Svet
73743 ogledov

Groza na plaži, ki je priljubljena tudi med Slovenci

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 14:16 27.avgust 2017.

    pobt muslimansko sodrgo

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:11 27.avgust 2017.

    Garantiram,da gre za migrante saj Italjani niso nasilni!! Tako se kaže sožitje med muslimani in ostalimi!!

  • kapibara1 14:34 27.avgust 2017.

    .....19-letnik ni znal pojasniti, kako sta Poljaka dobila tako hude poškodbe.... V čuzo z njim, pa naj potlej pojasni poškodbe, ki jih bo dobil, kot čuza-bich

    • cogocogo 10:11 29.avgust 2017.

      za take iztrebke je samo ena kezen ,, kdaj se bomo v evropi postavili zase ti izmecki si res privoscijo prevec ,,vse take je treba takoj odstraniti ,

  • paracetamol 10:32 28.avgust 2017.

    Sulejman, preberi si : https://www.jihadwatch.org/2017/08/italy-muslim-migrants-beat-polish-tourist-gang-rape-his-wife-on-rimini-beach

  • sulejman 10:56 28.avgust 2017.

    Govorim o clanku katerega sem prebral med voznjo in v katerem ni nihce omenil nikogar kaj in kdo je.Pa neglede na to kaj so posiljevalci,mislim da takih komentarjev ni potrebno dajati.Muslimanska golazen,treba jih je pobit,itd.Ne vem kam je prisel ta ...prikaži več svet.Definitifno,da to kar se dogaja po svetu ne pelje nikamor.Ne moremo pa zaradi takih kretenov in kretenov iz Barcelone,Pariza ,Londona....dajati komentarje pobit muslimansko golazen.Kar so naredili,za to opravicila ni.V zapor,za 20 let minimum.

  • sulejman 11:06 28.avgust 2017.

    Sem voznik tovornjaka in sem vsak teden v eni izmed evropskih drzav.Vidim marsikaj,rad pa vsak dan preberem svezo novico,da vidim kaj se dogaja po svetu in pri nas doma.Vsem nam je jasno da to ne pelje nikamor.Ne moremo pa vseh ...prikaži več metati v isti kos.Ker sem sam musliman,me tak komentar zmoti,kar mislim da je logicno.Prav tako bi nekega krscana zmotilo,ce bi nekdo napisal da je treba vso krscansko golazen pobit.Ne vem kaj je z ljudmi dandanes,vem pa da to sovrastvo ne pelje nikamor.

  • Avatar olor
    olor 13:34 28.avgust 2017.

    Muslimani naj če so že nekateri pošteni, sami počistijo med svojimi vrstami. Pa da vidimo.

  • sulejman 09:50 28.avgust 2017.

    Kar se je zgodilo je zelo grdo in nagnusno.Za taka dejanja je treba povzrocitelje po hitrem postopku zapreti za vec let.Ni mi pa jasno,kako ste lahko ljudje taki na komentarjih,da pisete da so to naredili muslimani,da je treba muslimansko sodrgo ...prikaži več pobit,itd.Kaj pa ce so bili romuni ali pa spanci,mogoce nasi slovenci.Ni cudno da se po svetu dogajajo razna sranja,ko pa taki junci obtozujejo neko nacijo in neko veroizpoved za nekaj,kar v clanku sploh ni bilo omenjeno.

  • sulejman 14:35 28.avgust 2017.

    Olor.Mislim da cistijo na veliko,ce ti je znana situacija v Siriji in Iraku.Oglej si dokumentarec Vzpon in padec ISISA,preden bos govoril o nekem postenju nekoga.Ne mores zaradi nekega globalnega sranja metati vseh v isti kos.Potem je po tvojem treba vse ...prikaži več zupnike v krscanskih cerkvah zapreti,ker so vsi pedofili,zaradi enega izmed njih milijon,ali kako?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.