Svet
16 ogledov

Grčija varčuje še ostreje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:09 21.september 2011.

    Grki nej gredo lepo u pyzdo materino,golazen lena,goljufiva in pokvarjena.....

  • 1111 14:37 21.september 2011.

    križar...zakaj???...dokler jih plačujejo drugi in mi, ki nimamo niti za burek...ne vidim razloga!...torej smo mi bedaki, ki jim dajemo...mi smo šli v PM že zdavnaj!!

  • Bizgec 15:22 21.september 2011.

    Niso problem Grki (kot drzavljani)... Problem so spet politki in drzavna uprava, ki raste kot rakave tvorbe v telesu. Tako kot pri nas.

  • KOJAK 19:52 21.september 2011.

    trinajsta plača, dodatek za znanje tujega jezika, dodatek za pravočasen prihod na delo...

  • Avatar Zala
    Zala 21:55 21.september 2011.

    S tem varčevanjem mi ni nekaj jasno. Prijatelji so se pred tednom dni vrnili iz Grčije in niso opazili, da bi se kaj pretirano varčevalo ali, da bi se ljudje kaj "sekirali". Življenje se je podražilo, vse drugo pa teče ...prikaži več svojo pot.Kaj se sploh dogaja v resnici? Ali so že banke postale lastnice držav in namenoma stiskajo vlade, da bi iztisnile še več. Skratka v Grčiji ljudje ne dajo ne videza ne vtisa, da se jim dogaja to kar mi beremo.

  • privat 20:05 21.september 2011.

    naj varčujejo voluharji pri sebi in naj poštenega delavca pustijo pri miru...kaj naj grk dela za 570€ neto??Raje smrt predlagam! Ni on butast Slovenc

  • mirko 20:23 21.september 2011.

    Dobri poznavalci grškega gospodarstva pravijo, da je bankrot grčije samo vprašanje časa. Ali bosta Križanič in Gaspari za posojilo grkom, danega od denarja slovenskega davkoplačevalca, odgovarjala z zaplembo jajinega premoženja ? Težko verjetno. Na vislice z njima.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.