Slovenija
11497 ogledov

Okoljski inšpektorat Bledu nalaga: Ob jezeru bo treba rušiti!

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BandaPokvarjena 13:23 10.april 2019.

    Zopet se vidi kako ošabno in samovoljno deluje občina v duetu Berčon/Fajfar! To se res mora nehat. Toliko ene nepotrebne negativne reklame za Bled, da od škode za javne finance in ugled kraja sploh ne ramišljam... Na koncu je pa ...prikaži več inšpektor kriv, ker jih brez veze j*** v glavo?! Vsi drugi so krivi samo ona dva ne... Iz vseh se delata norca!

    • Avatar Leon
      Leon 14:23 10.april 2019.

      To je zgodba za Ekipo Bled ! Ha,hahaha....Imamo pa podobno zgodbo v MB ,kjer je bivši župan zgradil plavajoči oder za Lent festival brez dovoljenja in so ga porušili . Seveda župan ni ničesar plačal ,pač pa Mariborčani . Včasih ...prikaži več so prevarante obešali za noge ,sekali ude vse do glave . To manjka pri nas .

  • kapibara 14:40 10.april 2019.

    Kdo je že govoril, da ob vikendih, Bled ne potrebuje "Merkator sendvič turistov", ??

  • Leon Dobnik 16:53 10.april 2019.

    Ah kaj bi se sekirali - slovenci tako nismo dobrodošli. Se bodo že zmenili - gre za destinacijo, ki je črtana iz mojega seznama izletov. Tudi če me tujec vpraša, Bleda ne omenjam.

  • mirror 18:19 10.april 2019.

    Da so Blejci zgradili za turiste in pletnarje nov varnejši pristan je prav. Pridobitev gradbenega dovoljenja pri nas pa traja nekaj let zaradi neživljenjskih nepotrebnih predpisov, zato tudi hitra gradnja. Inšpekcijo je pa treba namočiti v jezero.

    • Avatar Leon
      Leon 19:51 10.april 2019.

      Inšpekcija je podaljšana roka politike ! Torej politike si TI izvolil !

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 15:53 10.april 2019.

    Bi bilo pametno pogledat , kam je šlo 160,000 Eurov. Za ta denar , se zgradi že super hišo. Razen , če je pomol pozlačen ?

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 20:53 10.april 2019.

    Inšpektorica ima prav,občina pa dela salte na trepalnicah ter meša jablane s pomfrijem. Končalo se bo s plačilom uzurpacije prostora in legalizacijo zgrajenega.Vsi zaposleni na občini vpleteni v proces, pa bodo še naprej ohranili službe.Ni težava v pridobivanju GD,težava je ...prikaži več vedno v lukavih pripravljalcih,ki po balkanski tradiciji že pri enostavnih postopkih "hvataju krivine" namesto slediti zakonom in se na to pripraviti, kot vsi ostali smrtniki, ki ne blefirajo z argumentom "uradniške moči".

  • Pepe007 08:18 11.april 2019.

    Kaj mi pride na misel: Kake predpise in funkcionarje imamo, da jih občina ni sposobna spoštovati? Gre za igranje dveh javnih pravnih oseb z davkoplačevalskim denarjem. Ali bi bilo možno, da se z zdravo pametjo premisli, kaj je smiselno, glede ...prikaži več na to, da je pomol tu od "nekdaj"? Saj vem, verjetno je to pretežko za pričakovati. Bo pač končni pomol čez pet let stal davkoplačevalce namesto 160.000, kar se mi sliši veliko, okrog 1 mio € in več. Denar mora krožiti.

  • ode 08:22 11.april 2019.

    Ruši, ha, ha, ha..., Ruši, ha, ha, ha... Stoj! Plačajte, pa ne bomo rušili. (vzkliki iz filma KTTP)

  • leonardo 11:37 13.april 2019.

    Na Bledu naj rušijo svinjarijo. Zdi se mi, da je to pristanišče ali karkoli že je, kar lepo urejeno. Ko bodo vse ruševine zginile z blejske obale ( tudi privarne) pa naj se spravijo nad urejeno okolico. Pa, da ne ...prikaži veče bo pomote, sem doma zelo blizu Bleda in nisem v znanstvu z nikomer na Občini Bled.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.