Popotnik
55560 ogledov

Grem lahko v Italijo po nakupih, na oddih?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 13:06 18.februar 2021.

    Mi ne smemo v It, po nakupih. Kako to, da je veliko Italijanov pri nas, ki se sprehajajo po naših trgovinah?

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 13:37 18.februar 2021.

      Zato, ker je ta virus klobasa. In se je lahko samo 2x na teden ob zeleni uri in samo z zemfom in kruhom pečice 2x2metra pri tem ne smeš uporabit stola iz lesa in hodit po prstih, 3x pomižiknit in ...prikaži več 2x skočit, zavrtet, naredit origami iz rute in potegnit prste da zapokajo. Mislim, da je tko prev. Pol greš čez mejo in ne smeš hodit suvereno, hodit moraš kot da virus preži nate. Če ga vidiš ga pohodi takoj in mu daj 2 šamara. Tko ga polomiš na dele. Lahko pa si oblečen v vrečko za smeti. Just incase

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:58 18.februar 2021.

      dd točno tako!

  • CORONABUCI 18:47 18.februar 2021.

    Vprašanje za šiptore krasničija

  • djdj 19:14 18.februar 2021.

    Teoretično lahko, ker vsaj na meji med Goricama ni nobenih kontrol. Če vas ustavijo v IT bo druga zgodba.

  • domen5 21:10 18.februar 2021.

    Mene pa zanima kako bo to urejeno za rekreativce konkretno za kolesarje? Se bo lahko kolesarilo preko meje? Namen imam iti na slo obalo preko italije Sežana - Koper. Znajo kar srati okoli tega.

    • Avatar jate
      jate 06:57 19.februar 2021.

      mi iz KP smo se odločili da bomo kar po SLO sli v Sežano na obisk,ne bodo nas jebali IT

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.