Slovenija
13311 ogledov

Golob: "Dal sem neposredno navodilo, verjamem, da ga bodo upoštevali"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 17:38 04.julij 2023.

    edino kar mi je takoj padlo v oči je to ,da se je ostigel....škoda

    • Toma 18:50 04.julij 2023.

      Ni si več podoben! Verjetno vpliv ljubice ;-)

    • LudvikK. 19:03 04.julij 2023.

      Na tak debilen komentar ti je pa težko kaj odgovoriti Jate. Da je toplovodar popolnoma nesposoben, pokvarjen do neba, lopov, drek od govna pa nisi opazila Jate? In Toma, on nima ljubice. Vsaj ženskega spola ne.

    • Ender3 19:42 04.julij 2023.

      Jate👍 nekaj las mu je vseeno ostalo. Za razliko od glanzkopfa Janeza, ki tudi teh nima..

    • Avatar jate
      jate 20:23 04.julij 2023.

      ludvik le svoje mnenje sem podala,...drugace povedano po domace da boš zastopil zaboli me "pička" za politiko...ender bravo ;-))

    • grdi_lepotec 00:07 05.julij 2023.

      Ko bom zrasel, bom tudi jaz sin od ..., kajakaš...., porumbel...., (romunski pidgeon).

  • Grof 19:38 04.julij 2023.

    Gologuzar, ko sem živel še v bloku na Kajuhovi, se spomnim, da smo drkađijam iz sosednjega bloka rekli tudi gologuzarji, skrivali so se okoli blokovskih garaž, te so sedaj ena sama gniloba, gologuzarji stalno vlažili temelje, ….

  • Soljatar 19:04 04.julij 2023.

    dejte dol z naslovnce tega nesposobnega gologuzarja...

    • Ender3 19:38 04.julij 2023.

      Pa Iveka gor, kajne @soljatar..On je edini sposoben avtoritarno in tvitersko vladati.

    • grdi_lepotec 23:54 04.julij 2023.

      Kar me moti pri tebi je, da je že vnaprej znani krivec. Eno leto že trobimo, da nimate blage veze o.... vi pa gonite svojo! Če greva ocenjevati tvoje in komentarje "Soljatarja" zadnje leto, mu ne sežeš niti do šišk. ...prikaži več Upam da veš, koliko nizko je to!

  • pilotko 06:31 05.julij 2023.

    Nekomu je stisnilo prpico in je končno našel čas za sestanek z sindikalisti dohtarji so ga pa že odpikali.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:25 05.julij 2023.

    Jamranje prikletnih ob dejstvu, da Slovenja dobro stoji ob vsesplošni gospodarski krizi EU...neprecenljivo..:DD

  • Avatar Minovak
    Minovak 14:00 06.julij 2023.

    Ni na svetu hujšega primera, ko na zdravih, umsko in telesno, brez izkušenj, vendar smrtno resno pacient hud eksperimentira.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.