Slovenija
16835 ogledov

Gradbeni stroji bodo zabrneli poleti, na obvoznici nov bencinski servis

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 16:15 08.april 2018.

    Pod nujno rabimo še najmanj 20 bencinskih servisov v Lublan ! Jebale vas pumpe , da vas jebale !

  • maresem 06:47 09.april 2018.

    Zakaj pa bencinski servis?? Preroki in razni guruji prerokujejo, da bomo že jutri vsi na elektriki?!

  • matija31 18:21 10.april 2018.

    Sam da bo gužva.

  • smoljo 12:40 08.april 2018.

    Važno da se bo okoli Ljubljane gradilo,6 in ne vem kolk pasovnic,za ostali del države,kjer so pa enopasovnice čist v k...,pa drzavo boli k.... Samo da močvirniki lahko v pol ure skočijo na morje .Bravooooo

    • Žurnalček 16:14 08.april 2018.

      O nujnosti del govorijo podatki o gostoti prometa ! A se ti zavedaš, kolko je to 75.000 vozil v enem dnevu . To pomeni 50.000 podnevi . Tolk cel MB nima avtomobilov !

    • gggg 16:59 08.april 2018.

      Na dejstvo, da je širitev predvsem zaradi tranzitnih voznikov pa verjetno nisi pomislil. Odločitev o gradnji namreč temelji izključno na dejstvih glede količine prometa na teh odsekih.

    • max 19:42 08.april 2018.

      To pa so intelektualci ja. Šestpasovnica v dolžini cca 2km, na koncu te čaka pa tunel z omejitvijo 80km/h, ter dva zožana vozna pasova skozi tunel. BRAVO. Zapeljite se malce recimo v Italijo. Nova šestpasovnica od Palmanove do Portogruara v ...prikaži večv razdalji cca 60km, rok izvedbe 26 mesecev. In prepričan sem, da za ne zelo višjo ceno. Provizije pri nas okoli 30% zunaj 2,5 do 3,5%

    • smoljo 10:38 09.april 2018.

      Ce se bi hoteli znebiti tranzita ,bi dali tovornjake na vlak in pika.da je pa taka frekvenca prometa je pa kriva drzava ki ne zasciti svoje infrastrukture.in ja kaj ti pomaga 6 pasovnica okol lj,ce pol naprej normalna 2 pasa.tk ...prikaži več da ne bluzit da je to rešitev.mene ne brigajo tovornjaki mene briga potrosen moj denar ,ki pa je potrošen samo za take neumnosti,jaz se pa vozim po ljuknjah.ja pa se to nisem iz Mb,drugo pa mocvirniki mal spostovanja do ostalih drzavljanov vam nebi škodila.

  • mihatirs 18:46 08.april 2018.

    pa prid še ti v močverje...aja sej res...rabiš met službo za več kt minimalca, da bi si eno kolibo prvišču tuki...tko da raj uživej v bajti na eni vasi, kjer pač nimate cest!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.