Pod streho /pod-streho/nepremicnine
25352 ogledov

Golob napovedal velike spremembe za najemodajalce

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 16:11 18.december 2023.

    Korajžna napoved. Kaj bodo spremembe zakona v smeri, da bo najemodajalec lahko deložiral najemnika, ki ne plačuje ne najemnine niti stroškov? Namreč po dosedanji pozitivni slovenski zakonodaji (in tudi odločitvah sodišča) v 4 letih to ni možno. In taisti sodišče ...prikaži več zahteva stroške od lastnika-najemodajalca. Pa razumi kakšen interes je imel tisti, ki je spisal take zakone. In z gotovostjo bomo videli več stanovanj na trgu oddajanja, kajne?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:41 19.december 2023.

      Načeloma se strinjam,vendar bi potem morali spustiti najemnine,ne pa da za 26kvm hoče/jo 600€!!!

  • sandi76 19:43 18.december 2023.

    Krasno holob, zaradi takih namenov bo oddajanja še manj, najemnine pa posledično še gor !! Namesto , da bi se davki od najemnin znižali na neko normalno raven ( pavšal sp je 4%, ddv 9,5%... ) ki bi prinesel več ...prikaži več stanovanj v oddajanje, dela ravno obratno !!

  • jakec42 08:23 19.december 2023.

    Dokler se bo uvažalo na veliko migrante ,stanovanj ne bo dovolj,najemnine pa bodo vse večje!!!

  • bojan88 07:11 19.december 2023.

    Ko prejmete položnico za elektriko januarja, se globoko priklonite in zahvalite Golobu za darilo v obliki mastne podražitve

  • dare326 20:20 18.december 2023.

    Neprofitna stanovanja za uvožene migrante z Balkana "i šire".

  • Ender3 18:26 18.december 2023.

    Vse bi bilo mnogo lepše, če bi končno uvedli davek na neprimičnine. In kdo je tisti, ki temu najbolj nasprotujejo. ?

    • sandi76 19:44 18.december 2023.

      Temu nasprotujejo vsi, ki so nekaj ustvarili in od tega že plačali vse davke. Najbolj pa navijajo tisti, ki živijo od sociale in ne ustvarjajo nič !!

  • Pierre 11:33 19.december 2023.

    Skrajni čas da Ivan prevzame vajeti v roke, pol bosta tekla med in mleko, a ne???

  • Avatar lopov
    lopov 11:01 21.december 2023.

    Mene zanima kako je z HOLOBOVO VILO.. kdo jo ima v lasti al jo tudi daje v najem... drugo pa to ni dal centa v mojo lastnino plačujem davke in prisoevke... in nebo meni en GOLOB ukazoval komu bom dal ...prikaži več v najem kdo bo stanoval v njem.. in kako dolgo z svojo lastnino lahko razpolagam samo jaz ne država... poanta tega je da hoče golob vsiliti migrante da bi bili najemniki ker nimajo kje bit država pa bi ti dala 20€ na mesec za najem ostali stroški tvoji pa ven ga ne bi smel vrčti

  • Luksi 17:33 18.december 2023.

    Lopov naj raje zameji ceno energentov... aja to pa ne, ker od tega pa on služi... Banda pokvarjena!

    • Ender3 18:23 18.december 2023.

      Luksi sam spadaš v to bando in še plačan si za to, da širiš populizem in Janoš propagando..

  • Ender3 19:10 18.december 2023.

    Kaj bo domoBranko na to rekel glede na to, da trži vilo na Bledu. Zanj je sicer vse zakonito ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.