Magazin /magazin/vip
30815 ogledov

Goran Šarac: Tri leta po smrti Simone Weiss gre pred oltar

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 13:29 03.januar 2019.

    "glasbeno legendo"... ? No, no....ni treba pretiravat. Bila je dobra pevka, imela je zelo poslušljive pesmi, zadnja desetletja pa sploh ni več pela, tako da glasbena legenda vseeno ni bila. "Legende" so glasbeniki kot je npr. Dragojević, Avsenik, Slak itd...

  • leonardo 12:35 03.januar 2019.

    Prav nič narobe, da si je po treh letih dobil novo partnerko. Narobe pa je, da je stokal po forumih nekaj dni nazaj, oh in sploh, samo zato, da si je delal reklamo.

  • loco 14:38 03.januar 2019.

    Boli me za Gorana Šarca in njegovo novo izvoljenko. Pisunka Ana. H. Fetih pa bo obilno nagrajena s povabilom na poroko da bo lahko še enkrat napisala novo srceparajočo reportažo o novi veliki ljubezni. BOLANO!!!!!!!!!!!

  • marsal 15:01 03.januar 2019.

    Žensko pridobiš z lepoto , pametjo ali denarjem . Šarac jo je sdvakrat dobil z denarjem .

  • brenda 17:40 03.januar 2019.

    Mesečno delam s polnim delovnim časom za več kot 7 $. Neprestano sem slišala, da mi drugi govorijo, koliko denarja lahko vložijo na spletu, zato sem se odločil, da ga preučim. No, začel sem z njim in spremenil življenje. ➨➨➨➨➨➨ www.WebJob33.Com

  • ode 17:00 04.januar 2019.

    Ženšče je bilo popolnoma brez posluha. Jo je kdo imel priliko slišati pri petju v živo, brez plejbeka? Katastrofa. Še slabša od Tanje Žagar. P.S. Sta Marjan in Goran v sorodu?

  • straniscar 18:23 03.januar 2019.

    Prokleti straniščar rdeči. Boli me kurac zate

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.