Slovenija
21272 ogledov

Gregor Virant ima novo službo za vrhunsko plačo

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 20:09 01.september 2019.

    Ko bi le v Sloveniji dočakali takšen način izbire kandidatov! Jaz ga pri mojih 66 letih najbrž ne bom dočakal!

    • Avatar vec
      vec 22:54 01.september 2019.

      mogoče boš če doživiš menjavo sistema in lustracijo, brez te ne bo uspeha, mi in balkan smo edini na svetu ki nismo ivedli lustracije po 91 vojni. Zato vidiš znance oz njihove očete pri 70-80 letih, ki še vedno bivajo ...prikaži večjo v free (solidarnostnih) stanovanjih, obenem pa imajo vikende ki so jih zgradili sami, ter hiše ki so jih podedovali, a še vedno so v istih 4-5 sobnih garsonjerah kot bi rekel Cime :) Noben tega nikol ni kontroliral, pak kot kolega rad reče, tekovine revolucije niko nema da uzme.

  • alojz73 14:14 02.september 2019.

    Če,bi bilo lobiranje bi vsi Slovencelni lobirali,proti njemu.Tukaj Hrvatom ne sežemo niti do kolen.

  • Pepe007 10:10 02.september 2019.

    Plača za Pariz najbrž niti ni tako posebna, je pa zanimiv način izbire. Če bi šlo za politično funkcijo, bi kvečjemu vsaka država članica predlagala po enega kandidata in to bi bilo to. Ali pa bi država, ki ji mesto ...prikaži več pripada, predlaga svojega kandidata.

  • ak 19:01 01.september 2019.

    Čestitke in srečno v novi službi!

  • Avatar vec
    vec 23:09 01.september 2019.

    Da bi komisija ne bila pristranska tega Hepana nebi izbrali nit da je edini kandidat, normalno je da je bilo lobiranje, garantirano

  • Avatar praufo
    praufo 21:20 01.september 2019.

    če je vse res kar piše, potem je pa ta (pre)virant res en car

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 23:40 01.september 2019.

    Ma super sam da gre cim dlje stran od nas

    • leonardo 07:26 02.september 2019.

      To je pa značilna slovenska fovšarija, kajne?

  • sam50 09:44 02.september 2019.

    Zanimivo,da tudi EU pobere v svoje vrste tiste,kateri so se zblamirali v lastnih državah in jim povzročili ogromno škode....

  • 0ced864ed9d976da79e4e975646e3dcf59a85b96 10:12 02.september 2019.

    [ Gregor Virant ima novo službo za vrhunsko plačo ] Ja, in? Moja soseda tudi.

  • vlado79 08:52 02.september 2019.

    Zanesljivo je primerna oseba, saj se je pri postavljanju javne uprave v Sloveniji naučil kako se ne sme delati. Da ni bilo lobiranja iz Slovenije mu verjamem, bi mu zanesljivo škodilo. Morda je dobil kakšno priporočilo iz Makedonije ali Ukrajine.

    • Kojak 17:34 02.september 2019.

      ON je edini minister, ki je kaj naredil. Povprašaj koga iz javne uprave, kako so morali delati ko je bil on minister ja Javno upravo. Sam sem včasih imel sosedo, ki je jambrala kako morajo zdaj full delati.

  • vlado79 08:55 02.september 2019.

    Zanesljivo je primerna oseba, saj se je naučil pri postavljanju javne uprave pri nas kako se ne dela. Verjamem, da ni bilo zanj lobiranja iz Slovenije, bi mu prej škodilo kot koristilo. Morda je dobil prporočila iz Makedonije ali Ukrajine.

  • Avatar vec
    vec 23:00 01.september 2019.

    Jest sem bral pred leti, eno US študijo zakaj Komunizem razpade po določenem času, pri nas se je resetiral leta 91 in dal malo v ilegalo za leto dve, potem pa ko so se razmere umirile, je štartal na polno, ...prikaži več enako v vseh ex yu tvorbah. Tam je pisalo da narod dokler ima kaj od tega ni niti proti, problem je ko zadeva preide kritično maso, ter stari kader ki ni tolko požrešen, ker ve da bo dobil vse samo čas je treba, mlajši pa nimajo tega potrplenja, začnejo čupat ko blesavi in si urejat vse

    • Avatar vec
      vec 23:03 01.september 2019.

      naj naj, takrat počesi narodu prekipeva, ker tudi oni bi radi lepe službice in ugodnosti, al pa vsaj za otroke, zdej smo dejansko ratal druga yuga, nimamo več pravice pizdit, EU je pa tako pribežališče kadrov kot prej beograd, Joveva ...prikaži več recimo, Fajonova, mal je manjkal da še ostali grebatorji dobijo svoj sedež, zgubil ga je sicer PRAVIČNO Orgličar, ampak sej bo kej najdu, mislim vse kot prej. A kao smo DRŽAVA

    • matermila 11:32 02.september 2019.

      zakaj Komunizem razpade po določenem času? Železna lady je rekla nekako tako:Komunizem ali socializem propade,ko zmanjka tujega denarja.Ko je Tito umrl so prenehale prihajati finančne injekcije iz zahoda(ker se je upiral SZ) in takoj je Juga zgrmela v bankrot.Torej drži ...prikaži več trditev bivše britanske PM.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.