Slovenija
80 ogledov

Grozili z globami, po dveh letih prvi nadzori nad energetskimi izkaznicami

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cogocogo 14:36 09.december 2016.

    upam da kateri bumbar ki si je zmislil to lopovscino kot so te izkaznice tole prebere ,,to norost ste so izmislili samo da boste zasluzili na racun naroda ,,imam namen kupiti nepremicnino in me ta izkaznica res niri malo ne ...prikaži več briga karkoli ze za ta denat napisejo ti izvedenci se poserjem na jihov umorvor in se bolj na njih vazno da drzava spet nekaj pokasira ,,ce bo naprimer ta izkaznica povedala da je luknjaq ko bi jo kupil varcna ali pa ne vas to tako ne bi smelo brigati kdor ima pac namen nekaj kupiti mu to ne pomeni nic torej vtikate se v nase privat zadeve ,,tako kot z tem daljinskom ogrevanjem ,BANDA POKVARJENA SAMO DA NAMAKATE POZRESNE LJUNE V ZEPE NORMALNIH LJUDI DA PA BI POSKRBELI ZA GOLJUFIJE PRI TEH PRODAJAH KOT TISTA KO JE OS SODISCA MAZAKAR KUPIL HISO IN UGOTOVI DA NIMA GRADBENEGA DOVOLJENJE ,IN TO PRODAJATE VI KI NAJ BI SKRBELI ZA RED ,,,,,,NORO JA LE KAJ SE GRESTE ,,STA TO KAR NI DOVOLJ GRDE BESEDE ZA VAS

  • popokatopetl 10:03 09.december 2016.

    Konec te šale bi bil če bi jih ukinili.

  • cogocogo 14:30 09.december 2016.

    kratko jedrnato in pravilno ,res dober komentar ,,povedano res vse

  • cogocogo 14:43 09.december 2016.

    to je to banda je nasla se nen legaliziran nacin ropanja naroda

  • Ferluci 16:16 09.december 2016.

    Te izkaznice so takšen idiotizem kot pred leti nalepke o registraciji vozila. Blesarija na kvadrat.

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 11:50 10.december 2016.

    točno tako,,..

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 11:52 10.december 2016.

    točno...

  • cogocogo 14:42 09.december 2016.

    ZAL TI KO SO SI TOLE ZMISLILI IN TI KI TE PAPIRCKE PISEJO IMAJO ZE LEPE SLUZBICER IN JIM JE TO LE SE DODATEN ZASLUZEK ALI BOLJE ROPANJE NARODA, se en dokaz kako nas drzava ropa zaradi tega dragega papirja ...prikaži večpirja me ne bo v jazbini nic bolj zeblo ali da bi mi bilo topleje ,,me pa zmrazi ko vidim lopove ki z drzavnim zegnom ropajo ze tako obubozan narod ,,tako kot ste nas oropali z stevci za ogrevanje sedaj pa zakon ki to izpodbija ,,tako vas sovrazim da bi vsi pocrkali ce bi pogled ubijal zal nas je vedno vec ki tako mislimo ,,upam da dozivim dan ko bomo rusili to zlocinsko birokracijo in drzavni terorizem ,,ni se nam za bati isisovcev pac pa politikov in drzavnih birokratov vi ste narodov najvecji sovraznik

  • Avatar Leon
    Leon 08:56 09.december 2016.

    Energetske izkaznice so natega podobna nalepkam za tehnične preglede.Namenjene so bile točno določenim osebam za hiter zaslužek ! Nihče tega ne nadzira ,ker so že uvodoma najavili ,da imajo premalo inšpektorjev ,sedaj pa igrajo na karto novih zaposlitev javnih uslužbencev -birokratov.

  • valerijakregar 09:11 09.december 2016.

    način, kako zmanjšati brezposelnost po cmerarjevo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!zaposliti nezaposljive.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.