Slovenija
3520 ogledov

Golob začel neformalne pogovore o koaliciji, to sporoča

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar zoo
    zoo 15:02 26.april 2022.

    je že zaklenjen :)))

  • Pišmevuh 14:20 26.april 2022.

    Golob ne serji z Levico pa Sab, ker boš zaključul prej ko boš začel. Fali še ti samo obvezno cepljenje, pa si brezposeln.

  • jakec42 08:15 27.april 2022.

    Ja Bratuškov o nujno rabimo,čeprav smo se je hoteli znebiti,jo Taubi hoče v parlament-bolano!

  • branko43 14:39 26.april 2022.

    strašilo lopvsko se prikrdu k koritu

  • marko574 14:09 26.april 2022.

    Narod nasedel medijskemu lansiranju v celofan zavitega enoumja, če je ?!

  • eminenca 14:29 26.april 2022.

    je pa hitro ozdravel, najbrž ima dobrega zdravnika

  • Avatar lopov
    lopov 15:17 26.april 2022.

    "Mafija s čisto vestjo" ®

  • pepca 10:15 27.april 2022.

    ciao

  • ksenija7 14:29 26.april 2022.

    Pozdravljeni, Oprostite za ta način stika z vami, prejel sem to sporočilo in prepričan sem, da bi bili vi oseba, ki jo potrebujem. Moje ime je Curman Ksenija slovenskega porekla in živim v Slovenija. Če se oglašujem, je to zato, ...prikaži več ker trpim za hudo boleznijo, ki me obsoja na gotovo smrt in gre za rak na grlu, na računu imam vsoto 600.000 evrov, ki bi jo rad namenil zaupanja vredni in pošteni osebi. da ga zna dobro izkoristiti. Elektronski naslov: curmank39@gmail.com prosim odgovori mi

  • Avatar lopov
    lopov 16:16 26.april 2022.

    Vse nevladnike bodo aktivirali da bodo trošili davkoplačevalski denar za nedelo neke kvazi umetnike kot svetlana jehul in podobni 8 marec ... itd ... bomo bankrotirali v pol leta ...sicer izkušnje so [Kriminalka] Neupravičene nagrade si je Golob izplačeval tudi ...prikaži večzplačeval tudi v Istrabenz Gorenje! https://nova24tv.si/slovenija/politika/kriminalka-neupravicene-nagrade-si-je-golob-izplaceval-tudi-v-istrabenzu/

  • ksenija7 14:29 26.april 2022.

    Pozdravljeni, Oprostite za ta način stika z vami, prejel sem to sporočilo in prepričan sem, da bi bili vi oseba, ki jo potrebujem. Moje ime je Curman Ksenija slovenskega porekla in živim v Slovenija. Če se oglašujem, je to zato, ...prikaži več ker trpim za hudo boleznijo, ki me obsoja na gotovo smrt in gre za rak na grlu, na računu imam vsoto 600.000 evrov, ki bi jo rad namenil zaupanja vredni in pošteni osebi. da ga zna dobro izkoristiti. Elektronski naslov: curmank39@gmail.com prosim odgovori mi

  • Avatar jate
    jate 16:34 26.april 2022.

    smrt fašizmu,živela SVOBODA....are you ready ACDC.....

  • bljitva 14:39 26.april 2022.

    ta golobova vlada bo taka štala, da se bomo vsi sam še za glavo držal...jao jao, folk sej niste resni, kaj ste šli to volit...najebal ga bomo pa itak vsi in to radikalno.

    • Jernej65 16:52 26.april 2022.

      Kaj se sedaj jeziš. Kdo ti je pa kriv, če nisi uspel aktivirati dovolj tebi podobnih pizdekov, da bi volili tvojega Presvetlega. Ja, saj res ni jih dovolj, pizdekov namreč

  • Avatar lopov
    lopov 14:19 26.april 2022.

    NAJSLABŠE VOLITVE KAR JE BILA OD SAMOOSVOJITVE DO ZDAJ .. imeli bomo na vladi take ki jih policija pa druge države preiskujejo za nečedne posle ... mi pa se gremo neko harekrišno svobodo ... pa vegeterjance 2x na teden itd ...

    • Vilno 14:24 26.april 2022.

      Poglej si faktor na tv3, Turk tam dobro pove da je slo za "kolektivno norost", kar je tocno to kar se je zgodilo. Eni so alergicni na politika, ki ga niso nikoli videli v zivo, kar je gotovo medicinski fenomen...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.