Slovenija
45 ogledov

Goršek, je to vredno šefa policije?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 17:26 01.februar 2012.

    Komentarjev (0) A je to sploh mozno? Ce bi bil to JJ bi vas 28% od 65% vseh verjetno bilo ze na evropskem sodiscu pa cetud z avtobusom pa cetud z neregistriranim:-)

  • Klemen Zec 17:27 01.februar 2012.

    če se je to res zgodilo, ne dvomim, da so mu vse skupaj nastavili in to "naši", saj imajo za to mesto že svoje kandidate, ha .kakšen prevarant je IJ in njegova "ferajn"

  • Milan Arh 20:15 01.februar 2012.

    Popravljam: ne "rezervacija" temveč "registracija" :-(

  • xy 09:31 02.februar 2012.

    no pa so se začele priprave na zamenjavo Gorška ;). Najprej bodo vsako njegovo napakico sporočili novinarjem, nato pa ga bodo zamenjali ;).

  • Milan Arh 20:13 01.februar 2012.

    Občasno vozim osebni avto 8+1 (kombi) za turistično agencijo na relacijah med Brnikom, Salzburgom, Bovcem, Bohinjem, Portorožem, Opatijo... pa se je zgodilo, da je ob vseh kombijih, ki jih ima ta agencija enemu izmed njih pretekla rezervacija. Na poti v ...prikaži več Opatijo me je na Jelšanah hrvaški policist prosil za vozniško in prometo dovoljenje in mi dokaj hitro vrnil prometno in me prosil, če mu lahko povem, do kdaj velja. Zgroženo sem ugotovil, da je poteklo že pred kar nekaj dnevi. Ura je bila pozna, jaz pa sem moral odpeljati nekaj angleških turistov iz Opatije na letališče Brnik. Hrvaški policist se je zamudil več kot 30 minut, da bi mi pridobil dovoljenje za prehod meje s pretečenim prometnim dovoljenjem pa žal ni uspelo tako, da sem se vrnil na našo stran in smo prevoz pač organizirali drugače. Nihče ni kompliciral, najmanj pa hrvaški policist ker je očitno vedel, da se kaj takega lahko vsakomur zgodi, predvsem pa ljudem, ki ne vozijo svojih ampak službene avtomobile, za katere morajo

  • punca05 18:28 01.februar 2012.

    McClain....ne upajo, ker se bojijo, da bi jih Goršek zmlel. Dosti svinjsko vse skupaj, da se takole pomede pod preprogo takle prekršek. Mislim pa, da bodo kmalu iskali tistega, ki je novico plasiral v medije. Ta bo nasrkla, Goršek pa ...prikaži več se bo odpeljal s Kresalko na večerjo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.