Svet
14804 ogledov

Groba aretacija medicinske sestre, ker ni želela vzeti krvi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 13:11 02.september 2017.

    to ni policist,ampak psiho,ki se izživlja nad osebo,čeprav dela proti zakonu,pri nas je malo boljše,načeloma dajo skupaj delati dva-par,ki je skregan,ha,ha,malo za šalo malo zares,drugače pa,če bi naletel na pravega tipa,potem bi pa jokal,tega treba premikastit

    • jakec1575 18:36 02.september 2017.

      najvecja policijska država. problem v zda je, da ko si enkrat zabelezen v sistemu kot aretiran te lahko policisti nonstop buzerirajo in to ta sramota za policijo ve. ko potujes ven ali po državi se pojavljas v sistemu, pred leti. ...prikaži več in to je ta svinja zanalasc naredil. jaz bi ga tozil za milijone, naj gre v cuzo. zlorabljalec zakona.

    • wolf.ata 22:54 02.september 2017.

      ja,drugače pa je tako,da če si sam vljuden ni problema,saj so tudi policisti ljudje z družino itd.,se pa najde kakšen posebnež,ampak ga itak sama stroka-sodelavci umirijo,drugače je v ZDA,kjer je že tako veliko orožja med ljudmi in ne veš,kdaj bo ...prikaži več kdo streljal nate in tu je problem,ker so policisti tam živčni,tako da hitro kdo odreagira bolj po svoje....

  • Papaja Popi 17:58 02.september 2017.

    Kaj boš ti meni ? Jaz sem pa en policaj !

  • alojzr 22:23 02.september 2017.

    No, v zgodbi je več kot to, kar beremo. Tip je hotel odvzem krvi, kar bi nedvoumno razrešilo krivde tistega, v katerega se je zabil psiho. In nedvoumno obremenilo psihota. Sestra je ravnala v skladu s pravili birokratsko togo. Skratka ...prikaži več policaj je želel dobro, sestra je mislila, da dela dobro. Na koncu se je policaju strgalo in je zahebal vse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.