Slovenija
58345 ogledov

Golobova vlada bi zvišala davke in uvedla nepremičninski davek

Komentarjev 154
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 06:17 14.maj 2022.

    Davek na vse nepremičnine v katerih lastnik nima prijavljenega stalnega bivališča .

  • Kiha_Mordiš 14:48 13.maj 2022.

    Zdaj pa imate norci debilni.

    • Ender3 16:02 13.maj 2022.

      Tudi ti sodiš mednje, če slučajno tega ne veš !

  • Nogo Bozo 14:45 13.maj 2022.

    Še dobro, da ima taubi Dejana za bodygarda

    • Ender3 20:25 13.maj 2022.

      Nogo Bozo tako, kot je imal Ivek Žana s detektivi. Sicer pa, na twiterju se je lahko obranit nasprotnikov.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 20:36 13.maj 2022.

    Sploh me ne zanima, kaj bo Golobova vlada počela, samo da ni več na oblasti fašist Janša! Kako je to lepo!

    • Avatar R_D
      R_D 22:02 13.maj 2022.

      Evo, vidiš kakšen debil si. Si sploh prebral kar si napisal? Ti si na ravni amebe.

    • Ender3 01:25 14.maj 2022.

      R_D kakšna primitivna primerjava mar se prikletni učite tudi biologijo za svoje delo.

  • MK 14:06 13.maj 2022.

    ČESTITAM NATEGNJEN NAROD. DOBRI BEDAKI STE IZPADLI. Nika, Tea, Jenul in ostali kolesarji v državnih stanovanjih se vam smejijo.

    • Ender3 15:39 13.maj 2022.

      MK težko vam je doumeti, da ste bili nategnjeni od večine državljanov. Kaj ste mislili, da vam bo Ivek zmagal ?. Malo jutri !

    • MK 15:52 13.maj 2022.

      ljubček, čez pol leta boš tudi ti jokal. eni tepci, ki jih srečujem pa jokajo že danes. nisem ljubitelj ivana. imaš dovolj druge izbire. kdor mi pa davke nabija, da daje denar Teji, Niki in Jenulu pa je MONA!

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 16:23 13.maj 2022.

      Ampak to se je vedelo že pred volitvami,da bodo levičarji dvigovali in izmišljali nove davke!! Seveda ste volili Goloba in zavestno šli v to sranje sedaj boste pa cvilili kot kaki luzeri!! Ni toliko vprašanje kdo je zmagal ampak kako ...prikaži več bomo po volitvah živeli!?

    • Avatar jate
      jate 16:27 13.maj 2022.

      pozabljate ,da se je JAJČKO zadolžil kot prasec in delil bonbončke,kao da so to nepovratna sredstva iz EU ,sedaj logično da bo nova vlada najebala in mi bomo še dolgo let plačevali dolgove ,ki jih je JJ ustvaril

    • Ender3 17:12 13.maj 2022.

      Nabijača, malo je tistih, ki bodo za Ivekom jokali, čeprav so sektaši že pravi verniki. Kdo še v 21 stoletju verjame v slepo vero po evangeliju velikega vodja in heroja.

    • Avatar R_D
      R_D 17:38 13.maj 2022.

      Opica Jate, zdaj je dolg 74,4, 2015 je bil 82,6%

    • kapibara 17:59 13.maj 2022.

      jate- prikrili in priredili bodo kot da so iz dobe janšarivićevega vladanja !!

    • Naklonsky 18:49 13.maj 2022.

      Res ste debili. Zadolženost v % BDP na prebivalca se je krepko znižala! Drugič: In prepričan sem, da bodo tudi najemodajalci najemnino pač zvišali, kar je logično. Butast narod, ki pljuva v lasno skledo. In tretjič: nabasajte Slovenijo s tujimi ...prikaži večmi fizikalci, domačine pa spravite v tujino! In takšni vladni debili naj bi reševali zdravstveni sistem...

    • Ender3 20:20 13.maj 2022.

      Naklonsky, zastonj se trudiš z vsemi žaljivkami samo dokazuješ, da si primitivni trol.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:29 14.maj 2022.

      Čedi me,da vas ni nič motilo,ko se je Bratovškova zadolžila za 5 miljard,ki jih je dala bankirjem,da imajo sedaj dobičke in zapirajo poslovalnice!! Sedaj,ko se je zadolžila ta vlada in dala denar narodu in pomagala gospodarstvu pa vas moti?? Meni ...prikaži več se zdi prav sramotno,da je Alenka v banke vrgla 5 miljard nato pa te banke prodala za slabo miljardo!? Ali tako dela DOBER gospodar??

    • MK 12:07 14.maj 2022.

      Ne razumejo levičarji pomena denarja, ker ha nimajo, ne ustvarjajo z lastnim delom in ker ga vedno dobijo na sociali. Zakaj bi delalj za 850 eur če za nedelo dobijo 600 pa mal mutjjo s preprodajo robe za zraven....

    • MK 12:19 14.maj 2022.

      Takole https://siol.net/novice/slovenija/tarca-ceferin-do-luksuznega-stanovanja-po-ceni-o-kateri-lahko-vecina-le-sanja-579312

  • Avatar luckyss
    luckyss 13:40 13.maj 2022.

    Pokradeno in prazno blagajno bo pač treba napolniti. Stihijskega metanja denarja skozi okno je konec in prav je, da to plačajo preko davkov tisti, ki lahko...Torej tisti z več nepremičninami, večjimi plačami ali kapitalskimi dohodki...To je levica obljubljala v predvolilni ...prikaži več kampanji in to so začeli uresničevati...Nova vlada se zaenkrat drži obljub....Počakajmo torej s pljuvanjem..

    • Vilno 14:17 13.maj 2022.

      Za tako pisarjenje bi te barabo morali dati na hladno za par mesecev, saj nimas nobenih dokazov za nic in blatis imena ljudi ki so lahko povsem nedolzni. Ce pa imas dokaze jih pa daj na plano, sicer si sokriv ...prikaži več prikrivanja kriminala.

    • mph2 14:32 13.maj 2022.

      @vilno, no, čimprej s tvojimi dokazi o barabinski novi vladi s Strasburg, da se jih rešimo tukaj.

    • Kiha_Mordiš 14:50 13.maj 2022.

      Goni se u pizdo materno pasjejebec. Preveč zabit si, da bi poštekal, da se dolg meri v % BDP, govedo zabito

    • Avatar luckyss
      luckyss 15:00 13.maj 2022.

      Si boš s % kupil štruco kruha?! ...kreten...

    • Kiha_Mordiš 15:04 13.maj 2022.

      Evo, ponovno si dokazal, da si popolni idiot.

    • munja 15:15 13.maj 2022.

      luksi, ti je grebenček zrasel, ko ti bodo začeli davek računat?

    • Ender3 15:47 13.maj 2022.

      Aktivist-i trud je zaman, popušili ste na vsej črti. Sedaj pa družno podpirate kalimerota in njegovo čredo 🐑🐑. Pripravite se, kmalu bo striženje.

    • h4ck3r 18:06 13.maj 2022.

      No sem samo čakal da se bo začelo obtoževanje prejšnje vlade za norosti te. Torej izničenje vseh pridobljenih ugodnosti in pobiranje še večjega deleža za polnjenje svojih lukenj...saj tudi SD mora od nejke pokriti 830.000€ minusa. :-D Bravo Lukić...em kako ...prikaži več se pa imenujejo tisit, ki slepo verjamejo in sledijo Golobu? Eno so koprive in ovce, drugi pa kaj?

    • Ender3 21:01 13.maj 2022.

      h4ck3r od trenutne vlade nisem prejel in želel nobene ugodnosti. Odrekel sem se cepljenja in za kazen imel 4 mesece PCT omejitev. Iskazalo se je, da nezakonito in neustavno. Veseli me, da so za to dobili nezaupnico volilcev in, da ...prikaži več se nikoli več ne vrnjejo na oblast.

    • Avatar NX11
      NX11 23:34 13.maj 2022.

      Ender, seveda se bodo vrnili. Slovenčki še ne veste kaj pomeni ekonomska svododa, ki ti jo levičarji nikoli ne bodo dovolili. Morda vam je desna vlada vsaj malo odprla oči kaj to pomeni. Nizji davki prinasajo razvoj, napredek, nizko brezposelnost, ...prikaži več višje plače, več pobranih davkov itd, itd

    • Ender3 01:14 14.maj 2022.

      NX11 popolna paranoja in histerija vam vlada v kleti. Razlagate nekaj, kar še ne obstaja in se bojite za svoje privilegije že v naprej. In ti Nx11 boš zadnji, ki boš govoril o ekonomsli svobodi ob tem pa prisesan na ...prikaži več vime sektaškega proračuna.

    • Avatar NX11
      NX11 07:44 14.maj 2022.

      Kaj ti pisariš Ender? Kaj še ne obstaja in kakšni so naši privilegiji? Ravno vi ste 2 leti kolesarili zaradi privilegijev. Desnih ne boš videl protestirat. Mi delamo, vi trošite.

    • h4ck3r 12:11 18.maj 2022.

      Ampak, če se bo uresničilo to kar napovedujejo, vladi tako naklonjeni mediji, menim da tokrat tudi nam ne uide malo razgibavanja.

  • Avatar luckyss
    luckyss 17:03 13.maj 2022.

    V dveh letih je Janez uničil državo, tako, da bo trajalo dva ali več mandatov, da se vrnemo v normalo..Je pa seveda to nehvaležno delo, ko postavljaš na noge sesut sistem in ti vmes mekečejo ovce. Te seveda ne razumejo ...prikaži več situacije in vidijo le tistih sto evričev, ki mu jih je Janez stisnil v žep, ne pa onih 5000, ki mu jih je pri tem ukradel...Ovce kretenaste, vidim da ste dobili danes dvojni Pingo, ker vas je tu kot smeti...

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 17:18 13.maj 2022.

      Davke znižat kot so bili pred Cerarjevo vlado!!!! Povečat domače produkte. Pol bomo zadihali ko se bo blagajna napolnila od domačih produktov.

    • Avatar luckyss
      luckyss 17:22 13.maj 2022.

      Ni vse tako preprosto kot to misli sosedova Julči....

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 17:32 13.maj 2022.

      Ni vse tako preprosto ker smo odvisni od drugih svoje ne cenimo. TV Gorenje najboljši model ni dosti zaostajal za recimo Grundik in podobno. Al ne nase unicit in raje tuje kupit. In se vse ostalo v kar se jaz ...prikaži več ne razumem. Se pa razume stroka in zdrava kmečka pamet. Pod nobeno vlado nam ne bo dobro dokler ne bo spoštovala delavce in zakonske pravice. Ne pa da zagovarja delodajalce,ki uničujejo slovensko gospodarstvo.

    • Avatar luckyss
      luckyss 17:38 13.maj 2022.

      Ja, Franco, se strinjam !

    • Avatar R_D
      R_D 17:41 13.maj 2022.

      Fuckis, koliko mandatov misliš, da bojo tile rabili, da nas vrnejo iz 74,7 nazaj na 82,6%?

    • Avatar R_D
      R_D 17:42 13.maj 2022.

      In govedo, povej kje ti je kdo kaj ukradel? A si žleht al tako zelo zabit?

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 17:54 13.maj 2022.

      R_D uporabljal normalne besede nihče ni govedo. Pa zdej se pogovarjava midva z Luckys. Nobena vlada odkar odkar spremljam politiko (od vlade g. ROPA) ni bila za delovski razred. Pošten transparenten sindikat na strani šibkejše strani. In se bi lahko ...prikaži več govorili. Država pa ni njena vlada ampak vsi mi skupaj,ki tvorimo celoto kot družina. Le taki državi lahko rečemo DOMOVINA IN JAZ LETNIK 1978 TO POGREŠAM. DOMOVINO SLOVENIJO IN SODRŽAVLJANE. RES SI ŽELIM DOMOVINE IN DA SMO VSI SLOŽNI.

    • Avatar luckyss
      luckyss 18:03 13.maj 2022.

      Meni je JJ ukradel AK M72 AB, ki sem ga "zadolžil" kot prostovoljec in ga prodal v Bosno..:D ...in me "zapufal" za nekaj tisoč evrićev, ki so šli "letovat na kajmanske.." Da mahinacij, provizij in podobne lopovščine okrog nabav tako ...prikaži večko v farmaciji kot vojski niti ne omenjam.....Pa raje kar Vizjaka ali kogarkoli drugega iz vlade vprašaj kako se "kanalizira" državni denar..ali pa Snežića, itd...Imaš veliko izbiro..kreten provokatorski "stonickni"..

    • Ender3 18:09 13.maj 2022.

      MichelFranco HD nick name. Primerjaj Bobinca in Boscarola, njune plače v primerjavi s plačami tehnoloških inženirjev obeh podjetij. Znanje je treba nagrajevat in krepit, vodstvo mora to podpirat in vzdrževat. Bobinac /gorenje/ je, dokazan primer slabe politične naložbe in poslovne politike.

    • Ender3 18:16 13.maj 2022.

      R_D v spomin si povrni ZUJF in se vprašaj, koliko ljudi je bilo ob tem bolj ali manj oškodovanih. Sploh ni dvoma, da je to bilo to pod 2 Ivekovo vlado. Ali si brez spomina, ali se namerno sprenevedaš ?

    • Dusan12 21:42 13.maj 2022.

      Ender, tvoja kvota je iz leta v leto nižja, ste odpisali tudi svojega financarja Bobinca, pa tudi novinec dr, Franjo Franc Trčka ste spravili ob glas, postal je šepetalec.

    • Avatar R_D
      R_D 21:54 13.maj 2022.

      Saj res ender, ti si medicinski brat in te zujf boli. Morda vam res ne bi smeli vzet, veliki večini iz JS pa bi morali vzet polovico plače. Golazen se pase na naših davkih, dela pa nič. Poglej npr. Fuckisa. ...prikaži več Dela v JS in 24/7 laže po forumih.

    • Ender3 01:22 14.maj 2022.

      R_D jaz nisem nikogaršni brat, še najmanj tebi. Je pa Trček sigurno doktor za posrance vDZ posebno tiste desnosučne. Mi pa slednji nimajo kaj vzet, kar sem zaslužil z minulim delom.

    • Avatar R_D
      R_D 07:50 14.maj 2022.

      Ti sploh ne veš kaj pišeš. Torej, si zafustriran medicinski tehnik z majhno penzijo. Zdaj razumeš?

  • bljitva 14:02 13.maj 2022.

    očitno je treba slovenske volilce samo jebat, jebat in še enkrat jebat...drugo si pač ne zaslužijo...kok glup morš bit, da se 4krat pustiš na isto foro nategnit?

    • Vilno 14:06 13.maj 2022.

      Sej bodo zaceli kmalu jamrat, brez skrbi. Se v veliko boljsih casih so zaceli. Zakaj mislis da so proti boxerjem? Teh 300m bo slo rajsi lahko za "zasluzne" nevladnike, ki so ob izdatni medijski podpori delali zdraho dve leti.

    • munja 15:17 13.maj 2022.

      Vsaj polovico nevladnih organizacij bi bilo potrebno ukinit, ker ne delajo nič, samo denar pobirajo od države.

    • Ender3 15:32 13.maj 2022.

      Kakšno konstruktivno modrovanje trol vzdevkov. Večina volilcev, je po*jebala manjšino. Le slednji pa se pritožujejo. Zakaj že ?

    • Avatar torolino
      torolino 16:02 13.maj 2022.

      Enver, marš v kočo!

    • Ender3 17:14 13.maj 2022.

      trotolino, kaj misliš, da sem tako poslušen, kot VI prikletni troli in nabijači.

    • kapibara 18:00 13.maj 2022.

      munja- polovoico ? VSE ! Naj gredo na trg dela !

  • Avatar Leon
    Leon 13:48 13.maj 2022.

    Stanovanja kupljena z denarjem brez dokazanega izvora takoj zapleniti in prodati po znižanih cenah mladim družinam .

    • MK 14:06 13.maj 2022.

      ja mlada družina Jenula in Tee. Še to bodo pokradli umazani rdečkarji.

    • Dusan12 14:14 13.maj 2022.

      Leon, na daleč se te voha, da si vse zažru in ustvarjal pičkin dim, sin pa puši kurac Lukcu.

    • Avatar Leon
      Leon 14:28 13.maj 2022.

      Tarča RTVS je pokazala temno stran JANŠIZMA .

    • MK 15:08 13.maj 2022.

      Ja. Temne strani LEVAKOV PA NE BOMO DOČAKAL NA TARČI. so vsi zlizani s kvazi novinarji

    • Ender3 16:36 13.maj 2022.

      Leon👍, si videl, kako so prikletni odzivni in ranljivi. Vroče jim postaja tam, kjer sonce ne posije. Ubožci 😁

    • MK 18:56 13.maj 2022.

      kdaj zdaj dobimo osebnega zdravnika in 4 sobno stanovanje s sončnim panelom? kaj 3 tedne bo dovolj?

    • Ender3 20:53 13.maj 2022.

      MK sobe na psihiatriji Lj-Polje 3 tedne pa bo občutno premalo. Neozdravljive primere pa z napotnico v Hrastovc, da bodo na miru in, na varnem.

    • MK 12:13 14.maj 2022.

      Ja. Petkovi kolesarji boste kmalu tam ko boste ugotovili kako so vas kaviar socialiati nategnili

    • MK 12:19 14.maj 2022.

      https://siol.net/novice/slovenija/tarca-ceferin-do-luksuznega-stanovanja-po-ceni-o-kateri-lahko-vecina-le-sanja-579312

  • Avatar jate
    jate 16:28 13.maj 2022.

    pozabljate ,da se je JAJČKO zadolžil kot prasec in delil bonbončke,kao da so to nepovratna sredstva iz EU ,sedaj logično da bo nova vlada najebala in mi bomo še dolgo let plačevali dolgove ,ki jih je JJ ustvaril

    • Fanja_Tajon 16:42 13.maj 2022.

      Najvišji dolg v odstotku BDP-ja, 82,6 odstotka, je imela Slovenija leta 2015, ki jo je povzročila Bratušek. Zdaj smo pri 77,5 %. Prekleta opica debilna, a te že kaj rit peče?

    • Avatar R_D
      R_D 16:49 13.maj 2022.

      Zdaj smo pri 74,7%.

    • ico8 16:50 13.maj 2022.

      Cuj ti golob iz "jate": A je tebe tudi mamika vceraj naucila uporabljati copy paste!??

    • h4ck3r 18:09 13.maj 2022.

      zanimivo, da ko ankete pokažejo, da so volilci levega pola, nekako bolj izobraženi, si potem ti res mislijo da potem to res drži. :-D Bravo jate...ma ti si doktor-ica znanosti. Emmm...no kakšen klik več o dejanskih podatkih, ki so različni ...prikaži veči od tisith, ki ti jih lansirajo sami voditelji, so zelo lahko dosegljivi. ;-)

    • Ender3 18:21 13.maj 2022.

      ico8 to je edino orodje, ki ga poznate. Vsebinsko pa pišete po nareku sponzorjev. Čista komercialna dejavnost Ivekove sektaške stranke.

    • ico8 18:29 13.maj 2022.

      Ehh, Endic, pa ne, da ti je res cisto zmanjkalo? Pa tako si zvesten in se reees trudis, saj vsi vidijo, tvoji sefoti tudi, no!

    • Ender3 20:49 13.maj 2022.

      ico8 v veselje mi je utrujati vaše vzdevke, ki nosijo prikletno etiketo in služijo propagandi enoumja. Uboga politika, ki vas potrebuje in plačuje.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 20:33 13.maj 2022.

    Janševi fašisti so kot kobilice. Takoj ko odletijo, za sabo pustijo opustošenje.

    • Avatar R_D
      R_D 21:29 13.maj 2022.

      Zdaj si pa res dobil fašista za pv kreten

    • Ender3 01:27 14.maj 2022.

      R_D kretinizem si sebi pripiši ne, da s tem naslavljaš druge.

  • LolekinBolek 13:52 13.maj 2022.

    Golob, s ponosom ti plačam višji davek. Rešil si nas princa teme.

    • bljitva 14:05 13.maj 2022.

      če si glup si pač glup...

    • Vilno 14:09 13.maj 2022.

      Bedna sprana ovca, princ teme, si ga videl kdaj v zivo ali kako on vpliva na tvoje zivljenje? Razen da si jajca namakal na njegov racun lani, predlani?

    • Avatar MS
      MS 14:33 13.maj 2022.

      Vilnius, jajca da so namakali na njegov račun praviš? Ja lahko bi, saj nekateri viri trdijo da gospod ima v denarju večkratnikvsot ki se pišejo s šestimi ničlami! Pa niso! Gospod je bonbončke talal iz najetih posojil ki jih bomo ...prikaži večmo vračali davkoplačevalci! Tvoja propaganda temelji na zaslepljenosti od "veličine" tega godpoda in posledično na laži ki jo produciraš na tem forumu! Beba sprana topoglava ovca si!

    • Kiha_Mordiš 14:53 13.maj 2022.

      Dobro razpri ritnice lolekbolek. To je šele začetek jebanjs.

    • kapibara 16:04 13.maj 2022.

      @blji- izpusti: ... če ..

    • Ender3 16:51 13.maj 2022.

      Kiha_Mordiš tudi ti boš na vrsti za jeb** brez jajoš zaščite boš, odjeban, izkoriščen in nepotreben. Upam le, da ne boste novo vlado obsodili za izkoriščanje mladih v politične namene.

    • Avatar R_D
      R_D 17:47 13.maj 2022.

      O čem ti to Ender? Katerih mladih?

    • Ender3 21:06 13.maj 2022.

      R_D👎 Ender cilja na tistih nekaj prikletnih polpismenih mladoletnikov, ki jih izkorišča in plačuje Ivekova sekta. NA te sem mislil, če se nisi med njimi prepoznal.

    • Avatar R_D
      R_D 21:30 13.maj 2022.

      Ne razumem. Napisal si: "Upam le, da ne boste novo vlado obsodili za izkoriščanje mladih v politične namene."

    • Dusan12 21:47 13.maj 2022.

      Ender, mlade jebete na vejicah akacije

  • robert73 14:42 14.maj 2022.

    Sociološko je zanimiv ta resentiment "sam da ni Janša", naj mi pocrka vsa štala, samo da Janši ena krava...zakaj tako sovražim tega človeka, zakaj menim, da je vse s prihodom Janše potvarjanje, zakaj se svet začne preštevati s Kristusovim rojstvom, ...prikaži več mar ni svet že pre obstajal in imel svojo logiko...mar smo res ujetniki vere histeričnega družboslovja in političnih dogem?

  • bljitva 14:04 13.maj 2022.

    tako dobro kot ste živeli zadnji dve leti pod Janševo vlado, ne boste nikoli več v življenju...to si zapomnite in zapišite.

    • popokatopetl 14:09 13.maj 2022.

      Takega sranja od vlade res najbrž ne bomo videli več nikoli v življenju.

    • Kiha_Mordiš 14:54 13.maj 2022.

      Pravkar gledaš največjo sranje v zgodovini, pa še začeli niso.

    • Ender3 16:14 13.maj 2022.

      bljitva in ostali nabijači, če ste s to vlado preživeli, boste z novo životarili. Od aktivizma vam bo ostal samo eksibicioniem maloumja.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 16:24 13.maj 2022.

      In narod si je pisal SODBO sam!!

    • Ender3 17:22 13.maj 2022.

      omega_v6 za vse smo si sami krivi, za učinke in rezultate nove vlade bo treba malo počakati. A priori kritizirati je, popolnoma mimo, volilci so se odločili za demokratično spremembo in to je treba spoštovati.

    • Dusan12 21:23 13.maj 2022.

      Ender, mislim, da je prišlo leto, ko bosta, ti in zabitoglavec, v septembru morala ponovno sesti v osnovnošolske klopi, nekje v okolici Ptuja, samo nevem v kateri razred vaju bo posadila Urška

    • Ender3 01:03 14.maj 2022.

      Dusan12 imaš podoben talent kot, veliki vodja in to je pisanje pravljic za maloumne. Jaz sem prestar za ta vaša sranja iz noriškega kraljestva.

  • SamoResnica 14:50 13.maj 2022.

    Na koncu bodo ugotovili, da je bolje, da imamo desne v rokah, kot pa Goloba na vladi :)

    • Ender3 16:09 13.maj 2022.

      SamoResnica, tvoja izbira, tvoj problem. Sprijazni se s svobodo, četudi v kleti kjer , ne sije sonce.

    • SamoResnica 14:26 18.maj 2022.

      Jaz nisem obremenjen, ker vem, da je moja prihodnost, moje življenje odvisno od mene, ne glede na vlado. Je pa to problem za take, kot si ti in podobne in boste prileteli na trdna realna tla. Še zelo hitro :)

  • Fanja_Tajon 15:08 13.maj 2022.

    Pravo svobodo lahko prinese samo ekonomska svoda. In to vam bo gej zdaj vzel. Cilj levakov je vedno bil folk stiskat v kot z visokimi davki. Dobrodošli v Svobodi.

    • Ender3 16:25 13.maj 2022.

      Fanja_Tajon,si ekonomska odvisnica od desničarjev ?. Dobro so naluknjali državni proračun in transparentno zaobšli fiskalno pravilo. Čestitka, to uspe zgolj Ivekovi koruzni vladi, škodo pa plačujejo davkoplačevalci. Tokrat že, v tretje in verjetno zadnjič.

    • Fanja_Tajon 16:41 13.maj 2022.

      Samo zate debil. Najvišji dolg v odstotku BDP-ja, 82,6 odstotka, je imela Slovenija leta 2015, ki jo je povzročila Bratušek. Zdaj smo pri 77,5 %.

    • Avatar R_D
      R_D 16:53 13.maj 2022.

      74,7% je zdaj

    • Ender3 17:32 13.maj 2022.

      Debil odgovarja 😉, da številke ki jih navajata prihranita zase. Večina od teh številk ne bo, kaj dosti imela, od statističnih podatkov se ne da plačevati računov in draginje. @Fanja_Tajon ne obtožuj Bratuškovo, druga Ivekova vlada je naredila javno finančni ...prikaži več primanjkljaj, ki ga je morala šivilja brez EU trojke reševati. Kaj vam tu ni jasno !!

    • Avatar R_D
      R_D 17:39 13.maj 2022.

      Ender, še bolj si neumen kot zgledaš. Faktor in Pro banko je tudi Janša zvrtal?

    • McBobo 19:15 13.maj 2022.

      Vi ned no many, vi nid tajm je rekla bratuška, da ni prišla trojka in da so lahko še naprej kradli.

    • Ender3 20:33 13.maj 2022.

      R_D kaj ti ni jasno, kjer je Ivek lastil in nastavljal kadre, tam so nastale luknje. NKBM S navezo Kovačič Janša čaka sodni epilog. Banka pa odšla v tuje roke. Ne pozbit Merkator v prvi Ivekovi vladi odšel v roke ...prikaži več Hrvatov, Rusov, sedaj Madžarov.

    • Avatar R_D
      R_D 21:16 13.maj 2022.

      Kobila Bratušek je bila nadzornica NKBM. Prodala jo je tudi ona, pa adrio, nlb... Mercator je prodal Pahor za približno 70 na delnico, čeprev bi ga lahko leto prej za 220 na delnico. Ok?

    • Ender3 00:59 14.maj 2022.

      R_D navajaš podatke iz Note24 tv, ki niso čisto točni. Pahor ni nič prodajal, ker se bolj spozna na miške kot na denar. In zanimivo iz tvojih podatkov so po 2 Ivekovi vladi krivci vsi drugi samo sektaši ne. Naredili ...prikaži več so takšno škodo in luknjo, da jo je morala šivilja krpat. Oni pa so ob tem še navijali za poseganje trojke iz EU. Popolni diletanti so s to prakso nadaljevali v tej zadnji svoji vladi in pri tem mislili, da imajo podporo.

    • Avatar R_D
      R_D 08:10 14.maj 2022.

      Imaš prav. Pahor bi ga lahko prodal za 221 na delnico, pod kobilino vlado pa je bil prodan za 86 na delnico.

  • bljitva 13:30 13.maj 2022.

    hotl ste Goloba, zdej ga pa glejte...in plačujte svojo neumnost...

    • mph2 13:44 13.maj 2022.

      Golob je prevzel totalno pogorišče, rešuje in dela kar lahko, kar je piroman uničil. Račun pa bo polagal volilcem čez 4 leta.

    • Avatar pantani
      pantani 13:45 13.maj 2022.

      Ti si že po defoltu neumen!!!

    • bljitva 13:58 13.maj 2022.

      mph2, ja to bo ja haha...zdej bomo itak sam še poslušal, da se ne da nič narest, ker je Janaševa vlada naredila neporavljivo škodo in da je država visoko zadolžena...pričakovano hehe...pravljice in izgovori za glupe levičarske ovce...v resnici pa slovensko ...prikaži večo gospodarsstvo še nikoli ni bilo v boljši kondiciji kot je sedaj in to so dejstva, ki jih lahko vsak preveri.

    • rd2dmk2 14:42 13.maj 2022.

      zelenjava se že kuha. na sopari. ji že prihaja, da bo konec zastonj sokov in sendvičev in da bodo vsi zgagarji, ki so ropali slovenijo počasi morali plačevat zasluške. bi imeli dobičke, ja seveda, delavci pa eno oglodano kor od ...prikaži več fifija, ja bi imeli turiste, pa nič državi dali. pa pizda sloveniji noče nihče nič plačat davkov ampak booking-u pa rade volje 20%. dej blitca, obmolkni, ker si ne sam zelenjava, si že čist gnila- zelenjava.

    • Ender3 16:32 13.maj 2022.

      bljitva je jamraj, če smo preživeli bolnega Iveka, bomo tudi Goloba. Plačavali bomo davke tudi za te, če boš ostal brez honorarja za propagando, sektaške stranke.

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 17:13 13.maj 2022.

    Nova vlada razmislja o dvigovanju davkov in da naj narod zategne se bolj pasove. Ker denar pokvari ljudi. To nam govori pokvarjeni polen denarja! Narod tudi razmislja da bi jih dal odstopiti preden zacnejo srat po državni blagajni in jo ...prikaži več prazniti brez zdrave pameti

  • rd2dmk2 14:39 13.maj 2022.

    ja nekaterim je padel že mrak na oči, drugim pa se je zmešalo. pa hvala bogu da se zviša davek na dobiček. a ste videl že katerege kapitalista da bi kaj iz svojega žepa dal za napredek. vse na kredite ...prikaži veče bank. potem pa GZS pametuje, da če bo manjša obremenitev kapitalistov da bodo ti naredili več delovnih mest. ja delajo delavna mesta s krediti bank, ki ne dajejo obresti na aktvivo. in naj se obdavčijo nepremičnine, vikendi, takoj in ful. pa še vse pasje ute na booking-u.

    • mirror 15:48 13.maj 2022.

      Boscarol je dal. Ampak ta je desno usmerjen. Levo usmerjeni nikoli ne dajo ničesar.

    • kapibara 16:06 13.maj 2022.

      Kapitalist s svojim denarjem( kredit) postavi fabrko ! Delavci s tem nimajo nič ! Imajo pa z dobičkom !? Nimajo pa nič z igubo !

    • Ender3 16:58 13.maj 2022.

      rd2dmk2👍, si predstavljaš Vizjaka, ki bo moral plačati glupi davek od dobička Petrolovih delnic. Moral bo razglasiti osebni stečaj. 😄

    • Ender3 17:02 13.maj 2022.

      mirror tudi desni nič ne dajo,,samo vzamejo rekoč, Bog dal, Bog vzel....

    • kapibara 17:14 13.maj 2022.

      Ne bode Vizjak razglasil stečaj.. Bode plačal ( saj ti avtomcako ga odtrgajo ŽE pred izplačilom), pa ga bode bolil kuraz za v naprej.. in za tvoj komentar

    • Avatar R_D
      R_D 17:49 13.maj 2022.

      Ender še enkrat, Boskarol je dal in je desni.

    • Ender3 18:27 13.maj 2022.

      kabipara res ga boli kurac za vse tudi za ljudi, ki odgovorno plačujejo «glupe »davke. Vizjak je, itak hibrid med veprom in ježem in se bo že, nekako znašel, v vlogi ministra pa ne bo nikoli več.

    • Ender3 18:36 13.maj 2022.

      R_D kaj misliš, da je dati, plačati znak politične pripadnosti. Nikoli in nikjer se Boscarol ni politično opredeljeval, to je zraslo le v vaših glavah. Če rabite še kakšnega, neopredeljenega si prisvojite še Akrapoviča tudi on rad deli peneze.

    • rd2dmk2 20:34 13.maj 2022.

      r_d in mirror daj izračunaj kaj in koliko je dal. dalavcem. 1000€ za leto pri njem. vau.. 30 let dealš za njega pa dobiš 30 jurjev. šef pa 30 miljonov. če bi dal vsako leto delavcem 10 posto od dobička ...prikaži veča kaj meniš koliko bi dobili ? no zakaj še danes po 30 letih še ni regulirana delavska udeležba pri dobičku ?

    • kapibara 20:44 13.maj 2022.

      ender- NE bit jezen, paravim samo dejstva.. Jest sem jezen. eni nižajo, drugi dvigajo.. kdo bo vlagal ?

    • rd2dmk2 21:06 13.maj 2022.

      kapibara, ja res je da bo vizjak plačal davek, samo problem je v tem, da jeta denar že zapravil, sedaj bo pa v minusu..ko se bo davek na dobiček zvišal in bo manjše izplačilo. in če se še obresti na ...prikaži več kredite povišajo, bo pa hudič, sicar pa ma janez kaj v štumfu pa bo posodil prijatelju,

    • Avatar R_D
      R_D 21:25 13.maj 2022.

      Rdkm, koliko pa so dali levi tajkuni? In ti bi socializiral dobičke in privatiziral izgube? Ne rabiš odgovorit, ker vem da ne razumeš napisanega.

    • rd2dmk2 21:39 13.maj 2022.

      r_d preklet dober zastopim, ker kot kapitalist vem kako gre. ko firmi gre,lastniki pobirajo smetano ( dobičke ), in na delavce pozabijo. ko pa firmi gre slabo ( je v minusu ) je pa kaj ? a lastniki prinesejo dobičke ...prikaži veče pa pokrijejo izgubo ? a mogoče začnejo zategovat pas. in pas se ne zategne pri bonitetah menedžerjev, pri plačah delavcev pa zelo rado.

    • Avatar R_D
      R_D 21:49 13.maj 2022.

      Če bi bil kapitalist, ne bi pisal takih butastih komentarjev. Torej socializirat dobičke in privatizirat izgube? Boskarol je imel idejo in sam ustanovil firmo s svojim denarjem. Zdaj bi pa ti, ki te je zaposlil rad dobiček, če bi pa ...prikaži več šlo kaj narobe, pa seveda ne bi sodeloval pri sanaciji.

    • rd2dmk2 22:26 13.maj 2022.

      r_d daj še enkrat preber moj prejšni komentar in ponovi in ponovi in ponovi, do konca leta boš pa mogoče le enkrat dojel, kaj sem ti povedal, kar ti zdej neumno spregledaš.. kaj pa je znižanje plače kot sodelovanje pri ...prikaži veči sanaciji ? in ti vele pametnjakovič si spregledal kolk slovenskih firm je tako delovalo.. no je obstajal en direktor z njegovo brihtno izjavo, dobro nam gre, ampak delavci, naredite nekaj nadur zastonj.

    • Avatar R_D
      R_D 22:58 13.maj 2022.

      Zdaj sem prebral tvoj komentar v celoti. Še bolj bedast je kot sem mislil. Si skrajni levičar, zaslepljen z ideologijo, ki ne deluje. Zakaj imate levičarji tako lakoto po tujem premoženju? Udarniške sobote so bile obvezne v tvoji socialistični jugi. ...prikaži več Res so nekatere firme zniževale plače, tudi v vašem levičarskem Gorenju. Levičar Bobinac je krizo vedno delil z delavci, dobička pa nikoli. In zdaj Kitajci vlagajo v razvoj iz lastnega žepa, višajo plače, delijo dobiček itd

    • rd2dmk2 09:08 14.maj 2022.

      R_D kitajska je menda še socialistična, da ne rečem skor komunistična. in ne nisem tolk skrajni levičar. pač sem človek, ki ne prenese faraonov. vsak se mora zavedat, da delavec je tisti, ki prinaša dobiček, ne fikus v pisarni direktorja. ...prikaži več no in zakaj ena avto firma lahko med delavce razdeli bajne vsote nagrade za dobro poslovno leto ? sedaj pa povej v sloveniji tak primer. in glede Gorenja, hm ne vem zakaj je bila pred mesecem napovedana stavka, če je tako super ?

    • rd2dmk2 09:12 14.maj 2022.

      R_D in še nekaj preberi si komunističnio sveto pismo. tam noti piše da v komunizmu se bo delilo po potrebi. po potrebi, ne po zaslugi. torej kdor ima velik trebuh, je verjetno fest lačen ? ne tisti, ki cel dan ...prikaži več dela, ampak tisti, ki mu cel dan kruli bo dobil polno skledo. kaj meniš smo v sloveniji v kapitalizmu al komunizmu ? jest direktor potrebujem mercedas in audija za ženo , pa še tri za otroče, ti delavec, pa par čevljev , saj moraš cel dan delat, pa nimaš cajt na izlete se vozit.

  • Vilno 13:41 13.maj 2022.

    Pravilno. Butalce ožet do zadnjega evra. Saj to ste volili, ne zdej jokat.

    • mph2 13:44 13.maj 2022.

      Golob je prevzel totalno pogorišče, rešuje in dela kar lahko, kar je piroman uničil. Račun pa bo polagal volilcem čez 4 leta.

    • Vilno 13:50 13.maj 2022.

      Aja, zato ustanavlja nova ministrsta (beri denarne luknje)? Dobro ste zaceli relativizirat zadeve, butalci.

    • Kiha_Mordiš 14:55 13.maj 2022.

      Mph, poglej zadolženost v % BDP. Verjetno sploh ne veš kaj je % in kaj bdp

    • Ender3 16:43 13.maj 2022.

      Kiha_Mordiš verjame le tisto, kar jim njihovi sponzorji govorijo. To manjko v proračunu ne bomo videli, bolj ga bomo vsi, občutili. Vsi bomo odlačevali Ivekov zapitek o tem, ni bilo dvoma. Potem pa se najdejo 🐑🐑, ki to še slavijo ...prikaži več in hvalijo. Adijo pamet in razum.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.