Slovenija
36257 ogledov

Golobova vlada omejila hlajenje in ogrevanje v pisarnah javnega sektorja

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph2 20:36 08.julij 2022.

    Me bolj zanima, kdaj bo nivoju EU kazenski pregon Ursule in ostalih kriminalcev, ki načrtno uničujejo EU.

  • Ender3 20:11 08.julij 2022.

    To še razumem samo, da se nebi razglasili kakšno policijsko uro, ki je bila zelo učinkovita in uspešna pri omejevanju svobode.😉

    • Avatar NX11
      NX11 22:39 08.julij 2022.

      Nikoli več ne boš svoboden.

    • Ender3 03:15 09.julij 2022.

      NX11 na napačnega ciljaš, nisem prikletni agitator sekte na Trstenjakovi.

  • nostradamus 19:35 08.julij 2022.

    gospodje iz parlamenta poleti vam je ravno prav hladno tako kot pozimi toplo marsikateri delavec mora delati na 35+ poleti in pozimi na - to seveda ne vidite ne ne nocete videti in ne slisati

  • Burja 21:14 08.julij 2022.

    Podpiram, marsikje se preseravajo trenutno s hlajenjem, v zimskem času pa z ogrevanjem.Ponekod v trgovinah, kot da je zima, a v zimskem času se ogreva do iznemoglosti.

    • oneh 21:42 08.julij 2022.

      Ko poleti plešeš se vrtiš in s tem mešaš zrak. Gibajoči zrak pa te hladi. Torej, zakaj hladiti s klimami, ko pa s plesom dosežeš isto. Ko pozimi plešeš se giblješ in s tem se telo greje samo. Zakaj torej ...prikaži več dodatno ogrevati, ko pa s plesom dosežeš isto. Si predstavljate, kako bi nam bilo pol leta vroče in bi nas pol leta prezeblo, če bi kaj podobnega predlagal Janša? Še sreča, da je sedaj svoboda in vsi plešemo.

    • Burja 22:11 08.julij 2022.

      Doma nam nihče ne ukazuje plešimo, enostavno večina avtomatično zmanjša porabo, ker smo tako priučeni.Saj skromnosti, se ni treba sramovati, kljub temu, da živimo zasanjanih glavah.

  • Mahi 23:27 08.julij 2022.

    Mi plešemo.... v svobodi..... Naslednji korak bo temperatura vode pri tuširanju, zadnji pa kolikokrat smeš potegnit vodo v sekretu....

    • Ender3 03:20 09.julij 2022.

      Mahi ti in podobni ste svoje že odplesali, luzer vam bo ukinil honorar, sendviče in pingo sok.

    • Naklonsky 14:45 09.julij 2022.

      .. in imel boš svobodo pri gledanju TV .. RTV ali NIČ!

  • McBobo 21:50 08.julij 2022.

    Bravo vlada. Še preveč potratno razmetavanje z energijo glede na ustvarjeno dodano vrednostjo v pisarnah. To je prava svoboda.

    • Ender3 03:17 09.julij 2022.

      McBobo v kleti vam bo še veliko bolj vroče, ko vam vlada podkuri svobodo.

    • McBobo 21:33 09.julij 2022.

      Raje napiši; ko vas bo vlada začela svobodno ubijati zaradi drugačne miselnosti.

  • Naklonsky 14:40 09.julij 2022.

    Ojoj… svoboda prihaja..

  • bobubob 14:28 09.julij 2022.

    O čem drugem pa lahko sploh še suvereno odločajo - vse ostalo, od dovoljene upognjenosti kumar preko števila kur na kmečkem dvorišču do tipa bolezni, ki bode smela 'razsajati' tule jeseni, je v domeni Bruslja.....seveda je vlada tudi pri tem ...prikaži več ukrepu na tankem ledu, kaj pa, če ne bo dovolj restriktivna in s tem premalo solidarna do Zelenskega? Vlada, pozimi ni ogrevanja. Ogrevala nas bo zavest, da pomagamo ukrajinski vladi, ki se bo borila za svoj obstoj do zadnjega Ukrajinca. Zveni znano.

  • Željko 22:24 09.julij 2022.

    Ker Ukrajinska vojna ni moja vojna bom v službi nažigal klimo do konca seveda pri odprtih vratih pozimi pa bo tako vroče da bo teklo od mene. J E B I SE EVROPA

    • igor52 17:15 10.julij 2022.

      Kar je seveda čista neumnost.

    • Željko 21:59 10.julij 2022.

      Kar so zakuhali naj pa se pojedo jaz ne mislim plačevati te vojne

    • igor52 17:46 28.september 2022.

      Žal jo boš, tako kot jaz in vsi ostali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.