Slovenija
82 ogledov

Gordana Živčec Kalan ali Andrej Možina?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 07:44 10.maj 2016.

    Možina in Kalanova sta oba pokvarjena egoistična človeka in takšna nista primerna kandidata.

  • kapibara 10:36 10.maj 2016.

    Če si ceh želi svoj dom, naj ga zgradi s svojim OSEBNIM denarje..Potlej ga bomo pa še davkoplačevalci vzdrževali, pa kaj še.. !!Saj majo,že za časa službe, ogromne bonitete..!!

  • Avatar Leon
    Leon 08:07 10.maj 2016.

    Nista vredna dihati slovenski zrak !

  • Jagijagi1 08:26 10.maj 2016.

    Podenj od kandidatov!

  • Janez_53 09:16 10.maj 2016.

    Ta dva človeka sta s svojimi izjavami in dejanji že pokazala, koliko je za njiju vredno človeško življenje. Zato NIKOLI ne bi smela imeti možnosti biti na kakršnemkoli odgovornem vodstvenem položaju! Takšno je moje mnennje in prepričan sem, da tudi ...prikaži več mnenje mnogih Slovencev!

  • jakec1575 10:01 10.maj 2016.

    Normalnega človeka bi bilo sram še enkrat kandidirati nekje, od koder je bil vržen. Morda pa je zbornica res samo fasadna barva in manj kot T od tigra. Vsaj po dosedanjih njenih odzivih. Zbornica bi morala biti nadzorni organ, ki ...prikaži več skrbi za visok standard etike poklica. je pa vse drugo, samo to ne.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:03 10.maj 2016.

    Tole treba zakonom prepovedat,koga dobijo z prsti v medu, nikoli nesme prevzet bilo kakefunkcije.Tile ljudje sploh nimajo morale.Ma kaj bluzim,pičke jim polupat pa konc.

  • Dare Dado 10:20 10.maj 2016.

    spet lopovi na stolčkih banda lopovska pokvarjena, taki so za zapor

  • dragec 13:39 10.maj 2016.

    SI BREZOBA KRAVA

  • blueone 18:16 10.maj 2016.

    Tako je smešno, da je že kar bizarno. Haha tigrica, jaz sem pa bog in to vsemogočni.

  • sprehajalec 08:41 10.maj 2016.

    Ponavadi se ljudje ogibajo biti kakšni predsedniki društev pa takšnih združenj, kjer ni denarja. Vsi pričakujejo od njih "da bo zrihtal denar" da bo društvo lepo živelo naprej brez pretiranega truda ostalih članov. nekako tako lahko jemljemo tudi Cerarja. Zrihtaj ...prikaži več denar, da bo tako kot je bilo do sedaj. So pa društva in zbornice, kjer se ljudje grebejo, da bi bili predsedniki. Tam je izgleda denar in vidijo v tem veliko osebno korist. takšna so gospodarska zbornica, organizatorji tradicionalnih tekmovanj, pa zdravniška. Takšne bi furs prve moral vzeti pod drognogled, ne drobnega človeka in branjevca. vendar ponavadi je še tako, da k takšnim furs nima niti vstopa, ker se vse uredi po telefonu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.