Slovenija
1355 ogledov

Goloba v Ukrajini sprejel Zelenski, premier napovedal pomoč

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 16:34 31.marec 2023.

    Citiram Ota Von Bismarca: Snaga Rusije može biti podkopana samo ako se od nje odvoji Ukrajina! Oni koji žele to da urade, ne samo da ih moraju odvojiti, već moraju UA suprotstaviti Rusiji, zakrviti dva djela jednoga naroda i gledati ...prikaži več kako brat ubija brata .Da bi to ostvarili potrebno je pronaći i izdajnike među nacionalnom elitom i uz pomoć njih izmjeniti samosvest jednoga djela velikoga narodado takvoga nivoa , da zamrze sve Rusko, da mrze svoj rod a da to ni neznaju ! Ostalo će ućiniti vrijeme

  • oneh 10:09 31.marec 2023.

    Ubogi Ukrajinci! Najprej jih napadejo RuSSki komunacifašisti nato pa jim še Golob obljubi pomoč. Če gledamo, kako dela dobro za nas je jasno, kako bo delal šele zanje. Na koncu bodo Ukrajinci spoznali, da so RuSSi manjše zlo kot taubi. ...prikaži več Mi pa imamo svobodo in levaki plešete.

  • Burja 09:59 31.marec 2023.

    Pravilno Golob. Očitno je potrebno večkrat poudariti, kdo je v tej vojni agresor.

    • Avatar Syn
      Syn 10:37 31.marec 2023.

      Ukronacisti valda. To že vsi ptiči čivkajo, razen razni "golobi" in Janševi podrepniki.

    • Grof 11:04 31.marec 2023.

      A je perico Tino tudi potegnil sabo, sta taprava za v kevder Zelenskega

    • Burja 12:09 31.marec 2023.

      Ptički so že zdavnaj odpeli rusko pravljico, samo še ostanki putinizma občasno poskušajo sami sebe prepričat o ruski brezmadežnosti.Ampak ne glede.., zanimo je brat vso vašo ideološko zaslepljenost.

    • Avatar Syn
      Syn 13:17 31.marec 2023.

      Burja,.. Daj no revež bogi, nehaj se sramotit ker izpadeš res kot pravo tele na kubik.

    • Burja 13:31 31.marec 2023.

      Ne žali teleta, ker so čudovita bitja. Ponekod tudi sveta žival. Aja v Rusiji svetost dosega samo večni prezidente, ko ne gre drugače zamenjaš zakon,samo, da si pri koritu. Kremlji so dolgi, zakaj pa ne! Dodam še komentar na el. ...prikaži več avto.. Za nas državljane, nema drugih kola od bmw🤣. Tematika je težka, a kljub temu malo zabave ne škodi. Lp.

    • Idioti 17:04 31.marec 2023.

      Veš kaj je sreča oziroma vaša nesreča , da je stvar z UA že rešena pred 2 meseci , da to politična bagra EU dobro ve , pa tebe laže 300/h , ker te lahko , ker pač nimaš kapacitete !

    • Burja 18:34 31.marec 2023.

      Idioti. Kapacitete🤣🤣... Za razliko od tebe, nisem vezan na nobeno politiko. Še enega komentarja nisem napisal v podporo zahoda, sem pa proti ideologijam, ki temeljio na avtokratskih samodržcih. Resnično plešem svobodno, me ne ganejo politične igre, še manj pušim zgodbe ...prikaži več o navidezni svobodi, ki jo prodajajo represivni sistemi.

    • Avatar Syn
      Syn 08:37 01.april 2023.

      Burja, zgleda da ti tvoj nizek IQ ne registrira sramu in še naprej treskaš nebuloze in se še naprej sramotiš. Ha..ha...ha... kaj vse pi#ka rodi. Neverjetno, no. 🤣😂

    • Burja 09:06 01.april 2023.

      Vidiš, še lajkič si dobil od mene. Pozitiva seva okrg nas😉

    • Idioti 22:56 01.april 2023.

      Ni stvar v ideologiji , kaj me briga kdo je v Rusiji na oblasti , gre za STRATEŠKO VARNOST VELESILE ! Če je ne bo izvojevala , jo bo naredila z ATOMSKIM OROŽJEM , zdak pa ti naprej flancaj o ...prikaži več ideologiji . Edina ideologija Rusije v tem momentu je STRATEŠKA VARNOST , če veš kaj to pomeni !

    • Burja 09:28 02.april 2023.

      Normalno, kadar ni ideologija, obstaja strateška varnost, v bodoče bodo medzvezdni premiki.. ok.1 april je mimo, gremo naprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.