Slovenija
12214 ogledov

Gorenjci, pozor: Policija svari pred dvema osebama, ki fotografirata hiše

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 18:07 01.avgust 2018.

    Zadnjič je en kreten v Slovenskih novicah zmerjal ljudi, ker so ukrepali ob fotografiranju otroka v nekem akupovalnemcentru v Mariboru, zapovrh ga je fotografirala še oseba, za katero se je na daleč videlo, da je "od daleč". Pravilo so ukrepali. ...prikaži več. Bolje 100x ukrepat zastonj kot da enega samega otroka ukradejo, kar se dogaja zelo pogosto. Taemu kretenu je očitno vseeno za otroke, ker jih po mojem sam nima, ker od nastopanja v buzeratskih bandih in tišanja v rit, jih po moje nikoli ne moreš imet.

    • Skippy 21:03 01.avgust 2018.

      Ja, zelo pogosto otroke ukradejo. Malo manj holivudskih filmov.

  • borut08 21:55 01.avgust 2018.

    Kaj je prepovedano fotografirat?Jaz bi pa opozoril na delovanje nase policije,ko sem namrec zelel podati kazensko ovadbo na PU.Celje jo sploh niso zeleli sprejeti temvec so me na hitro odlovili in sele po pritozbi na MNZ.so me korektno obravnavali.Tako pa ...prikaži več torej deluje poskumunisticna mafijska Slo.oz.policija,zascititi kriminalce in kratiti in uniciti drugace mislece za ohranjenje obstojecega stanja.

    • miki1234 08:46 02.avgust 2018.

      enake izkušnje. ko je pijan pobegli voznik poškodoval moje vozilo, sem jim dostavil registrsko pa niso bili le arogantni, tudi ukrepali niso... vsak dan pa uspejo sedet v kafiču na bencinski črpalki in to kr po nekaj ur... policija je ...prikaži več leglo lenuhov in gnilobe

    • borut08 13:21 02.avgust 2018.

      Policija je kriminalna zdruzba v sluzbi mafijske drzave!

  • Avatar Leon
    Leon 21:22 01.avgust 2018.

    Brez panike ! Gre za predvolilne aktivnosti stranke ,ki je bila razočarana nad prvimi volitvami

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.