Slovenija
232 ogledov

Google maps še vedno ne ve za novo cesto

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • OneCent 13:03 22.januar 2017.

    HERE dobavlja zemljevide 90% vseh navigacijskih sistemov na svetu. Garmin, TomTom, VW, MB, ... vse je Here.

  • MaloNor 10:45 22.januar 2017.

    Sem na hitro pogledal Here. V mojem okolišu ( 15 hiš ) je cesta kar dvakrat narisana čez privatno dvorišče. Če ima nekdo dva dovoza, je to že cesta. Verjetno gre za razliko med plačljivimi in brezplačnimi zemljevidi.

  • veber 12:56 22.januar 2017.

    Tudi nas je Here nekoč v tujini vodil po čudnih bližnjicah ...

  • MaloNor 08:05 22.januar 2017.

    Moja izkušnja. Na zemljevidu je manjkala brv ( za načrtovanje peš poti). Na zgoraj opisani način sem javil napako in je bila v kratkem odpravljena.

  • OneCent 08:26 22.januar 2017.

    Pa uporabljaj Here navigacijo pa bo!Še najbolje pa lastno navigacijo v glavi, ki ve za obstoj te ceste.

  • korisnik_362 08:36 22.januar 2017.

    OneCent, lahko vam zagotovim, da se ne vozim naokrog, ampak tole cesto, ki je Google maps ne pozna. ;-)

  • McClain 10:28 22.januar 2017.

    no, to je najvec vredno!! Mene je usluzbenka prepricevala da se na tem zemljiscu ne bo dalo nikoli graditi, ker gre cezenj daljnovod. Taisti daljnovod ki so ga leta 1974 prestavili pod zemljo... Tako da ce bi google maps ...prikaži več uporabljal 40 let stare informacije bi se na morje se vozil po avtocesti sam od Vrhnike do Postojne, tam pa vsi dol...

  • Žurnalček 19:43 22.januar 2017.

    Tisti , ki mora uporabljati Google med vožnjo po Slo , je boljš , da se pelje s taksijem !

  • RM 21:01 22.januar 2017.

    Največja težava google mapsa je : ko turisti iščejo pot do objektov in so usmerjeni km stran od pravih poti..

  • zdrej 11:44 23.januar 2017.

    Noben zemljevid ni čisto natančen in vsebuje napake. Razen mogoče, ko je čisto nov. In cesta, ki obstaja 2 meseca, ter članek o tem, da je ni v zemljevidih je čisti populizem, brezvezen članek, ter prikaz nerazumevanja, kako pač stvari delujejo.

  • zdrej 11:46 23.januar 2017.

    Ne, to ni problem toliko zemljevida, kot je to problem uporabnika, ki se slepo zanaša na neki avtomatiziran sistem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.