Šport /sport/zimski-sporti
22779 ogledov

Gros o Petru Prevcu: Nisem videl, da bi se kdaj ...

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JJ66 16:10 19.marec 2024.

    Spizdi Jelko

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:57 19.marec 2024.

    Tejle Prevci so kar vsi lepo vzgojeni, s trdo, krščansko roko, bi se reklo. Peter končno ni več obremenjen, zato tudi dobri rezultati. Kar se pa Grosa tiče bi bilo prav, da bi šla s Staretom v "zaslužen" pokoj in ...prikaži več dala priliko, da se prekali v dobrega komentatorja še kakšen mlad človek. Zaradi teh starih prdcev mladi ne dobijo prilike.

  • Idioti 18:15 19.marec 2024.

    Gros in novinarji odgovorite kolko časa po pravilih FISa , lahko skakalec čaka na svoj skok , da se tekma prekine !

    • Idioti 18:16 19.marec 2024.

      1 uro , 4ure , 1 dan in eno noč , kolko Jelko ti , ki vse veš !

  • Idioti 18:13 19.marec 2024.

    Jelko vidi vse , tudi tisto , kar mi ne vidimo . Ker pa tako dobro vidi , zakaj ni povedal nazaj 2 leti in še več , kako Kraft dela lažni telemark , ko sem ga pa še jaz ...prikaži več videl . Lažni telemark je , ko pristaneš na obe nogi skupaj , v naslednji pol sekunde pa daš eno nogo nazaj in dobiš super lep telemark , če bi se hecal !

  • Ender3 13:52 19.marec 2024.

    Gros je kot vegeta povsod se meša. V času skokov zasluži toliko, da mu preostali čas leta ni treba nič delati..

  • stilist 20:55 19.marec 2024.

    Z Norvežani in Avstrijci tuli v kozji rog!

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 06:03 20.marec 2024.

    Jelko je edino samo še za na jelko, kot okrasek namesto špice, ki jo nataknemo na vrh božičnega drevesa!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.