Magazin /magazin/vip
27410 ogledov

Sredi belega dne se je drl na Ksenijo Benedetti in ji grozil

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:09 16.maj 2019.

    Z brezdomci ne polemiziras. ali das ali ne. In gres. Brezdomcem se pomaga preko organizacij in resocializacije. Osebno bi uvedel prisilno resocioalizacijo. Narkomani so edini problematicni. 2 incidenta in 5 let zapora ali pa obvezna 3 mesecna komuna ter 6 ...prikaži več mesecni obvezen resocializacijski program. vse ostalo, metadon je cista potuha in socioloski korektiv...da na ulici ni se vec ekscesov. Država je dolzna poskrbeti za 2 pot izgubljenih.. celo vec. to je ceneje na koncu kot ves metadon.

  • Žurnalček 15:45 21.maj 2019.

    Jaz sem dobil od njih TUBERKOLOZO , pa se nobenemu nisem približal na manj kot meter in nikoli nič dal ! Dobil sem jo v trgovini Citrus -Šiška , ko je za mano stal klošar Darko iz Ribnice . Zakaj ...prikaži več ga poznam ? Zato ker sva se čez 8 mesecev srečala na Golniku soba do sobe , sicer on kot nosilec TBC, jaz pa samo kot bolnik ! Ko mi je povedal kdo je in kje se zadržuje , sem ga skoraj vrgel čez balkon II. nad. ! Gospej pa priporočam testiranje čez nekaj časa !

  • mitja20 11:29 16.maj 2019.

    Kje je bil boxer Cavazza, da jo brani????

  • maresem 09:57 16.maj 2019.

    Liter bencina, pa naj zažge prasca lenega, pokvarjenega.

    • tralala 10:42 16.maj 2019.

      A tako janšisti rešujete težave? A migrante, geje in samske matere bi tudi polil z bencinom?

    • VojtehVišenhofer 11:26 16.maj 2019.

      Verjetno bi jih, ampak so komunisti napisali take zakone, da bi imeli posledično "nevšečnosti".

    • maresem 07:51 17.maj 2019.

      Tralala... nabijem na kurac tebe in tvojo nočno moro janšo

    • VojtehVišenhofer 09:14 17.maj 2019.

      Če tebe še v sanjah preganjajo komunisti, še ne pomeni, da mene Janša. Tvoj primitivni komentar je pa točno to, kar se od takčnih, kot si ti, pričakuje. Lep dan!

  • Avatar vec
    vec 10:07 16.maj 2019.

    Tole je bolj rekla kazala, če ni bilo prijave, je možno dvoje, ali ni bilo tako moteče da bi se prijavilo, ali pa se sploh ni zgodilo, nekako tako kot 90% zgodb naših kolumnarjev, blogerjev, veganov in kaj ti še ...prikaži več jest vem česa. Če ni prijave ali slike NEVER HAPPENED

    • VojtehVišenhofer 11:25 16.maj 2019.

      Ma dej ne seri. Ti bi klical policijo, če bi se en klošar na tebe drl?

    • Buča Pepa 11:51 16.maj 2019.

      To je znan prizor, ki se še zmeraj dnevno dogaja v Ljubljani. Tip je izredno nesramen, nadleguje vse povprek.

    • VojtehVišenhofer 11:57 16.maj 2019.

      En tak je pogosto v podhodu Maxija...

    • dd 12:33 16.maj 2019.

      Zakaj pa brezdomca ni pustila na miru, če je problematičen? Že tako imajo v življenju velike probleme, in potem ga gospa še iziva.

    • VojtehVišenhofer 13:09 16.maj 2019.

      @dd... kriviti žrtev je precej izprijeno.

    • Avatar vec
      vec 14:04 16.maj 2019.

      @vojteh če bi bil na njenem velepomembnem priviligiranem mestu, bi poklical policijo ja, za vsiljivo beračenje obstaja kazen že dolgo časa. Če bi bil jest osebno bi jo moral poklicak klošar ker bi ga v rit brcal od maxija do ...prikaži večo name ali obratno :)

    • Buča Pepa 14:21 16.maj 2019.

      dd če se tip odloči, da ti bo težil, hodi za tabo tudi čez pol Ljubljane. Ga dnevno odvažajo z kiblo, pa je takoj nazaj.

  • borut08 16:04 16.maj 2019.

    Uboga revica,saj jo politicna policija sciti!

  • francelj 11:51 16.maj 2019.

    Razumel bi, če bi na gospo vpil zaradi njene popolne nesposobnosti. Spominjam se, da je nekoč, na srečanju ruskega in ameriškega predsednika, edina sredi moških v temnih oblekah nosila oker do rumen kostim, tako da se je videlo samo njo, ...prikaži več čeprav bi se prav nje ne smelo videti. Blamaža brez primere. Nekaj običajnega v Sloveniji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.