvesti avtokracijo. Pa tam v tisti kleti ste itak vsi na ravni amebe, nima smisla karkoli razlagat..

    • Zdravapametnadopustu 19:47 23.maj 2022.

      Pa saj bo sedaj vse OK, pod halobom se bota cedila med in mleko, zamenjal bo čisto vse kadre (še dobro, da to ni politično kadrovanje), povečal davke, da ne bodo ljudje za neumnosti zapravljali, določil maksimalno plačo v zasebnem ...prikaži več sektorju (le zakaj ne določijo razmerja med minimalno in max v državnem ?!!), s tem pa povzdročil, da bodo uspešna manjša podjetja, ki so gonilo gospodarstva, selila svoje sedeže v tujino. To bo še smeha.

  • Naklonsky 12:44 24.maj 2022.

    Mr. Taubiju se je totalno zrolalo. Prej so pljuvali, metali polena pod noge, z agresivno komunikacijo in zmerjanjem po vsem mogočem, blefiranjem - a zdaj bi bili pa mati Tereza? Ma, speljite se nekam v tri PM!

  • MK 15:52 24.maj 2022.

    Gospod topli bo odločal o družinah? Torej kdo mu bo svetoval o nečem o čemer nima pojma.

  • MK 15:51 24.maj 2022.

    Ta ni gladek.

  • MK 15:52 24.maj 2022.

    Strokovnjak Šarec bo vrgel vse naše puške v koruzo.

  • MK 15:52 24.maj 2022.

    Strokovnjakinja za infrastrukturo bo vrgla par miljnov gradbeni mafiji

  • eminenca 15:15 23.maj 2022.

    ne vem kaj se ima za odločit, če so volitve pozakzale rezultat ... malo šminke mora bit, da ne bi bil brez dela in samo tekal naokoli kot en trimček , ja sej , vsaj malo nej dela

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.