Svet
8743 ogledov

Groza v šoli, strelski pohod 14-letnika, devet mrtvih, sedem ranjenih

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 11:26 03.maj 2023.

    Kaj reči, tragično in grozljivo..👁🙏

  • munja 11:32 03.maj 2023.

    Kje ti starši hranijo orožje, da je dostopno otrokom, katastrofa.

  • Kmodri 11:31 03.maj 2023.

    Srbi se zgledujejo po ZDA!

  • Kmodri 11:38 03.maj 2023.

    Promoviranje ekspanzioizma te enkrat udari nazaj!

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 11:55 03.maj 2023.

    če bi mel varnostnik pištolo v rokah ne pa svojega tiča bi bil danes 1 mrtev. napadalec.

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 13:30 03.maj 2023.

      super ja. omejit. razen za cigane, narkiće, budale v bmw-jih.... njim na ljubo smo pa prepuščeni. oni tebe s pištolo ti njim mir, ljubav, bok? fackoff. dovolite mi da se branim. PS: zaradi tega sem član strelskega kluba. Jaz ne ...prikaži večz ne bom nikogar čakal, da me zaščiti potem ko bom že mrtev in žrtev ene budale. Policija naredi zapisnik, mrliški oglednik pogleda, pogrebna služba odpelje.... in ni te več.

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 13:31 03.maj 2023.

      poostrit pogoje za varnostnike, psiho test in je stvar rešena. tudi policaju se lahko na cesti sname pa zato ne hodijo s smetišnico za pasom.

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 08:20 04.maj 2023.

      super. in kaj je tvoja rešitev. zatiskanje oči, da takile očijevi sineki, psihiči ne rastejo gor. kaj bo potolažilo starše 8 otrok in otroke varnostnika? da bo mali dobil 2 leti prevzgojnega? še enkrat varnostni organi naj bodo oboroženi in ...prikaži več izurjeni za uporabo sile, lahko tudi nesmrtonosne pa vendar v takem primeru bi jo morali uporabit.

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 08:20 04.maj 2023.

      ameri so pač usekani kot nacija. to da furaš tako odprto emigracijsko politiko pač daje rezultate. zakaj so pa latinosi in temnopolti tako usekani pa vpraši njih.

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 08:07 08.maj 2023.

      bi pa z nožem iz kuhinje. če bi hotel bi našel način. še vedno bi lahko Dragan onesposobil, če bi imel kaj ustrezne opreme. eno je imeti orožarne doma drugo pa je biti usekan kot so latinosi in nigroti, ki ...prikaži več s svojimi tolpami ustrahujejo nedolžnega belega človeka.

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 08:08 08.maj 2023.

      Kaj ima to veze z emigracijsko politiko? Poglej Švedsko in poglej Norveško. Ena izmed njiju ima zelo ostro emigracijsko politiko in si ni navozila gamad v državo. Druga pa ima takšne težave, da v nekatere dele mest Malmo še policija ne upa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.